Jump to content

Какви наблюдения имате върху летни гуми


Recommended Posts

Две лета карах тройката с Goodyear F1, уникално добра гума.Залепяш се на пътя,абсолютно безшумна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изключително доволен от Toyo Proxes. Моите са CF1. С асиметрична шарка, изключително безшумни, държат се еднакво добре на мокър и сух път. Единствената гума в този ценови клас, доколкото ми е известно, която е произведена в Япония, а не в Турция примерно. Имам наблюдения и върху T1R - водят се спортна модификация, с усилен борд, също само добри отзиви. Vredestein са ми зимните, доволен съм много, но върху летните им нямам наблюдения.

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си сложих корморан за 100 лева гумата и сам доволен за сега, никакви проблоеми, ама траят малко,става дума 2 зими траят и на третата зима ве4е наполовина държи гумата, ама аз и кам 40 000 км им навартиах де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Yokohama C.Drive - много добра гума! Тиха, с много добро поведение на дъжд... Иначе бях наскачал да купувам Тойо-то което колегата спомена, но ми казаха, че има изключително малък пробег 20-25.000км и затова се насочих към Yokohama.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз съм им направим 15 000 сигурно и не си личи да са изхабени сериозно... Поне тези модели, които споменах...

Редактирано от Бате Весо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vredestein Hitrack!До сега не съм карал по-добра летна гума на мокро.Карах цяло лето точно със този размер,и мога да кажа само суперлативи!Единствения минус е че се търкат малко по-бързо,всичко друго е +!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко се отклонявам от темата, но да споделя: купих си 4 летни и 4 зимни БФГудрич- 195/65/15 не приплъзват, но при рязка смяна на посоката олюлява. Много са им меки станиците. Със 205/60/15 беше много по-добре. Да го имате в предвид, ако решите да взимате такива. :flipoff::huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...