Jump to content

имам проблем с вторите стопове


mart

Recommended Posts

Здравеите колеги имам проблем с вторите стопове преди като натисна копчето и си работеха няма ядове сега обаче нещо отказаха и като натисна копчето нито то светва нито те работата обаче оня ден викам я да пробвам дали работата и като го натиснах и то светна и те съще къде може да е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не разбирам - за какви втори стопове говориш и за какво копче? да не би за задната подсилена светлина която принципно трябва да е само 1 и то от ляво и се пуска при гъста мъгла?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 и 2 - ако е едно от тях, няма как да работи после докато не смени или крушката или бушончето, а той не ги е сменял, затова мисля че не са те проблема, но не пречи да си провериш бушоните профилактично :dance:

3. ако е кабеляка на багажника, то тогава като натисне бутона, ще свети самия бутон, но няма да свети светлината отзад, а при него дори и самия бутон не е светел при натискане - но не пречи да се провери кабеляка :dance:

Аз затова предлагам вариянт 4:

4. самия бутон може да ти прави мизерии - пробвай когато го натиснеш и не свети, да го поразклатиш - ако е той, сваляш, разглобяваш и почистваш (там са едни гадни пластинки, които може да не правят добър контакт)

Въобще прегледай ги всичките неща, все някъде ще излезе проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два въпроса имам от къде минават кабеляците?

И втория ми въпрос как се сваля бутона защото веднаж пробвах ама не се получи нещо не права как трябва???

ПОЗДРАВИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една тема в златния форум за смяна на радиатора на парното и там част от свалянето е и сваляне на тези бутони - поразгледай я темата. А отностно от къде минават кабеляците - при мене (седан Б3) минават от ляво долу покрай прага от вътрешната страна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има една тема в златния форум за смяна на радиатора на парното и там част от свалянето е и сваляне на тези бутони - поразгледай я темата. А отностно от къде минават кабеляците - при мене (седан Б3) минават от ляво долу покрай прага от вътрешната страна

Да ама колегата е с комби и слабото място е сгъвката горе на задния капак в ляво.

Колега виж тази тема може да ти помогне пък ако ти хареса може да си префасонираш схемата като мен - много си ме кефи как светя като коледна елга в тъмното хахаха:

INSTALIRANE NA TRETI STOP i GABARITI

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...