Jump to content

Чип, Кристални фарове и стопове,сп. филтър


Recommended Posts

Отзад някой ден ще туря ЛЕД стопове, но до тогаз има време...

А за този чип, един приятел каза че след като сложил чип(Ауди А3 1.8Т) след 1 година оправял хиляди работи по двигателя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдиш по обеците ми, дали ще искам да съм стандартния пич със стандартната кола <_<

Едва сега започвам кича. Ще преценя кое кога да е, лайсните ЛЕД стоповете, таблото.

П.С. Вчера карах на един приятел волксваген пасат 2000+ година, таблото му беше син фон със червени стрелки, просто беше невероятно, сиди-то и климатроника и той е с такъв фон,цифрички. Беше много яко. Може да замисля нещо такова някой ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдиш по обеците ми, дали ще искам да съм стандартния пич със стандартната кола :hilezh:

Едва сега започвам кича. Ще преценя кое кога да е, лайсните ЛЕД стоповете, таблото.

П.С. Вчера карах на един приятел волксваген пасат 2000+ година, таблото му беше син фон със червени стрелки, просто беше невероятно, сиди-то и климатроника и той е с такъв фон,цифрички. Беше много яко. Може да замисля нещо такова някой ден.

правили са го някои от колегите

разрови се в търсачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако съдиш по обеците ми, дали ще искам да съм стандартния пич със стандартната кола :hilezh:

Едва сега започвам кича.

какви са ти обеците, щото и аз имам, ама не искам да си кича колата, а теб ако те кефи няма кво да обръщаш внимание дали е кич мич пич или квото там друго се сетиш, колата твоя, парата твоя, сложи й ако искаш перка у дупарата :stupid:

бтв евала на пича, че си отстоява претенциите и начина, по който иска да си направи колата.

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какви са ти обеците, щото и аз имам, ама не искам да си кича колата, а теб ако те кефи няма кво да обръщаш внимание дали е кич мич пич или квото там друго се сетиш, колата твоя, парата твоя, сложи й ако искаш перка у дупарата :)

бтв евала на пича, че си отстоява претенциите и начина, по който иска да си направи колата.

Имам на езика и тук: http://z.about.com/d/tattoo/1/0/s/i/1/ear4.jpg

М/у другото доста приятели ме похвалиха за фаровете, много се изкефиха. По-скоро са младежки, по-семплите хора не би им харесал подобен "кич", разбирам ви и не ви съдя. Когато събера някой $$$ ще купя и ЛЕД стопове, пак ще кача снимки :hilezh:

А за лайсните някой нещо ? Те май са ефтенки и ще ги купя преди или със стоповете. Проверих на А4 фейслифта лайсните, метални са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми доколкото знам горната лайстна по тавана е 300лв некъде а долните две които са по вратите са към 150 всяка. Сметни и от другата страна.

Естествено има и пласмасова уъскава уента в аутоманията за по левче метъра. http://www.tuning.bg/forum/download/file.php?id=19246

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги! :dance:

Сравнително нов сам във форума и имам следните въпроси. Карам Ауди А4 1.8 Т Quattro 97г. Намислил сам да слагам и аз ангелски очи,както колегата от В.Търново,но не мога да преценя кой точно от двата модела:белия или черния хром. Колата е тъмно син металик,перла. И другото,което искам да питам е в тая цена 350 лв. комплекта включва ли крушки и какви са те? и може ли да се сложи ксенон? и въпрос към колегата от Търново,колко ти струваше монтажа и бързо ли става поръчката и самото монтиране? някакви усложнения получиха ли се и все пак разликата усеща ли се като караш вечерно време с angel eyes :bia: Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За спортния филтър продължавате да мълчите...

Имах такъв на предишната си кола. КN - панелен. Малко по-добър звук изкарва, нищо повече. За К.С. май не може да се говори :hilezh:

Ако те интересува ще го потърся и мога да ти го дам евтино.

И ангелски очи имах, но не бях доволен - никакво качество. Като визия бяха по-добре от оригиналните фарове до 99 година.

Редактирано от Venci
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...