Jump to content

Audi A6 4F MMI стои на (mute)


D-auto

Recommended Posts

Здравейте, много се извинявам ако проблемът го има обсъждан преди това.

Ще се радвам ако ме препратите към някъво решение. 

Моето ауди минава в решим ‘’безшумен’’

и не иска да се усили. Понякога се оправя за малко и всичко е наред но след извесно време се завръща проблемът. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста глупаво предположение, но съм видял, че има разлика...

ако си dsp музиката - включи или изключи gala финлцията

ако си с bose - включи или изключи audio pilot

и виж дали има разлика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П. Имам предвид, че моето предположение е глупаво (на пръв поглед), но и най-безболезнено за проба от твоя страна.

gala и audio pilot имат специален микрофон в плафона на автомобила над шофьора и може да се ебава този микрофон, в резултат да ти се "мютва" колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен при натискане музиката спира. "Мутва"-не разбирам песента да си върви, но без звук.

Утре пак ще го видя, ама не съм сигурен, че трябва да се задържа. Говоря за cd / mp3, не за радио.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като натиснеш малкото копче за звука веднъж - си на пауза, а не се mute - това за диск. Радиото - не е на пауза, разбира се :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@petio_venkov & @OvivO 

Ето, че човек всеки ден научава нещо ново. Наистина като натиснеш веднъж е пауза (cd / mp3), а при задържане изключва и светва Audi Navigation и т.н. ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам развитие проблемът е в усилвателя. Сложих пт друга колани всичко си върви! 
Сега търся по-безболезноят вариант усилвател 2ра употреба или ремонт за този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата @Toshko наскоро си го е ремонтирал успешно, ще е полезно да сподели къде и на каква цена.

 

А колегата @stanislav85 също има някакъв проблем с усилвателя и на две места не са успели да му го оправят, също полезна информация - къде да не се ходи специално за усилвател.

Може и да споделите парт номерата на вашите, да се види н акакви пари може да се намери. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

При мен спира звука и усилвателя става недостъпен при диагностика и така тръгва и спира, когато реши.

Всички други модули работят. Оптичният кръг има грешка при усилвателя. Самия усилвател показва грешка:

16349 - Control Module - Error in Output Stage 
            014 - Defective - Intermittent

Опитаха да го ремонтират в bgcaraudio на бул. Черни връх в София, както и в МАК06 на бул. България, срещу мола.

Нищо не се получи за съжаление. Единствено изгубих 100 + 50 лв на двете места.

Питах и колегата congo, но каза, че не може да помогне, тъй като проблема е хардуерен, най-вероятно.

 

Вече обмислям да купя втора употреба, тъй като на никой не му се занимава да установи с точност проблема... явно е че има различни проблеми, но повечето хора, с които говорих се бяха отказали още при думите, ауди, босе, усилвател.

 

Парт номера при мен е: 4f0035223p

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ходих в bgcaraudio и там оправииха моя. Беше изгорял басът в усилвателя. Моят не е Bose, ами е стандартанта музика в A8 D3. 

Като цяло не съм доволен от качеството на музиката. При колега със същата и Bose звукът е много по-хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен разликата между Bose и Dsp музика е само централната колона върху таблото, която дава пространственост и по-добри високи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново, 

Дадох моят усилвател на ремонт но за жалост ме застреляха с новината че не подлежи на ремонт вече защото милион пъти е бъзикан от некадърни хора.. Както и да е това дали е така или не никой не може да каже.

Взех усилвател от друга кола но ми работят само левите колони.

Дочух за някаква защита с която трябва да се преборя и търся най безболезнения вариант за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, D-auto написа:

Здравейте отново, 

Дадох моят усилвател на ремонт но за жалост ме застреляха с новината че не подлежи на ремонт вече защото милион пъти е бъзикан от некадърни хора.. Както и да е това дали е така или не никой не може да каже.

Взех усилвател от друга кола но ми работят само левите колони.

Дочух за някаква защита с която трябва да се преборя и търся най безболезнения вариант за това.

Както ти казах ...само Порше България или прочитане на Еепром-а от стария усилвател и копиране в новия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С одис иска онлайн достъп а с Абритус не става...пробвал съм поне 10 пъти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...