Jump to content

Проблем с телефон


Nanyo

Recommended Posts

Мислех си,ако се направи клонинг на картата,не може ли да се ползва адекватно.В смисъл,като ти звънне,да го ползваш вместо хендсфрий

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

34 minutes ago, МИТАКА1654 said:

Мислех си,ако се направи клонинг на картата,не може ли да се ползва адекватно.В смисъл,като ти звънне,да го ползваш вместо хендсфрий

А1 поддържат екстра (втори) сим за един номер и си работи услугата по описанието, но този телефон и за хендсфри няма смисъл, ако колата си има bluetooth, телефона в джоба сам се връзва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, МИТАКА1654 написа:

Мислех си,ако се направи клонинг на картата,не може ли да се ползва адекватно.В смисъл,като ти звънне,да го ползваш вместо хендсфрий

Сложил съм екстра сим, работи добре. Но реших да поставя нова батерия за да ползвам слушалката. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,но в случая моята например няма блутут,затова има смисъл да се извади клонинг на сим-картата и да си ползваш оригиналния телефон вместо блутут или хендсфри.ТелеМор също я имат тази услуга,ползвал съм я за оригиналния телефон в бмв 5 е39.Само че,там тъпото беше,че трябваше да говоря през слушалката,защото нямаше микрофон в таблото или там където е.

@Nanyo През слушалката ли говориш или има функция хендсфри?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Аудито си има микрофон говоря си без проблем, идеята ми е да ползвам слушалката около колата когато си забравя телефона случвало се е. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старата батерия няма ли някакви номера параметри и т.н. или най-добре и удари една снимка и сложи тук.

После почваш да ровиш за съвместима батерия и те така ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...