Jump to content

стикер с номер на шасито


tonikru45

Recommended Posts

Здравейте.Карам Ауди А4 Б7 1,9 дизел,2006 г.В колата ми липсва стикера с номера на шасито,килограмите на колата.Знае ли някой къде мога да си поръчам да ми издадат или направят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да го имаш и в книжката на колата, ако го няма при резервната гума.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно никой не знае къде може да се направи или поръча това чудо.Колата е е чужбина и не може да мине преглед без него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези неща ги пише в СОС Papiere , виж обаче в Испания от къде да ги вземеш не знам. Пробвай при някой официален представител на ауди.  Там със сигурност ще знаят къде да отидеш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tonikru45 написа:

Явно никой не знае къде може да се направи или поръча това чудо.Колата е е чужбина и не може да мине преглед без него

 

Защо ти е този стикер? VIN-a го има щампован на самата кола. Като я купува как разбра че тази кола е с този VIN? 

 

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tonikru45 написа:

не може да мине преглед без него

Който/ито ти иска/т тая хартийка, да ти каже/ат, откъде да си я набавиш, щом му/им е толкова важна. А VIN-а както каза CVT, си го има гравиран на самото шаси, като същия съдържа абсолютно ВСИЧКАТА информация за кошницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата пише, че колата е в чужбина и там може да има други изисквания при технически преглед. При всички положения в официалното представителство на Ауди ще могат да издадат нужния документ.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щампован имаш само номера на шасито.Обаче има един код,който незнайно защо го няма и в талона на колата,сигурен съм че и във вашите талони го няма е задължително да присъства ако искаш да смениш регистрацията от българска с друга.Това за автомобили след 2001. Кода би трябвало да бъде на буквата К в големия талон.Има тази форма-e*2001/116*0151

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, tonikru45 написа:

Щампован имаш само номера на шасито.Обаче има един код,който незнайно защо го няма и в талона на колата,сигурен съм че и във вашите талони го няма е задължително да присъства ако искаш да смениш регистрацията от българска с друга.Това за автомобили след 2001. Кода би трябвало да бъде на буквата К в големия талон.Има тази форма-e*2001/116*0151

 

Обади се в най-близкото представителство на Ауди и ги питай могат ли да ти издадат сертификат за типовото одобрение, тъй като липсва стикера с номера. Не търси някой да ти направи стикер. Ще получиш официален документ от Ауди в който пише че автомобил с този и този VIN е с този и този К-номер. В моя талон също липсва, но за първи път чувам за този номер.

 

9042024_orig.jpg

 

fetch?id=5736978&d=1481570295

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, jordanik написа:

Под задната седалка провери ли,защото при авантите стикера не е при резервната гума?

 

Как точно под задната седалка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...