Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 82
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е ти като си взе Анадолси гъз , аз нещо казах ли? :)

Смотан... никой немое да направи по убава зимна гума от швед....ма кво ли ти обяснявам с таа празна тиНба де ти е на раменете...

П.С Мнооо поздрави от УглУ.... от Анадолската долина....с пожелания догодина като отидеш на екскурзия пак да ти се е стегнал гъзъ... че почнал да хлопа кат ОПЕЛ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , Углуто откак ми пробва ерекцията пита , ама Хасан и Али кви истории ми разказаха за тебе....... :)

П.П а , забравих Мемед кви ми ги говори , срам ме е да си го помисля

Редактирано от audi200avant
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе , Углуто откак ми пробва ерекцията пита , ама Хасан и Али кви истории ми разказаха за тебе....... :)

П.П а , забравих Мемед кви ми ги говори , срам ме е да си го помисля

Па ли се сещаш ко са ти причинили тия тримцата глупаци...ма то на злетак кат тебе :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то да слушаш такива работи си е жив стрес и шок :)

Уф....драги ми смехурко...запази си мозъчните пръдни за себе си и УглУ...обожавал докат те треска ти служа разсъжденията :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Elinize saglık fakat tıkla indişr yazıyo falan link yok:S gizli link dedim ama yazmama ragmen acılmadı Ahmed, Uglu , Memed onodiha Audi Rulzz

П.П Е това ми казаха , ама ме е срам да го преведа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Elinize saglık fakat tıkla indişr yazıyo falan link yok:S gizli link dedim ama yazmama ragmen acılmadı Ahmed, Uglu , Memed onodiha Audi Rulzz

П.П Е това ми казаха , ама ме е срам да го преведа

Шот немоеш...смотан

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе колега, а възможно ли да ти се е обадил някой лагер на главина. Не ми се вярва да са чак толкова шумни тия гуми, че да ти заглушават радиото :)

Надявах се да е лагер,но не е.Днес ходих на сервиз за предницата,минах и на стенд и всичко е ОК.Значи единствено остава този шум да идва от гумите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поиграй си малко със +-0.2 атмосфери в налягането, може да се промени шума.

И при мен зимните(Малоя креста) са по-шумни от летните.... ама се чуват само при спиране на гладък асфалт... в движение не са ми правили впечатление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз сложгих малоя иж зимни -и моита шуми но докрая на седмицата 6те ходя да ми сменят фтулки после стенд и тога 6те пи6а дали е шума е бил от разбита предница или иси е останал от гумите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моите зимни фулди вият като вълци

летните фулди не ги чувам

При мен е същата история.

Може да ме анатемосате, обаче аз тая година няма да слагам зимните гуми, освен ако не се задържи лед и сняг.

За първи път ще правя така, досега винаги съм слагал зимните гуми ноември-декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е същата история.

Може да ме анатемосате, обаче аз тая година няма да слагам зимните гуми, освен ако не се задържи лед и сняг.

За първи път ще правя така, досега винаги съм слагал зимните гуми ноември-декември.

Сложи си зимните гуми,за да ти е мирна главата и да не съжаляваш после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен е същата история.

Може да ме анатемосате, обаче аз тая година няма да слагам зимните гуми, освен ако не се задържи лед и сняг.

Всъщонст, никой няма да те анатемоса. Недай си Боже, да се пребиеш някъде или пък още по - лошо да претрепеш някой и да се влачиш по съдилищата- тогава сам ще се анатемосаш :hilezh:.

Точно миналата година, дето нямаше зима - пътя сух, без грам сняг, бях свидетел как един ентусиаст, влезе в една канафка, понеже си караше с летните гуми, а мястото един завой, обграден от дървета, съответно отдолу стъкло. И само понеже завоя беше много остър, и нямаше как да се вземе с голяма скорост, човека влезе в канафката "само" с 20 км/ч. Не ми се мисли за повредите, а ако скороста бе по - голяма..... :hilezh:.

Пробвал човека да спре, ама летните гуми не хващат на лед :flipoff:.

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах "ако не се задържи лед и сняг". Имам глава на раменете си.

Ако търсиш оправдания - може да намериш във всичко, ако си прочел внимателно написаното от мен - щеше да разбереш, че едно място, където може да е заледено е достатъчно за да има неприятни последствия, пък ако ще нявсякъде другаде да е сухо.

И какво значи ако се задържи лед? Лед зимата се образува навсякъде, понеже температурите падат под 0 градуса, ако не винаги през деня, то доста често през нощта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщонст, никой няма да те анатемоса. Недай си Боже, да се пребиеш някъде или пък още по - лошо да претрепеш някой и да се влачиш по съдилищата- тогава сам ще се анатемосаш :hilezh:.

Точно миналата година, дето нямаше зима - пътя сух, без грам сняг, бях свидетел как един ентусиаст, влезе в една канафка, понеже си караше с летните гуми, а мястото един завой, обграден от дървета, съответно отдолу стъкло. И само понеже завоя беше много остър, и нямаше как да се вземе с голяма скорост, човека влезе в канафката "само" с 20 км/ч. Не ми се мисли за повредите, а ако скороста бе по - голяма..... :blackey:.

Пробвал човека да спре, ама летните гуми не хващат на лед :lol:.

Нали не очакваш зимните гуми да "хванат" на лед

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали не очакваш зимните гуми да "хванат" на лед

Викаш, да поспамиш малко :lol::blackey::hilezh:.

Иначе, ако под "хванат" имаш предвид да заковат - не нямам това предвид. Под "хванат" разбирам достатъчно време и за реакция и за спиране - нещо, което няма да получиш от летните гуми. И интересно 3 коли минахме 2 пъти от там и никой нямаше проблеми нито с минаването, нито със спирането - щото втория път трябваше и да спрем, като се наложи да го дръпнем този "умник", щото ако не бяхме ние - другите дето бяха там бързо му намериха цаката - викат "Ще трябва тука трактор :lol: " - е вързахме го 2 коли и го издърпахме :yau:.

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът може да е бил такъв като мен и просто да е нямал възможност да си купи зимни гуми :hilezh: .Браво на вас че сте се отзовали и сте му помогнали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът може да е бил такъв като мен и просто да е нямал възможност да си купи зимни гуми :hilezh: .

Това не е ама абсолютно никакъв мотив. Първо, в ниският ценови клас има достатъчно добри гуми и второ виждал съм в раздела за продажби доста добри гуми на атрактивни цени. Ако не можеш да си позволиш нито една от двете алтернативи, значи място на пътя нямаш. Опасен си за себе си, за хората които возиш( предполага се семейството), както и за останалите участници на пътя. Икономията на 200-400лв. при какъвто и да е инцидент(а, инциденти колкото се сетиш могат да станат), ще е не в проценти, а в пъти по - голяма.

Редактирано от exstasy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...