Jump to content

абс на ауди 100


ivopernik

Recommended Posts

Щом свети-не работи...

А защо не работи...?

Отиди на майстор...!

Но щом имаш накладки,

кво те боли,че свети АБС-а...!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом свети-не работи...

А защо не работи...?

Отиди на майстор...!

Но щом имаш накладки,

кво те боли,че свети АБС-а...!!!

А баш и моя нещо се ебе, изключвам го и ми дреме, и без тва не си падам по подобни "асистенти"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега виж си бушона на АБС-а тои е на релето и аз имах този прублем но благударение на колегата /VBI/си го управих беше ми заминал бушона ако незнаеш каде ти е пиши и ще ти кажа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни си бушона, както е казал един колега тук. Имах този проблем и аз. Бушонът ти се намира в най-крайна дясна колона, последният отдолу ( ако не ме луже паметта ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свети ми абсА на таблото и не знам защо. Някои можели някои да ми обясни.Впрочем има си накладки

Възможен проблем : датчиците на АБС-а на колелетата само са пъхнати в леглата си, може някой от тях да се е измъкнал малко, когато си минавал през някоя дупка и да не отчита. Като се закачи колата на комп-а, той ти казва кой точно.

може и някой кабел към датчик да се е скъсал.

Редактирано от krasig
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега виж си бушона на АБС-а тои е на релето и аз имах този прублем но благударение на колегата /VBI/си го управих беше ми заминал бушона ако незнаеш каде ти е пиши и ще ти кажа

колега каде е това реле

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега каде е това реле

Писал съм ти къде е бушона. От шоферската страна има едн капак, който е отстрани на купето. Като отвориш вратата и погледнеш ще го видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм ти къде е бушона. От шоферската страна има едн капак, който е отстрани на купето. Като отвориш вратата и погледнеш ще го видиш.
axa
Писал съм ти къде е бушона. От шоферската страна има едн капак, който е отстрани на купето. Като отвориш вратата и погледнеш ще го видиш.
axa
Писал съм ти къде е бушона. От шоферската страна има едн капак, който е отстрани на купето. Като отвориш вратата и погледнеш ще го видиш.
axa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

axaaxaaxa

Другото място, където трябва да погледнеш е релето на ABS-а с предпазителя отгоре. Намира се долу, отляво в краката зад страничната кора. При мен това реле се беше пълнило с вода и беше гъбясало отвътре. Голям зор видях докато го направя да работи. Затова ту ми светваше лампата на ABS-а ту гаснеше и почти не се влияеше от бутона на ABS-a. Накрая въобще не гаснеше. Все пак като запалиш и си на място, угасва ли лампата или светва после като тръгнеш? Ако светва като тръгнеш най-вероятно е някой от датчиците. Почисти си куплунзите на датчиците с контактен спрей (става и WD-40), както те посъветваха колегите :rolleyes:.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега на моито ауди имаше същият проблем само че при скорост над 120км/ч.Оказасе,че имам криви предни дискове ,затова отидох при един стругар които ми ги престърга и сега няма проблеми :flipoff:. Не е зле да си ги провериш.

Редактирано от 4oki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...