Jump to content

Подръжка на А4 и А6


Recommended Posts

Имам Пасат 2010 4 моушън с 2.0 ТДИ. Приличен двигател...Върви добре в това купе.На магистралата също се справя нормално.Не съм имал проблеми с него за сега.Колата е на 250к. километр...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 12 ,000 лева изобщо недей гледа Аудита. Ще те боли глава от ремонти после много.

Минимум 25 000 лв ти трябват за добро Ауди което да ти върши работа и да не те вкарва по сервизи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9.02.2020 г. at 21:32, Mobile написа:

 

Това не е непременно не вярна насока, но съвсем не е миродавна! Не всяка кола за 11 000 ще те вкара в безкрайни ремонти и не всяка за 26 000 ще иска само "течности"!

Редактирано от VBI
Цитирането на предходно мнение е в разрез с правилата на форума!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм видял за 12к добро А4 или А6 за толкова години.

Изключвам ако си внесеш сам от щатите или канада за 7-8к долара, но там има други рискове.

 

Сиси ако бюджета ти е 12к и НЕ разбираш от Аудита и НЯМАШ сериозни технически познания на ниво сам/сама да си правиш дребни ремонти , тогава да, ориентирай се към друго.

Ауди не е проблемна кола, но всяко старо Ауди може да бъде  проблемно, това е валидно за всички коли.

Редактирано от Mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Mobile said:

старо Ауди

Неподържано има предвид колегата.

 

За 12к, 99% от аудитата след 2009 ще са такива, или сглобявани от две три коли, или крадени, или с други проблеми )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Mobile said:

Аз не съм видял за 12к добро А4 или А6 за толкова години.

Изключвам ако си внесеш сам от щатите или канада за 7-8к долара, но там има други рискове.

 

Сиси ако бюджета ти е 12к и НЕ разбираш от Аудита и НЯМАШ сериозни технически познания на ниво сам/сама да си правиш дребни ремонти , тогава да, ориентирай се към друго.

Ауди не е проблемна кола, но всяко старо Ауди може да бъде  проблемно, това е валидно за всички коли.

Сама няма как да си правя ремонти,а,доколкото разбирам от мненията до тук,колите от тая марка ,по стари от 5-6 години са много проблемни. Гледам,един познат,че кара БМВ,2009г и няма никакви проблеми, може би към това да се насоча.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колите не са проблемни. Купи си такава за 20-22к от Германия с история и няма да имаш проблеми. Ако обаче ще я търсиш в България за 12к лв ще ядеш дърво. Кое не е ясно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 minutes ago, Сиси said:

Сама няма как да си правя ремонти,а,доколкото разбирам от мненията до тук,колите от тая марка ,по стари от 5-6 години са много проблемни. Гледам,един познат,че кара БМВ,2009г и няма никакви проблеми, може би към това да се насоча.

Там също имат драми. Вземи някой, който ги разбира тези коли и да ти помогне в избора, че джамбазите много обичат клиенти, които не разбират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сиси, много те моля недей си купува БМВ под 2010г САМА!

Настоятелно те моля.

Щото така.

 

PP: Сиси сетих се за друг вариант:

-ако бюджета ти е 12к лева, смело си търси кола с история за 25-30к и предложи да платиш 10к лева и другото разсрочено. БЕЗ ЛИХВИ и без други екстри. В момента пазара е толкова свит че доста къщи се навиват на такива варианти. Нещо като собствен лизинг ама без лихви и с вноска колкото може да си позволиш.  И договора при нотариус задължително.

И ако земат ти разтягат локуми ги отсвирвай директно. Или зимат 10к лева и другото разсрочено както ти искаш или следващия. Пазара е пренаситен, гладни търговци има много.

Редактирано от Mobile
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Mustaka said:

Там също имат драми. Вземи някой, който ги разбира тези коли и да ти помогне в избора, че джамбазите много обичат клиенти, които не разбират.

Благодаря 

@Mobile благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да се мъчиш с избора и после да се мъчиш с ремонти, заповядай да ти продам моята А6. Само зачакай 2 седмици да ти я обслужа и после само да си караш. Е....няма да е за 12000лв, но така или иначе за ауди от автокъща за 12000 със сигурност се добавят в последствие още 3-4000. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А6 4Ф 2010г., 3.0ТДИ Quattro Avant. Ако говорим за обслужване - не съм карал А4 , но предишната ми кола беше Пасат 98' 1,9тди - много кораво куче. Няма да сравнявам поддръжката на двете, защото е ясна разликата. Иначе аудито го имам от година и половина. Никакви грижи съм нямал с него. Обслужване на двигател, предни накладки, един тампон на преден долен носач - смешни разходи предвид всички проблеми, които споделят колеги. Сега съм планувал обслужване и ъпдейт на автоматика и обслужване на двигателя, до 2-3 седмици, че чакам части. Ще сменям и подгревните свещи заради 1 грешка за свещ, която видях преди няколко дни. С чисто нови зимни гуми е. И така. В общи линии изобщо не съжалявам, че я взех. Ако не те притеснява, че е комби, мисля, че ще те радва. Естествено....всичко е въпрос и на отношение към колата! А цената.....в момента съм я обявил за 15500, но като я обслужа ще кача на 16000 въпреки, че ще налея доста повече.

Редактирано от Gangbango
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Gangbango гледам, че има два вида двигатели,233 к.с и 239 к.с. ,от кой вид е и каква е ориентировъчно цената. Покупката не ми е спешна,за момента си карам старата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава виж в раздел продава, колегата shavo е обявил за продан неговата. Мисля, че ще се вмести в бюджета ти, а като я гледам е не по-малко добра от моята. Успех с избора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...