Jump to content

Ауди 100 - 2.0 - AAD с чип


edinak

Recommended Posts

Миналата седмица "моднах" ЕКУ то на колата при Стефчо (Сумиста), и колкото и скептично настроен да бях към подобен род "интервенции", вече спокойно, мога да го препоръчам. Разликата е осезаема- колата има повече мощност в ниските обороти, и реагира по-леко на натискане на газта. Според Стефан ( а аз му вярвам), и разхода ( на газ съм) ще отиде леко надолу, но в софийските задръствания е невъзможно да се определи. Препоръчвам го на всички колеги с такъв мотор :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица "моднах" ЕКУ то на колата при Стефчо (Сумиста), и колкото и скептично настроен да бях към подобен род "интервенции", вече спокойно, мога да го препоръчам. Разликата е осезаема- колата има повече мощност в ниските обороти, и реагира по-леко на натискане на газта. Според Стефан ( а аз му вярвам), и разхода ( на газ съм) ще отиде леко надолу, но в софийските задръствания е невъзможно да се определи. Препоръчвам го на всички колеги с такъв мотор :hilezh:

колко ти излезе тази интервенция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко коня е сега след чипа? Имаш ли разлика и на газ във вървенето?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко коня е сега след чипа? Имаш ли разлика и на газ във вървенето?

Разликата е осезаема- колата е по-пъргава, и има повече мощност в ниските обороти... А колко коня е???? Божа работа приятелю.. Всъщност, Мишо ми каза, че офиса ти е някъде около моя, така че ако искаш ще се разберем да ти я дам да я покараш за да видиш сам:-)

Редактирано от edinak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи колко парички излезе и за колко време става-щото който е отдалече да знае дали си заслужава да направи,че при нас ги нема такива майстори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иииии бах тоя зор 150 лева му излезе разни бартери правихме и тн. наши си простотии та толко му се връзва всъщност такава е цената за всички ;) от АКБ

А като време ми около 1-2 часа те тва е . :gut:

Редактирано от SUMISTA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе как се отразява всичко това на разхода ми е любопитно щото за атмосферките нали важи "Kraft kommt von Kraftstoff"

ако някой има наблюдения нека сподели, щото АСЕтата са много и сигурно би имало интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица "моднах" ЕКУ то на колата при Стефчо (Сумиста), и колкото и скептично настроен да бях към подобен род "интервенции", вече спокойно, мога да го препоръчам. Разликата е осезаема- колата има повече мощност в ниските обороти, и реагира по-леко на натискане на газта. Според Стефан ( а аз му вярвам), и разхода ( на газ съм) ще отиде леко надолу, но в софийските задръствания е невъзможно да се определи. Препоръчвам го на всички колеги с такъв мотор :)

здрасти, колега :hilezh: Имаш ли възможност в неделя да се качиш пред НИМ да се пуснеме на правата(говоря сериозно)? Искам да видя каква ще е разликата и да си направя сметка дали си заслужава. По моята нищо не е пипано и искам да видя за какво става въпрос. Щото ако разликата не е толкова голяма мисля да си поръчам и разпределителен вал на други градуси от 2Е мотор за VW и тогава да се пипа по ЕКУ-то. Та мисълта ми е да пробваме да видиме за каква разлика иде реч сега :hilezh: Аз на 100% съм горе от 14.00 до към 20.00.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти, колега :hilezh: Имаш ли възможност в неделя да се качиш пред НИМ да се пуснеме на правата(говоря сериозно)? Искам да видя каква ще е разликата и да си направя сметка дали си заслужава. По моята нищо не е пипано и искам да видя за какво става въпрос. Щото ако разликата не е толкова голяма мисля да си поръчам и разпределителен вал на други градуси от 2Е мотор за VW и тогава да се пипа по ЕКУ-то. Та мисълта ми е да пробваме да видиме за каква разлика иде реч сега :hilezh: Аз на 100% съм горе от 14.00 до към 20.00.

Колега, няма проблем- ще дойда на НИМ, но това със пускането :) - не ми е на сърце... Няма проблем да ти дам колата да я покараш, но да правим състезания... Стар съм вече... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ми дай я на някой твой приятел тогава да я кара :) целта е да се види разликата :hilezh: хайде тогава ще се видиме горе и ще поговориме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха ми дай я на някой твой приятел тогава да я кара :hilezh: целта е да се види разликата :) хайде тогава ще се видиме горе и ще поговориме

:):hilezh: :hilezh: :blink: :blink: :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че си нося семки

динко бате имам и лепенка за капачката на резервояра дет дига 10 к.с. да я нося ли :unsure:

И сини пръскалки ;) иначе ще ти се разсърдя ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убуву, ама някой ще може ли аргументирано да ми разясни, като как точно няма да се повиши разхода на гориво при атмосферките, след като се задават по-ниски стойности на ламбдата (под 1-ца), така, че да подава по-обогатена смес?

Що'т и аз съм мераклия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...