Jump to content

ХА СЕГА. Изписа ми "ОEL" На мястото на засичащия к


Recommended Posts

ХА СЕГА. Изписа ми "ОEL" На мястото на засичащия километраж.

И това става след като запаля колата. Продължава около 2 минути и се показват пак цифрите. Колата е А6 2.5 TDI 96.г 140 к.с.

Някои знае ли какво значи това, че някъв страх се върти в главата ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА СЕГА. Изписа ми "ОEL" На мястото на засичащия километраж.  

И това става след като запаля колата. Продължава около 2 минути и се показват пак цифрите. Колата е А6 2.5 TDI 96.г 140 к.с.  

Някои знае ли какво значи това, че някъв страх се върти в главата ми.

Това означава, че трябва да ми подариш твоята кола, а аз ще ти дам моята- Б4 2,0 Е На нея нищо не се изписва на километража, ....а пък аз ще видя как ще я оправям твоята! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дошло е време за смяна на маслото  :)

или е паднало нивото му

какато писах преди тези коли не са за талибани!!!! :) да ми я подари аз ще си я оправя както аз си знам! Метгоди е прав! или е дошло време за смяна на маслото или е паднало нивото- дръпни щеката и виж докъде е! ако ли не ще се наложи да се включваш на РС за да не ти излизи повече товасъоблщение преди да дойде време за смяна на маслото!!!

е-е-е-ех спомням си едно врме с ладичката като само отвъртах отдолу една пробка и чур-р-р-р-р масълцето, па после си сипех отгоре ДиопаІСупер и се кефех!!!! а сега- РС-та лампи...лудница! Ще видиш какво те чака като дойде време да сменяш масло в скоростите!!! Ще се видиш в приключения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маслото си е на ниво и е на 1000 км. Всички филтри са сменени. Карам с МОТУЛ. Парвата ми работа беше да проверя на щеката. Всичко е наред. МОга да го закача на PS , но исках да проверя дали някои знае, и да сам Информиран преди някои майстор да почне да ме сапунисва колко е лоша ситуацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:(:(:(

Що за отношение? Тук се преполага, че си помагаме един на друг, подобни тъпи коментари са напълно излишни! :111111:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По предложение - сигурно като са ти сменя ли маслото не са занулили компютъра и сега пак иска смяна. А пък може нещо по маслената система да не е в ред , вероятно ниско налягане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХА СЕГА. Изписа ми "ОEL" На мястото на засичащия километраж.  

И това става след като запаля колата. Продължава около 2 минути и се показват пак цифрите. Колата е А6 2.5 TDI 96.г 140 к.с.  

Някои знае ли какво значи това, че някъв страх се върти в главата ми.

I pri men podoben problem.....pisah obashe na drugo miasto...az kato ia kupih ,mi izpisvashe dell.... a sega ot 2-3 dni ,kato ia zapalia pishe INSP

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

INSP = Inspektion

Немците си нагласят на борд PC, след колко км да отидят на основен преглед - обикновено го правят на 10.000 или поне един път годишно.

И са доста редовни, трябва да ти кажа.

Трябва да отидеш някой да ти занули борд компютъра.

Но не се бой, тук е Талибания :( (он ке ми кае на мене, кога да одим на преглед ?!?!) :(:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...