Jump to content

Няма парно и някакви грешки


miroonfire

Recommended Posts

Здравейте, колата e B5 1996г. и от както съм я взел (1 година) няма парно, или е дооста слабичко. Като отворя диагностиката на климатроника ми показва следните грешки 13.5, 6.3, 15.7. Не знам дали има общо със самото парно и дали има нещо, което мога да пробвам вкъщи, преди да ходя в сервиза и да ми скъсат главата? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за таа годинка на рождение на навеса, провери  си духалките, ако събират дунапрен зад жалузите, Честито, ще сваляш табло и ще правиш клапи.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На първо време затегни добре де що има скоби за водни съединения по маркучите на радиатора на парното. Току виж след това вече парното да работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загрей мотора до 90 градуса  и пипни маркучите на входа и изхода на парното , трябва да има минимална разлика. Ако на изхода е доста по хладен свали маркучите  и след като се охлади свържи маркуч от водопровода и леко промий радиатора на парното , докато изтече чиста вода. След това трябва да обезвъздушиш много добре. Това помага ако е запушен радиатора на парното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.audimanual.ru/bg/A3/8L/body/heating/diagnostika-kondicionera-po-kodam-na-displee-bloka-ego-upravleniya Прочети си грешките.И на а4 са същите

Редактирано от jiko58
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...