Jump to content

Колеги Help !!!


AuDi A6 2.5TDI V6

Recommended Posts

Здравейте колеги.

Миналия ден на бордкомпютъра на колата ми изписа "BREMS LIGHT",след няколко секунди изчезна. Какво означава това,някой знае ли?

Благодаря Ви за вниманието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хммм, и аз карам същата кола но не ми се е случвало да видя такъв надпис.

Ще прочета в книгите ...ако открия нещо ще ти пиша.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгоряла лампа на светлините на задния (то няма друг) стоп.

Или предпазител...наслука

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е изгоряла светлина. Ако имаш изгоряла крушка ще свети постоянно. Надписа се изписва след подаване не контакт до задействане на спирачка. Идеята е да се провери за изгоряла светлина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аха ясно колега...Едната крушка безтуй ту свети ту не свети значи от това било...Мерси колега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Значи от няколко дена почна да ми изписва по често(почти всяка сутрин) този надпис "BREMS LICHT"откакто смених ксеноновите крушки,но и без да включа фаровете се появява надписа.Има ли вероятност да са от крушките или нещо от този род?Май означава,че нещо не е наред с ел.инсталацията ли ....Предварително Ви благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция ,че проблема е в стоп-светлините. Ако сменяш крушките най добре смени и двете, че понякога заради различните марки (на крушките) и на мен ми прави проблеми. Провери за хлабава или нагоряла клема . Успех .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

би трябвало го изписва всеки път като палиш колата и след като натиснеш спирачката да изписва "ОК". Това нормалното и трябва винаги да го прави. Ако го изписва след като си запалил вече, значи някой от стоповете ти прекъсва. Накарай някой когато светне надписа да отиде отзад и да види светят ли ти и двата стопа. Аз слагах некви крушки от 30стинки и на всяко отваряне на багажника горяха. Сега си взех хелла и нямам проблеми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

провери си също така и третия стоп (ония горе на задното стъкло) - ако той не свети при определени обстоятелства - примерно вибрации и т.н. може да ти светва тази индикация

а иначе brems light свети при подаване на контакт до натискане на спирачката само при автоматиците..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

brems light свети при подаване на контакт до натискане на спирачката само при автоматиците..

Е моята не е автоматик но при подаване на контакт свети надписа brems light до първото натискане на спирачката.

Имам трети стоп но е свързан през реле защото иначе борд компа се шашка и надписа свети непрекъснато.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...