Jump to content

Продавам Audi A4 1.8t quattro sline 190ps 140kw ultra sport


Recommended Posts

Не ми позволява да кача повече снимки. Незнам защо. Ако някой иска повече информациа да ми звъне. 0877410616. 

Няма газ. Всичко по колата е заводско. Окачване и прочие. Обслужена е в сервиз на Audi на 120000клм

 

Ръчна скоростна кутия версия S4.

 

USP е с различна предна и задна броня,спойлер на задния капак при седаните, широки странични лайсни. Версия S4.

 

WAUZZZ8E44A203360 

 

В Auto.bg има снимки на колата

Audi A4 1.8 turbo quattr, ID: 47257184

 

 

Закупих колата върната от лизинг на 22000клм. От España. За което имам фактура и фотокопие на обявата по която я открих. Имам копиа на всички документи по прехвълянето и на мое име както и копие на Испанскиа талон на мое име с щампован пробег километри от ITV.

Колата беше синя без SLINE пакет.

Външният SLINE пакет както и вътрешният без волана, спортната генерация са поръчани от сервиз на Audi Valencia. За което имам фактури,както и за цялостното и пребоядисване. Имам фактури за първо обслужване на 120000клм. В Audi Плевен. Също имам обеснение за пререгистрирането и в България с документи така,че дайте да не вадим на хората кирливите ризи. Който има интерес да звъне или да дойде на оглед. Колата е изрядна и обслужена. Чисто нови гуми Гудиър ф1 асиметрик 135 45 17 с джанти s4 17ц, чисто нови накладки с нарезни дискове ATE, акумолатор на 2 седмици. Предстои смяна на съединител който ще сменя на 15ти.

 

 

Цената е такава не защото съм дал 18400 euro за нея. И още поне 5000 за да бъде така както изглежда. Има много просто обеснение. Всеки от вас знае реалната цена на колата която варира между 7000 и 10000 euro v mobile.de Така че цената която искам е доста разумна мисля. Не ×3 както се изрази колега по горе. Не ме интересуват курниците по над милион километра продавани в автокъщите тук. И нереално ниските им цени които сами по себе си говорят за качеството им. Цената ми остава същата и ще бъде променена след смяната на съединителя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз те разбирам. Проблема с всичкия тоя чат дето стана в темата възникна заради самото представяне на обявата. Колата може наистина да си заслужава парите, но от обявата не стана ясно какво се предлага, какво е правено, от къде е как е и т.н. и т.н. Тука хората са супер чувствителни и само техните собствени коли могат да струват повече от пазарната цена. И като се появи нова обява - бой бой бой удри удри. И аз минах по тоя път. Можеше обаче да си вържеш гащите с една спретната и богата обява, със снимки и описание на тия неща дето си казал по-горе и т.н. Успех с продажбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Gangbango написа:

Колега, аз те разбирам. Проблема с всичкия тоя чат дето стана в темата възникна заради самото представяне на обявата. Колата може наистина да си заслужава парите, но от обявата не стана ясно какво се предлага, какво е правено, от къде е как е и т.н. и т.н. Тука хората са супер чувствителни и само техните собствени коли могат да струват повече от пазарната цена. И като се появи нова обява - бой бой бой удри удри. И аз минах по тоя път. Можеше обаче да си вържеш гащите с една спретната и богата обява, със снимки и описание на тия неща дето си казал по-горе и т.н. Успех с продажбата!

Благодаря! Бях загубил вяра че има нормално мислещи хора в този сайт. Но явно съм грешил. Не мисля да променям нищо по обявата, защото кола не се купува по снимки а с оглед. Всичко това щеше да бъде предоставено при оглед на всеки. Всеки може да напише много, но никой няма да плати без да види това което купува. 

 

Негативно мислещи и завистливи хора нищо повече. На които им свиди дори едно телифоно обаждане а камо ли да купуват. Всичко това е много жалко. Затова и спирам до тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, по всичко написано до тук спекулирам че си млад и донякъде неопитен, затова ще ти дам два съвета които смятам че ще ти помогнат доста в продажбата.

 

1. Сложи обявата и в mobile.bg защото много повече хора ще я видят отколкото в auto.bg. (Tова вече ти го казах по-горе.) Можеш да се убедиш в това сам като намериш една и съща кола в двата сайта и им сравниш посещенията, като тази например: цък! и цък! Забележи че тази кола е сложена в двата сайта по едно и също време. В auto.bg има само 49 преглеждания, докато в mobile.bg те са 541.

 

2. Кажи на админите да махнат тази тема. Всеки който ти види обявата в mobile.bg или auto.bg и иска да види дали наистина си частно лице или джамбазин от къщи, ще ти сложи телефонния номер в Гугъл и ще намери тази тема (тя в момента излиза най-отгоре на първа страница). След като прочете всички мнения че колата не си струва цената и твоето че цената си оставала такава, най-вероятно ще се откаже от огледа.

 

Успех в продажбата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...