Jump to content

Кой сервиз на Булинс е по-добър, Изток или на Сточна?


Recommended Posts

Трябва да оправя малко ламарина съответно с боядисване та се чудя къде да отида от двете места. Някакви отзиви?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "пробвал" само този на Сливница! Много добре го направиха, и вече 2 години никакви проблеми!

За другия сервиз нямам наблюдения

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моятя колица току що излезна от Изток .... беше вътре да оправям разни драсканици и градушка.

Имам забележки, но като цяло добре е направена.

Ако все пак те интересува как са ми направили колата, може да я огледаш. прати Л.С да се разберем нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да оправя малко ламарина съответно с боядисване та се чудя къде да отида от двете места. Някакви отзиви?

Адаш и аз съм чувал, че най-добри и най-бързи са тези на Сточна гара. Не споменаваш Тандер в Княжево - там наистина те умолявам да не ходиш. :wink::D:twisted: Последният яко препатил там е колегата observer, ако съдя по форума. За моите патила мога да ти разкажа подробно с л.с. :shock::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8) 8) Те и в Тандер бояджиите са много добри, но всичко останало е под всякаква критика. А що касае въпроса на Любо - това си е добре познатият от десетилетия сервиз Изток - намира се вдясно точно преди детелината "4-ти километър" на "Цариградско шосе" посока Пловдив.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не ходи в изток!!! мен ме плесна един заспал идеот в дясната врата и я смениха с нова щото само тя беше пострадала - никви други поражения и миналата зима на студа не можех да я затворя, след няколко месеца почна да пада боята по края...

след тва на един паркинг един ме забърсал ама леко само одраскване и вдлъбване пак от същата страна и ми падна лайсната...

като я зех щях да припадна... се едно ме е удрял валяк - криво колко си искаш... та гледаха, напасваха праиха струваха и накрая нищо не напраиха и им теглих една дълга и повече не стъпвам там...

забраих да кажа че ми сложиха лайсна с двойнолепящо тиксо... абе цигании...

иначе градушка добре ми оправиха ама повече аз там не стъпвам...

моя съвет на сточна гара иди ако трябва задължително в сервиз на Бул-инс... А най добре да не е в техен сервиз изобщо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, Коко :D

не знаех че е на Булинс.

Иначе и аз имам да оправям една градусшка от по-миналата година, ама сигурно на пролет ще да е (ако реша)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно оставих документите на Сточна гара. Сега чакам частите от Аутотехника и като ги получат ще звъннат да ходя за ремонт. Дано направят боята добре, че металика е капризен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве като говорите за сервиз на Булинс - това при щета ли или не - т.к. на мен ми казаха, че след като застраховката е за 6800 лв. т.е. не за 7000 поне, то не мога и да ползвам техните сервизи - примерно за боядисване на одрана врата. А както казваш - металика е капризен и не ми се иска няко й т.н. "майстор" да си оставя рацете. Те за тва говаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе хе моята е застрахована за два пъти тази сума, така че явно има значение. Но ми е интересно каква оценка ще ти направят за боядисване :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно оставих документите на Сточна гара. Сега чакам частите от Аутотехника и като ги получат ще звъннат да ходя за ремонт. Дано направят боята добре, че металика е капризен

За сервиза на Сточна гара / на БулИнс / :

/ и то след като бяха доставени всички части ... /

Смяна на задна броня, изчукване и боядисване на заден капак на багажника - 3 /три/ седмици !!! :lol::D:D .... и то след обаждане от централата на БулИнс .... За две седмици и половина не бяха свършили нищо ..... и след това за три дни я оправиха ..... вярно - много добре я направиха .... Но по мнение на мои познати е много по-добър от Тандер .... така, че при щета от БУЛИНС , това е единственият избор .....

... с пожелание за кратък престой в сервиза !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми е много приятно да го кажа обаче теа копе.......

отказаха да ми платят боядисването а само изчукването

шото било имало некви чертички преди тва. Просто неам думи -

да го имате предвид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Та сега да ви се похваля! Значи оправиха ми колата за 2 дни :wink:

За ремонт бяха:

калник - изправяне + металик

подкалник - лепене

врата - боя

лаисни - нови + боя

Направо е като нова, а и след ремонта я бяха почистили вътре :shock:

Останах удивен.

Сион на Сточна гара...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та сега да ви се похваля! Значи оправиха ми колата за 2 дни :twisted:

За ремонт бяха:

калник - изправяне + металик

подкалник - лепене

врата - боя

лаисни - нови + боя

Направо е като нова' date=' а и след ремонта я бяха почистили вътре :evil:

Останах удивен.

Сион на Сточна гара...[/quote']

Честито. Явно са били добри. Преди около година си оставих колата в с-з Изток на Булинс - с тенекиите и боядисването се бяха справили, но останалото - нямам думи просто - бяха се появили като пълни мърлячи и колата излезе със сума нови проблеми, които нямаше преди да влезе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Коцето (Лампард) се справи за 4 дни с Галаксито ми и то нещата бяха не съвсем елементарни. :bia::bia: Технологично минимумът е 3 дни, а 1 го изгубихме за докупуване на дребни части и аргонова заварка на радиатора на климатика. За същата щета съм сигурен, че в Тандер щеше да престои поне месец и то с предварително доставени части. :bia: Представете си, че се боядисаха 3 детайла, бронята я възстановиха и як монтаж демонтаж отпред. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...