Jump to content

Офроуд възможностите на Q7


ole

Recommended Posts

Ама пак не четете какво се иска от въпросния SUV Q7...погледни го тоя смотан вранглер и погледни Q7, звяра и красавицата общо взето,а за луск, комфорт и т.н.

Много се надъхахте двамата барабат с gsb.... :flipoff: Някъде да видя да коментирам аз или някой друг комфорта на Q7? За к'во тогава го изтъкваш тук?

Всичко изписано от мен е само и единствено да направя малко контраст в разликата м/у Q7 и една машина пригодена за off-road. Да, има off-road "жилка", ма това е всичко. А точно такава жилка имат 99% от остналите съвремени конкуренти като БМВ, Мерцедес, Фолксваген, Порше, Лексус, Рейндж и останалите, които пропускам в момента. Престанете да си мислите, че quattro е върха на сладоледа, черешката отгоре, че конкурентите спрят. Просто не сме 85та и не сме единствените на пазара с чудо, което другите не са и виждали дори.

.... хайде намерете някое ново клипче да се надъхаме отново всички дружно :hilezh:

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва клипче го гледах вече и да, баира си е бая голем, и както вече ще се запеня да повтарям, не може от такъв джип(комфорт+лукс+ куп други неща) да се иска да направи това, което правят професионалните и пригоденти за такова катерене джипове!

явно ще стигнем до консенсус :hilezh:. Просто аз разбирам офроуда под формата:

Добре подготвена машина се катери по склоновете и на пътя няма нищо което да я спре. Така че под формата на офроудъри разбирам: G350 , Wrangler, UAZ, Pajero и тетака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира ви главата от джипки, но не и от джипове! Карайте си квото имате и се не потете кво може и не може звера! Па той си може достатъчно да не закъса нито на пътя, нито извън него! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па той си може достатъчно да не закъса нито на пътя, нито извън него! :hilezh:

те тава е приказка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичове къф е кефа от дрифтинга че все нещо ми убягва ? :flipoff:

или като ти е малка чурката и не мож' си оправи жената и ходиш да се радваш на такива простотии ? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми кат не те кефи ходи си "оправяй" жената и не пиши за дрифтинга

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...