Jump to content

Ауди 90 vs Ауди А4


Recommended Posts

Колегата с вече А4 много ги раэбира нещата.Само да питам от кога кара авди и колко е сменил та е таквъз компетент. :hilezh:

Не колега, аз не ги разбирам авудитата и не искам да ги разбирам щот няма да ставам автомонтъор. Аз искам да ги карам и колкото по-нови са толкова по-добре. Лошото е че не мога да си купя RS4 ново /нищо че няма характер/ щот нема кинти толкова. :flipoff: Така че всъщност моята кола е Old School в дравнение с нея. Ма за разлика от разрирачите не викам че по-новата няма характер. :dance:

Колкото до това колко аудита съм сменил, ми тази ми е втората /лични и двете/. Но може би трябваше вместо нея да си взема 5-6 от тези с характер и сигурно щях много да те впечатля.

Както обаче, надявам се усещаш, последната ми грижа е да те впечатлявам. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 310
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е това е истината...!!!

Tи па къде се обади вее. Да кажа ли сега за какво се ослушваше?

П.П. На мен все ми се струва че Иво е прав, но тук сравняваме В5 с тур89. Феновете на старото даскало може да си карат на Ауди дедо му, ама не могат да ме убедят по никой начин, че В6 е по-кофти от 90. Май приказката за гроздето е верна, иначе VAG да са уволнили всички инж. и дизайнери още през 94г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи па къде се обади вее. Да кажа ли сега за какво се ослушваше?

П.П. На мен все ми се струва че Иво е прав, но тук сравняваме В5 с тур89. Феновете на старото даскало може да си карат на Ауди дедо му, ама не могат да ме убедят по никой начин, че В6 е по-кофти от 90. Май приказката за гроздето е верна, иначе VAG да са уволнили всички инж. и дизайнери още през 94г.

Е ти затва караш опел :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aми да. Като не мога да си купя В6 по-добре Опел на 80К км и 6г, отколкото Алди на 300к и 15г.

П.П. Боби, за една по-малка кола. Много щеше да му ходи. :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90-тката си е 90-тка, имах такава навремето (сега Tsvet40 я кара) и с нея - PS мотор 2000 куб 115 коня 5 цилиндрова скъсах на шефа мноу вървежната Алфа 164 150 коня T.S. Той беше решил че е 2,6:) Така че върви много. Страхотна кола но просто остаряха морално а и материално. Сега такива коли не се правят вече. Но е пълна глупост да се твърди че А4 B6 1,8T e кола без характер или темперамент. Имам такава от 2 години и не мога да кажа че е sux или дърво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90-тката си е 90-тка, ..... Но е пълна глупост да се твърди че А4 B6 1,8T e кола без характер или темперамент. Имам такава от 2 години и не мога да кажа че е sux или дърво

B5 нещо не ме кефи :hilezh: ве4е е стара и все още е доста скъпа, ако имаш кинти

по-добре B6 :hilezh:

audi 90 - всичко тук е по-ефтино а и колата по ме кефи! по-лесно може да се "направи" - откъм финансова гледна то4ка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз говоря именно за B6. Няма нищо страшно по нея, вече 2 години нищо не съм пипал по нея щот се начетох на глупости как алуминиевите носачи се сменят на закуска и вечеря и са на цените на ново Бентли

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес докато минавах през една автокъща погледа ми се спря на едно 90 купе, производство 93 година. Колата беше мечта- 2,3 матор, кожен салон, климатик ел. джиджавки- с две думи повечето екстри, които съвременните коли имат. Тъпото беше как отзад стърчи капачката на газова уредба и някви тъпи апликации по махагона :hilezh: Сигурно и колиметрите й не са били малко ... Пиша всичко това, защото ми стана едно носталгично и веднага ми мина мисълта да бартеросам мойта кочина за купето, ама здравият разум надделя и ще се оглеждам за нещо по- ново занапред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали знаете маймуната преди да изяде нещо какво прави мери си го да ли ще излезе от задника й. И двата модел ана ауди са добри. Въпроса е дали ще можеш да обслужваш по новия и по скъп модел. Ако питаш мене вземай тая и си свиркай

http://mobile.de/SID3FXaHBe8ZNSePDsyP66Ywg...11111256849059&

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

......всичко тук е по-ефтино а и колата по ме кефи! по-лесно може да се "направи" - откъм финансова гледна то4ка :hilezh:

В това няма нищо лошо. И не е срамно да кажеш че финансовата част е много важна. В България сме все пак :hilezh: Но това изобщо не означава че новите модели не стават за нищо. :grrdev:

Затова и такива приказки за характери и други бла,бла.. са несериозни.

А към автора на темата, седни и покарай и двете и тогава решавай. Ако си такъв фен на 90ката, ти проблеми с избора нямаш. Моето мнение по темата ти го казах, сега бих допълнил само че е по-добре по-скъпа за годините си 90ка, отколкото най-евтината А4ка. Успех

п.п. Сори че малко ти оспамихме темата, ма ти знаеш най-добре какво е като те натисне отвътре в некоя чужда тема. :hilezh::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В това няма нищо лошо. И не е срамно да кажеш че финансовата част е много важна. В България сме все пак :hilezh: Но това изобщо не означава че новите модели не стават за нищо. :grrdev:

Затова и такива приказки за характери и други бла,бла.. са несериозни.

А към автора на темата, седни и покарай и двете и тогава решавай. Ако си такъв фен на 90ката, ти проблеми с избора нямаш. Моето мнение по темата ти го казах, сега бих допълнил само че е по-добре по-скъпа за годините си 90ка, отколкото най-евтината А4ка. Успех

п.п. Сори че малко ти оспамихме темата, ма ти знаеш най-добре какво е като те натисне отвътре в некоя чужда тема. :hilezh::hilezh:

Брат няма ядове за спама..... мене ми дреме на к*ра :D...дееба отказах се от А4....идва нов въпрос А3?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все си мисля, че си твърде висок за А3, от личен опит говоря :hilezh: А ако случиш на А4 от първите в добро състояние можеби ще изкара доста, моята вече 1 година няма особени грижи, проблема е скъпата за милата родина поддръжка... Същото е и с А3, доколкото имам представа... Но ако не случиш на бройка мисли поне за 3-4-5хил.лв отгоре за дребни ремонтчета... Всъщност по-скъпите части в Европа са в ПЪТИ по-евтини от тук... друг е въпроса с доставката до тук...

Ако искаш да се закрепиш с кола с по-нисък бюджет по-добре вземи 80-ка, 90-ка - изключително здрави доколкото знам и със сносни цени на частите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесен избор :hilezh::hilezh::hilezh: Фани си купи накрая една Шкода Фелиция и да се свършва тая драма.

Ако искам ше си зема и Голф 2 КъЕр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tи па къде се обади вее. Да кажа ли сега за какво се ослушваше?

Кажи,кажи,че и аз не помня вече...!!! :hilezh:

Раздуй, раздуй. Пацо у Корса или Туинго..........хахахахахахах..... :hilezh:

Ти се смееш,ама с един колега,преди много лета бяхме под прикритие и доста месеци изкарахме с едно туинго...,горкото-колегата беше двойно по-голям от мен...!!! :grrdev:

Сега ме врьнкат да ми дадат Голф 4 ТДИ,

ама още не се давам и се дьрпам... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауди 80, авант, квадро, 10.94, V6, 2600 cm3, 154/209 кв/к.с 2650 евро цена в Германия.

То убаво,ама се иска да е Петко Петака,па и на тва ше се плаща акциз да го еб.ш! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата беше интересна.Как А4 Б6 се сравнява с 90-тка :hilezh: А4 Б6 пък е точно кола с характер и мн красива визия.Любимата ми А4-ка. Разликата от Б5 до Б6 е мн голяма,или поне за мен.

И аз повече си обичам 80-тка от А4-ката...ама новото си е ново.РАзликата е много голяма във вцичко (като се абстрахирам от вървежа)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоа па ква тема е пуснал :hilezh: Естествено, че А4 ше си земеш бе :D Опссс писъл си, че вече искаш А3 :grrdev: Ми мнооо по-добре е А3 1.9ТДИ от някъв дръглив 5-так :hilezh: А-а-а-а СПАМЕРО не си ли се замислял за Хонда бе :D Ако все пак решиш нали знаеш... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а-а СПАМЕРО не си ли се замислял за Хонда бе :hilezh: Ако все пак решиш нали знаеш... :hilezh:

Даже се е спрял на конкретен модел, Honda Jazz :D:hilezh: падал си по по-компактни коли, щот в другите се губи из салона :grrdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонда бе

АНАТЕМА..... бел ден да не видиш...олио да те попари.... :hilezh:Решението е взето..моля успокойте се,спамете на воля :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...