Jump to content

ЗА ВСИЧКИ С АУДИ 80-Б3


cekata

Recommended Posts

Е супер.Тя е почти кат мойта,а и цвета ни е еднакъв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е само твоя и аз мислих,че взимам син спойлер ма си е черен :hilezh:

А мойта е синя и на снимки е 1 към 1 с твойта :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се пофала че вече съм горд лигитимен съфорумец :hilezh: благодарение на колегата "petertyp44" от Пловдивската група. И като за последно снимки на моя гЮм :flehan:

078gvm.th.jpg 080mke.th.jpg 081z.th.jpg 082n.th.jpg

:hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1241188035z.jpg

и мойта убавица с новите гумета и жанти за който отнасям много критика от почти всеки

как седят според вас ,за 14ки и цена от 120 лева от форуме ест мен ме задоволяват

Редактирано от lubomir anastasov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=bfi1241188035z.jpg

и мойта убавица с новите гумета и жанти за който отнасям много критика от почти всеки

как седят според вас ,за 14ки и цена от 120 лева от форуме ест мен ме задоволяват

много е лачена и много безавариини километри да навъртиш с нея,а и джантите и стоят перфектно :)като гледам и ти като мене си фен на соц.возилата.аз освен аудито карам и полско фиатче 89-та год.,и съм много доволен и от него. Редактирано от николай 77
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е кой знае кво,но пък фона мен лично адски мн ме кефи :)

012007561-big.jpg

012007558-big.jpg

012007565-big.jpg

012007567-big.jpg

012007579-big.jpg

012007589-big.jpg

012007593-big.jpg

012007598-big.jpg

012007609-big.jpg

012007617-big.jpg

Редактирано от Vorsprung durch technik
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно по-предно мнение да изкоментирам само. За капачки на джантите. Аз на зимните си направих сам и станаха доста сполучливо. 14-ки петолъчки са моите, дори си направих и такива декоративни шестограми. Материала е "Форекс", има го с различни дебелини, според това колко е дълбок улея, в който е капачката. Аз използвах 4мм, а за декоративния болт 10 мм. После си поръчах едни лого-лепки верно че скъпи, даже не съм ги сложил още. :) Та този въпросния форекс е микропорест материал, който се обработва лесно с макетен нож или нещо друго, получава се добре според мен, ако е по стандартна капачката.

img0140o.th.jpgimg0143z.jpg

Редактирано от И.Иванов
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегата с сложния ник да знае от мен че му е много лачена количката и изглежда много стегната :hilezh:

Благодарим колега.Аз редко я снимам и показвам щото не е нищо особенно,но мен си ме кефи.Имам дребни забележки да оправим,че с годините се увеличават и мислим си я карам дълго и щастливо,че алтернативите за закупуване все още ми идват твърде лукс заради тъпия акциз

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналият слънчев ден стоя в колата и си мисля какво още мога да направя по нея което да ми харесва по интериора и ето на се сетих мисля че се е получило добре :blink:

post-7867-1241603864_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналият слънчев ден стоя в колата и си мисля какво още мога да направя по нея което да ми харесва по интериора и ето на се сетих мисля че се е получило добре

Много кефи :hilezh: , а тука ще ми говорят, че по тия коли немало кво да се доработи. :bia::)

Ся ти загледах и подписа, колата явно е не само с интериорни, но и с екстериорни подобрения и глезни. :bia: Маняшко завършен проект си направил пич! Дай още снимки, да заимстваме идеи. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...