Jump to content

Снимки на Вашите Ауди-та


mitsubishi galant

Recommended Posts

Баааааси батките дрифтери и слайдери. :) Ша мое ли и мен ме панаучите на тва, онва? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ае не се праи веее,незнам кой прокопва пъта към Витоша ,кога падне снеК...ти или снегорина :) Даже некой път ше се окаеш у Мърчаево ,как си се засилил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При следващия снеК ше го научиме кирчето как да се върти :hilezh:

То требват обороти ,мой човек...требва гаааазззззз :blackey: и въртене на волана

Е уж в лютеницата седи само и греда два-три пъти се поднесе като хората :lol:

Ей тука беше единия път

ПП: Азисе нема се криеш, още малко да падне снежец и се почват безсънните нощи по Витоша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е уж в лютеницата седи само и греда два-три пъти се поднесе като хората :hilezh:

Ей тука беше единия път

ПП: Азисе нема се криеш, още малко да падне снежец и се почват безсънните нощи по Витоша

Бе на мен ми се струва ,че без малко горскиО щеше се покае из храстите ,ти пише акт че си отрезАл две-три борчета,как се беше залетел благо накъм тех :lol: Щеше станеме за кашмер пред беНве сектата деева... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е ти само обикаляш в кръг... вземи го засили малко и го изсучи там. Наш къв кеф е.

Малък е още

не знае...

:dance:

Бе на мен ми се струва ,че без малко горскиО щеше се покае из храстите ,ти пише акт че си отрезАл две-три борчета,как се беше залетел благо накъм тех :D Щеше станеме за кашмер пред беНве сектата деева... :P

За борчетата

не знам,

ама за чУшмата,

бая щеха

го одрусат...

;)

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е уж в лютеницата седи само и греда два-три пъти се поднесе като хората :lol:

Ей тука беше единия път

ПП: Азисе нема се криеш, още малко да падне снежец и се почват безсънните нощи по Витоша

Ся чак видех клипа......... :lol: Теб нема те коментирам щот ша трее се нервирам. А на оня с бНв-то му кажи да оди се земе агнето и да връща книжката веднага. :hilezh: Тва бНв е 200+ коня га мойта е 295 на колелата. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само ми кажи, моля те, това вдясно от колата дали е къща кирпич/кал и т.н. с ПВЦ дограма???

Казвам Ви, колега, че е тухла тип единичка до последното парче :lol:

301120081105.jpg_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,появи се един дето зе една чУшма веднъж! :hilezh:

:lol:

Я колко романтично :lol: , как не съм се сетила само на брега на Дунава да я снимавм моята.

Ей сегинка обещава, че до края на годината и там ще я щракна и ще ви я покажа :hilezh: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто я със зимните ботушки направо немога да я гледам. :blink:

Абе и аз така,но се наслаждавам на по-добра возия :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е запазен :flehan: . Предполагам, че шлиците и механизма за връщане на мигачите съвпадат :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е запазен :gut: . Предполагам, че шлиците и механизма за връщане на мигачите съвпадат :hilezh:

Шлиците съвпадат, механизма за мигачите- нищо общо няма :flehan:

Беше боядисан и до 23 снощи съм го чистил от боя за обувки, това на снимката е вида след чистенето, иначе беше като от магазина боядисан, но ме усъмни тази работа :bia:

След малка консултация с 3- ма видни членове на форума- Цецо, Явор и Жоро :) , се оказа, че механизма от моя волан ще може да се прехвърли на този, само трябва да се отнемат 2мм от диаметъра на алуминиевата коносувидна част на гърба на волана или да намеря пластмасите около лостчетата от А6 Ц4 и да си ползвам лентовия кабел с палчето за мигачите :

o633650674344245000.jpg

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От вчера съм собственик на това :bia:

Сега ще се дразним ли? :):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шлиците съвпадат, механизма за мигачите- нищо общо няма :hilezh:

Беше боядисан и до 23 снощи съм го чистил от боя за обувки, това на снимката е вида след чистенето, иначе беше като от магазина боядисан, но ме усъмни тази работа :flehan:

След малка консултация с 3- ма видни членове на форума- Цецо, Явор и Жоро :hilezh: , се оказа, че механизма от моя волан ще може да се прехвърли на този, само трябва да се отнемат 2мм от диаметъра на алуминиевата коносувидна част на гърба на волана или да намеря пластмасите около лостчетата от А6 Ц4 и да си ползвам лентовия кабел с палчето за мигачите :

o633650674344245000.jpg

Еха само аз немога да си намеря такъв волан :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еха само аз немога да си намеря такъв волан :hilezh:

Скоро може да изпадне още един такъв от S6, ако ме устройва цената, ще го купя и ще имам и 1 един за продаване :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро може да изпадне още един такъв от S6, ако ме устройва цената, ще го купя и ще имам и 1 един за продаване :rolleyes:

Е дано да не е на цена 400лв защото по добре да си сменя джантите със по голями от колкото някакъв волан

Но все пак ме имай на предвид първо мен на Лични

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро може да изпадне още един такъв от S6, ако ме устройва цената, ще го купя и ще имам и 1 един за продаване :hilezh:

Имай в предвид за другият волан :rolleyes: btw имаш ли управление на еърбега или просто ще си го сложиш така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...