Jump to content

Моля за помощ с блокирал двигател 2.0TD


Geri_kn

Recommended Posts

Ами надявам се да няма други поражения. 

Сменихме днес съединителя запали върви. 

Мен ми се струва че работи малко по-шумно но явно вече стреса ми дойде в повече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 109
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Щом сте се разминали само със съединител си е направо супер. Маховика нищо ли му нямаше, може да се е поразбил и затова да е по-шумна, но щом майстора е преценил значи ще кара. Тази операция при същия майстор ли се случи, този който каза че е блокирал мотора, или ходихте при друг?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цял комплект съединител купихме по съвет на майстора. 

Иначе да при същия майстор дето мислеше че е блокиран двигатрля. 

Когато решиха да я огледат по-обстойно е източил маслото и е видял че няма стружки и е решил да  свали стартера дс види какво става и тогава е изпаднала пружина при което е видял че проблема е съединителя 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Geri_kn написа:

Ами надявам се да няма други поражения. 

Сменихме днес съединителя запали върви. 

Мен ми се струва че работи малко по-шумно но явно вече стреса ми дойде в повече :)

Тоя мотор като цяло си е шумен :hilezh: преди години карах същата комбинация А6 C6 2.0tdi  ръчка....шумен мотор и на празен ход тресеше мотора леко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sunshai

Не знам но определено след смяната на маслото и след този проблем нещо се случи. Колата изобщо не работи тихо както преди... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично, бих извадил тоя издухан моторен туч и бих го отворил нацяло, вероятно ше се изненадам много. Неприятно. Ама т`ва съм аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви помоля да ми препоръчате някой сервиз къде могат да се премерят компресии на двигателя и дали може да се получи някаква яснота относно състояние на двигателя в София или около 

Благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...