Jump to content

Golf Mk5 - Въпрос относно RNS MFD2 навигация


Recommended Posts

Здравейте!

От няколко дни съм горд собственик на Голф 5-ца (първият ми автомобил), която вътре е с навигация. Навигацията е модел MFD2 и е с копче "MUTE" (вместо "tele", ако има някакво значение).

Та, записах си един обикновен CD диск с mp3 песни, както обиновенно, но се оказа че не приема диска.

Въпроса ми е, как мога да си запиша музика на диск, който може да се слуша през тази навигация?

Всяко мнение ще ми бъде полезно.

 

Благодаря предварително! 

 

 

П.С В жабката нямаше CD чейнджър, както и не намерих АУКС кабел, а като нов шофьор ми се иска да си слушам музичка, докато возя пичета ха-ха.

Съжалявам, ако въпроса ми е глупав, но никой не се е родил научен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да не чете mp3ки - опитай да го запишеш като аудио диск. Имай предвид, че тогава няма компресия на файловете и трудно ще събереш повече от 15-20 песни на едно CD.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора!

 

Ще запиша аудио диск и ще пробвам пак в събота, понеже съм оставил колата на обслужване в друг град.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, SouthDivision said:

Благодаря за отговора!

 

Ще запиша аудио диск и ще пробвам пак в събота, понеже съм оставил колата на обслужване в друг град.

 

Първо пробвай да си запишеш мп3-ките на възможно най-малката скорост!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, благодаря за мненията.

Ако не поддържа MP3-ки, има ли шанс да тръгне диска, ако го запиша в друг формат (пр. wav*)?

 

Редактирано от SouthDivision
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, запиши си го като аудио диск и ще тръгне със сигурност. Също до колкото разбирам можеш да пускаш MP3-ки през флашка ако имаш USB екстеншъна - виж тук: цък!

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах по всякакъв начин записване на диск, не тръгва. Явно тази навигация ще си я ползвам само за радио


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 minutes ago, SouthDivision said:

Пробвах по всякакъв начин записване на диск, не тръгва. Явно тази навигация ще си я ползвам само за радио
 

Ще си я ползваш и за навигация, и за  мп3 файлове,но ти трябва ей такова  адаптерче/емулатор

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 2/29/2020 at 5:46 PM, SouthDivision said:

Пробвах по всякакъв начин записване на диск, не тръгва. Явно тази навигация ще си я ползвам само за радио


Sent from my iPhone using Tapatalk

Явно не ти работи самия четец в навито или не си записал правилно диска - с коя програма пробваш и опиши какви стъпки правиш за запис на аудио диск? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да пробва с купешко аудио CD да се види дали изобщо работи CD плеъра. Някои по-стари плеъри също имат проблеми с аудио CD-та записани на CD-RW и работят само със CD-R. Аз точно за тази цел си пазя първото аудио CD което си купих през далечната 1993 г., всички други отдавна съм ги изхвърлил.

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробвах работещи аудио дискове, които баща ми слуша на Туаран-а. Пробвах да запиша CD-R диск (с Неро и Windows Media Player ги записвах)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте, спрях се на дигитален чейнджър с USB флашка. Интересува ме, дали някой има опит с подобно чудо и дали прави проблеми, понеже четох за Yatour модела, че при всяко изкарване на ключа, музиката забива?1d51ddf01f6ec82ba7df275ebe917d45.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...