Jump to content

Recommended Posts

1.Момчета, @audibg.com ще е само за членове на клуба на този етап.

2.Явор и Рулза, продължете на ЛС моля.

3.Изказванията в тази тема няма да ги коментирам. Че форумната Темида ще земе да изтърси нещо, което не трябва.

4.Проблем-а по форума е известен на тези, които трябва да се занимават с това и се работи по това.

5.Цитат

Тоест направи се един подфорум,който трябваше да се появи преди 1 година....той се появи сега...след 18к скандала още толкова филтри,да не говорим колко отношения между личности се развалиха.И после пак ми кажи,че това е истината на 3-ма "недоволни",щото доколкото помня и анкета се пуска и се видя за какво става въпрос.

5.1Кой е казал, че трябва.?

6.Турете си по-големи подписи "Spam Team-a".

7.Затварям темата, че ме сърби клавиатурата да напиша некои неща.

По първа точка. Дрееме ми, ако ще audigods@com си направете се тая е. А и повечето с, които говорих са на това мнение. Меил си имам от 1998-ма година не бих го сменил с какъвто и да е само защото има поместено AUDI в него. :wall:

По втора. Прав си бля, бля.

По трета. Форумната темида казва доста смислени, но пък сложно изказани на моменти неща, ако някой има трудности с асимилацията на написаното, да ми пише едно лично ще му го разтълкувам.

По четвърта. А дано, не стане като с местенето да чакаме 2-3 години. Знаеме, че го можете и вярваме във вас.

По пета. Ми потребителите, без които ти щеше отдавна да си забравил, че си администратор на мега ултра култовия audibg.com. Форумът се прави от потребителите, а не от батки с титли, ако не бяха определени хора тук отдавна да съм ви лишил от присъствието си, както и болшинстовото от хората. :bia:

Не се изживявай, като създател и съзидател на вселената/това, като съвет/.

По шеста. И този ми подпис е достатъчно ясен и четлив, но ако много държиш ще си ги увеличиме. :wall:

Седма финална. Пиши да видиме, пък може да стане готина дискусия, кой знае.

Адрес на коментара

По първа точка. Дрееме ми, ако ще audigods@com си направете се тая е. А и повечето с, които говорих са на това мнение. Меил си имам от 1998-ма година не бих го сменил с какъвто и да е само защото има поместено AUDI в него. :moon:

По втора. Прав си бля, бля.

По трета. Форумната темида казва доста смислени, но пък сложно изказани на моменти неща, ако някой има трудности с асимилацията на написаното, да ми пише едно лично ще му го разтълкувам.

По четвърта. А дано, не стане като с местенето да чакаме 2-3 години. Знаеме, че го можете и вярваме във вас.

По пета. Ми потребителите, без които ти щеше отдавна да си забравил, че си администратор на мега ултра култовия audibg.com. Форумът се прави от потребителите, а не от батки с титли, ако не бяха определени хора тук отдавна да съм ви лишил от присъствието си, както и болшинстовото от хората. ;)

Не се изживявай, като създател и съзидател на вселената/това, като съвет/.

По шеста. И този ми подпис е достатъчно ясен и четлив, но ако много държиш ще си ги увеличиме. :hilezh:

Седма финална. Пиши да видиме, пък може да стане готина дискусия, кой знае.

1. Хич не ми дреме за мейла ти. И аз си имам 5-6 от 100 години.

2. ок

3. Що реши, че ти си форумната темида?

4. Ще стане

5. Всички знаем, че всичко се крепи на теб .. :moon: ако не беше ти сигурно и АУДИ нямаше да карам

6. Ще го махна, сложи си по-малък. :moon:

7. Писах

8. Лягам си ..

Адрес на коментара

1. Хич не ми дреме за мейла ти. И аз си имам 5-6 от 100 години.

2. ок

3. Що реши, че ти си форумната темида?

4. Ще стане

5. Всички знаем, че всичко се крепи на теб ако не беше ти сигурно и АУДИ нямаше да карам

6. Ще го махна, сложи си по-малък.

7. Писах

8. Лягам си ..

По първа. Мен още по-малко ми дреме, ако щеш имай 17 все пак все още са безпалтни :moon:

По втора. :hilezh:

По трета. Къде съм казал, че съм аз, или пак си недовидял през тъмните очила? B):)

По четвърта. :moon: стискам палци/сериозно/

По пета. Мнооо ясно, аз когато съм карал Ауди все още не сте си писали кой кога си е сменил маслото, ти и останалите двама ;);)

По шеста. Махай, аз ще сложа още по-голям ;)

По седма. Cool. :moon:

И вече по осма. Лека нощ.

Адрес на коментара

Боби, споровете са хубавато нещо в този форум, защото в емоушъна направо трият и бият БАН.

Ти много добре знаеш това и бъди по-спокоен. :moon:

Двамата Жоровци снощи защитаваха единия от тримата палячовци и съжалявам, че не му запазих личното защо не идвал на нашите срещи. Лъжеше, като циганче-джебчийче и се тупаше, че цяла година бил на всички срещи, но било скучно и еднообразно. Така му е защото не умее да общува с хората за което не съм му виновен. :hilezh:

В този случай заставам зад адаша (Хитман) и правя справедлив избор между двама добри познати и приятели. Много добре знаеш, че се старая винаги да намирам добър компромис и да няма обидени и засегнати. :moon:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Публикувано (Редактирано)

Боби, споровете са хубавато нещо в този форум, защото в емоушъна направо трият и бият БАН.

Ти много добре знаеш това и бъди по-спокоен.

Кокич защо реши, че съм неспокоен, просто си пишеме. А за емоционалната колиба не смятам да коментирам, там нещата са ясни, освен палячовци някой от тамошните админи са и биткаджий, напрао сташна раЛта. Добре, че навремето бегах бръже инак кой знае колко фрактури щях да зема. :hilezh::moon::moon:

Ооо боже олигофрения, ай наздраве на всички. ;):):moon:

Аман от олигофрени де ми е подписа па ся?

Редактирано от KYPO
Адрес на коментара

... А за емоционалната колиба не смятам да коментирам, там нещата са ясни, освен палячовци някой от тамошните админи са и биткаджий, напрао сташна раЛта. Добре, че навремето бегах бръже инак кой знае колко фрактури щях да зема. :hilezh::moon::moon:

Баце ма ти верно си със славно минало. :moon:;)

Адрес на коментара

А за емоционалната колиба не смятам да коментирам, там нещата са ясни, освен палячовци някой от тамошните админи са и биткаджий, напрао сташна раЛта. Добре, че навремето бегах бръже инак кой знае колко фрактури щях да зема.

Смешки биткажий....то не беше идване до вкъщи да ме бият...то не пращаха хора да ме бият...общо зето смешници :hilezh:

Адрес на коментара

Я СИ ГЛЕДАЙТЕ В СОБСТВЕНАТА ПАНИЦА

Па ние си гледаме, ма гледам, че вие често, често гледкате насам. :stupid:

П.П Знаеш, че с теб нямам намерение да влизам в препирни. :bia:

Адрес на коментара

Не само ти не сматаш да се спори пред клавиатурата зотова маля АДМИНА след като е "счупи" линка на емоушана да не позволява да се и споменава със или без причина.

Адрес на коментара

Не само ти не сматаш да се спори пред клавиатурата зотова маля АДМИНА след като е "счупи" линка на емоушана да не позволява да се и споменава със или без причина.

Хууу, мен тез работи ме не вълнуват. Опрайте се.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...