Jump to content

Проблем след смяна на ремъци


dido_iv

Recommended Posts

Днес смених ремъците,ролките вс.филтри и маслото на двигателя,водна помпа,термостат и след като я запалиха първите няколко минути работеше малко странно,после се нормализира,но здраво се притесних.Някои имал ли е подобна случка? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даи какъв е мотора може ако е бил празен горивния филтър да го е направила това

Редактирано от toni_lotus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще чуваш вероятно подобни звуци още известно време 2-3000 км , имах подобен проблем но при студен мотор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес смених ремъците,ролките вс.филтри и маслото на двигателя,водна помпа,термостат и след като я запалиха първите няколко минути работеше малко странно,после се нормализира,но здраво се притесних.Някои имал ли е подобна случка? :wall:

Колега колко ти струваше това удоволствие?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, неща да те разочаровам, но AFB е 150ps.

а това което казваш 4е се е полу4ило, не ми се струва много редно да се случва, ако всички центровки са били запазени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мотора е AFB-180ps.аз минавам тънко т.к. се занимавам с авточасти,но около 1300лв. без труд

Това е за всичко, а колко е ангренажа +всички ролки?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, неща да те разочаровам, но AFB е 150ps.

а това което казваш 4е се е полу4ило, не ми се струва много редно да се случва, ако всички центровки са били запазени.

Ице, освен че мотора е както казваш 150 к.с. тия 1300 лв ми се виждат доста множко, освен ако колегата не е пазарувал от Порше БГ. :wall: Ти тук си най-компетентен. :blink:

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Пич, неща да те разочаровам, но AFB е 150ps.а това което казваш 4е се е полу4ило, не ми се струва много редно да се случва, ако всички центровки са били запазени.]колата е поръчка и в документите е отбелязано,купувана е от БГ !
Ице, освен че мотора е както казваш 150 к.с. тия 1300 лв ми се виждат доста множко, освен ако колегата не е пазарувал от Порше БГ. :flipoff: Ти тук си най-компетентен. :flipoff:[това е за 9л.масло за кутията+филтър,6л.масло за мотора 5/40+филтрите,ангренаж/gates/+7ролки/skf/ и пистовите ремъци,филтър купе,водна помпа и това е цена за краен клиент без отстъпка]
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...