Jump to content

дължина на чистачките


Recommended Posts

Въпроса ми е следния, каква е дължината на чистачките за Б4 понеже сега ги меря едната е 51 см другата е 55см.....шофиорската е по-дълга и двете са Valeo. Мисля пак да си купя Valeo само че се чудя какви да взема 51 или 53 см?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е следния, каква е дължината на чистачките за Б4 понеже сега ги меря едната е 51 см другата е 55см.....шофиорската е по-дълга и двете са Valeo. Мисля пак да си купя Valeo само че се чудя какви да взема 51 или 53 см?

Стандартно 53 см.Но нека се произнесат и колеги с В-4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко запитвания за чистачки и се чудя дали да не пусна тема и ги купя наведнъж - става въпрос за оригинален Шампион, на цена съвсем различна от Билла и бензиностанциите. Те имат опаковки от 10 бр. и чистачките се продават на бройка, но май 51 см нямат такава разфасовка.

Виждам, че има пловдивчани, а и от други

имам запитване.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите и двете чистачки са ми по 55 см и си мисля, че това е размера, няма никакви проблеми. А ако трябва да избирам между Валео и Шампион, определено бих избрал Шампиона, особено както колегата може да намери оригинален. Валео бърши стъклото, а Шампиона го суши, сами преценете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моите и двете чистачки са ми по 55 см и си мисля, че това е размера, няма никакви проблеми. А ако трябва да избирам между Валео и Шампион, определено бих избрал Шампиона, особено както колегата може да намери оригинален. Валео бърши стъклото, а Шампиона го суши, сами преценете.

Има май 2 теми със сходни коментари - ето вижте това:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2873...mp;#entry348025

:stupid::nixweiss:

Редактирано от lozkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има май 2 теми със сходни коментари - ето вижте това:

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=2873...mp;#entry348025

:wall::nixweiss:

Или аз не виждам сходните коментари, или вече е време да си лягаш :stupid:

В рамките на шегата разбира се, да не вземеш да се обидиш ;)

Редактирано от roberto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хубаво сега, като няма сходни кажете ми кое е по-хубаво Шампион или Валео.

А и доколкото знам 53/48см са моите или колегите са ме излъгали - вие кажете Ауди А3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги мерси за съветите сутринта си помислих че мога да мина тънко като си купя силиконови пера и ги сменя, но уви днес цял ден ми лазят по нервите и сега отидох до метро и си купих Валео 51см за 16лв Достраша ме, че 53см ще доидат дълги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги мерси за съветите сутринта си помислих че мога да мина тънко като си купя силиконови пера и ги сменя, но уви днес цял ден ми лазят по нервите и сега отидох до метро и си купих Валео 51см за 16лв Достраша ме, че 53см ще доидат дълги

Дай инфо ! Как виждаш Валеото, става ли ? Или е прекалено рано да се говори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера купих едно само една чистачка Arexons представя се добре, мисля да взема още една (9.30лв). Взех и една alca или alco не помня точно (8 и нещо).. ама не я бива изобщо. Т.че тестовете продължават :hilezh: . Със сигурност ще ми излезе по скъпо да тествам няколко вида, ама вече ги продават и по 1 бройка и не е толкова страшно.

Иначе Шампионките са най най.. ама нещо са е оакали с цената, чак 33 лв нещо не ме кефи. Рано или късно пак ще се купува Шампион, но междувременно да направим малко тестове.

Редактирано от AUDIST
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В посочената друга тема вече съм дал дължините на чистачките.

За да се комбинират 51 и 53 см. трябва да се напрвят 2 комплекта, защото 51 се продава само на чифт. Говорим за Шампион.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпроса ми е следния, каква е дължината на чистачките за Б4 понеже сега ги меря едната е 51 см другата е 55см.....шофиорската е по-дълга и двете са Valeo. Мисля пак да си купя Valeo само че се чудя какви да взема 51 или 53 см?

В последно време взех да ползвам каталога на БОШ - http://www.bosch-automotive.com/ecat-online/

а препоръчителните цени за Б-я има тук - http://www.bosch.bg/bg/products/car_equip/...elist/index.htm

Така за моята А3-ка комплекта от две различни чистачки (530мм/475мм) като едната е със споилер се оказа с код 3 397 001 584 и цена от 32.56лв без ДДС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последно време взех да ползвам каталога на БОШ - http://www.bosch-automotive.com/ecat-online/

а препоръчителните цени за Б-я има тук - http://www.bosch.bg/bg/products/car_equip/...elist/index.htm

Така за моята А3-ка комплекта от две различни чистачки (530мм/475мм) като едната е със споилер се оказа с код 3 397 001 584 и цена от 32.56лв без ДДС

Айде на Боша тогава, то при такава цена и със спойлер - нямат равни май а ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на Боша тогава, то при такава цена и със спойлер - нямат равни май а ?

Това го намерих скоро, в момента съм с валео купих два комплекта по две чистачи от всеки размер ... трябваха ми спешно ...

идеята да преместя спойлера се оказа невъзможна та преместих само перото ... а то си имало готов комплект за конкретната кола. Спойлера на шофьорската чистачка е щатен за тази кола.

Ако пък има ирония във въпроса :blackey: няма лошо, според мен добрите чистачки са една от основните предпоставки за безопасно шофиране

Валео са май-по добри от БОШ, но дали имат подобен комплект – незнам. Поне аз не успях да намеря online каталог+цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде на Боша тогава, то при такава цена и със спойлер - нямат равни май а ?

Не видя ли, че това е цена без ДДС. Писах ти, че Шампион правят същия комплект и излиза по-евтин, но ти нищо не можа конкретно да определиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го намерих скоро, в момента съм с валео купих два комплекта по две чистачи от всеки размер ... трябваха ми спешно ...

идеята да преместя спойлера се оказа невъзможна та преместих само перото ... а то си имало готов комплект за конкретната кола. Спойлера на шофьорската чистачка е щатен за тази кола.

Ако пък има ирония във въпроса :steinigung: няма лошо, според мен добрите чистачки са една от основните предпоставки за безопасно шофиране

Валео са май-по добри от БОШ, но дали имат подобен комплект – незнам. Поне аз не успях да намеря online каталог+цени.

колеги да пиша и аз

днес сложих бош но взети от бош и са дълги 60 сантиметра но няма ядове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...