Jump to content

Комбиниране на джанти с гуми


Recommended Posts

Тони,това е истината ;) Аз също ги гледах след като ги гледахме с тебе

Аре бе, кво се прайш, нищо не си гледал, ти беше зает да се сваляш със Слави Трифонов. :):gut::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 107
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Eй ги на:

175597.jpg

Казва се: "оно германецо го е мислил" :gut:

Айде....гласувайте! :)

Важното е най вече на теб да ти харесват............а явно вече си ги избрал ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Важното е най вече на теб да ти харесват.........
И това е вярно, но все пак се доверявам и на мненията на многоуважаемите съфорумци. Неведнъж са ми помагали в даден труден избор. :)
......????? ;)
Не питай, че съм бесен! Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

определено 17ките са скъпи гуми !

не знам дали има основание за това след като има по малко изразходвана гума(каучук) в тях :)

тука има некаква конспирация ! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре бе, кво се прайш, нищо не си гледал, ти беше зает да се сваляш със Слави Трифонов. :) :) :):gut:

Ей тва е неблагодарна работа... ;):) Аз мога да върша няколко неща на веднъж-свалях се със Слави Трифонов и гледах джанти.

Тони,сега сериозно наистина тези джанти са най-доброто предложение до сега като дизайна,а и са нови и много качествена изработка.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

daks колега ти си знаеш най-добре :bia: Аз на тове място никога не бих сложил 17 че и 235 широки със доста нисък профил :hilezh: . Вероятноста да станеш чест клиент на гумаджииниците ти е в кърпа вързана с тези невъзможни ровове навсякъде в Бг. Много вярно е че големия цолаж и широките гуми отварят колата и а правят по-така ама дотам, обратната страна на медала е че колата почва да вози доста по-скапано вдига се и разхода ,окачването се товари жестоко а гумите са неоправдано по-скъпи + че и колата върви по-зле на макс за качване при паркиране забравяш и други подобни;)

Ако тепърва купуваш джанти според мен най-добрия избор за летни е до 16-ки за твоята кола примерно с гуми 215 х 55 х 16 и при това НОВИ, никой не искам да убеждавам но е глупаво да се купуват уж маркови гуми втора употреба и за доста кинти губи се логиката все пак един чифт чисто нови гуми при нормално каране кара поне 50х или около 3 години пък и знаеш че можеш да разчиташ на свясна гума е не на някаква с неясен пробег и състояние на каучука и бордовете пекла се на слънце за тен :hilezh:

не е точно така , но изисква повишено внимание, защото току виж някъде из родните пътища без никаква сигнализация изрязали асфалта и оп на ръбчето и джантата крива и гумата с балон. Аз още не съм пострадал , но се пазя ! Това е. (само за спражка гумите ми са 225/40/18 отпред с джанти 8J и 245/40/18 отзад с джанти 9J)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде приключи се сагата, мушнах новите джантета. Няма да досаждам вече на форума с молби за съвети, че доколкото подразбрах някои им било забавно вече.

Тъй като знам, че има и заинтересовани как е станало качвам малко снимчици.

176661.jpg

176662.jpg

176663.jpg

176667.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде приключи се сагата, мушнах новите джантета. Няма да досаждам вече на форума с молби за съвети, че доколкото подразбрах някои им било забавно вече.

Тъй като знам, че има и заинтересовани как е станало качвам малко снимчици.

176661.jpg

176662.jpg

176663.jpg

176667.jpg

Да ама с тези теми и с това да поясняваш всяка стъпка си отворил очите на доста хора и си ги насочил,а пък който му е малко акъла или завижда,нека се смее !

Джантите на живо са още по-красиви и цвета им е някакъв уникален перлен,а пък за стойката на колата да не говорим,това е най-красивата Б6цата :hilezh: Поставяй ръбчето и си я слагам на wallpaper

:hilezh:

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти си в топ 3

важното е как ще завърши сезона

Тони, честито баце. Радвам се че ти приключиха мъките (дано де :) ), че и аз да се успокоя.

Ще ги видя на живо как изглеждат, на снимките ABT-то изглеждаха страхотно, а на живо не ми бяха много по-сърце. Тия са с права петолъчка и ме по-радват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде приключи се сагата, мушнах новите джантета. Няма да досаждам вече на форума с молби за съвети, че доколкото подразбрах някои им било забавно вече.

Тъй като знам, че има и заинтересовани как е станало качвам малко снимчици.

Без Коментар! :)

Редактирано от viessman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти пак ли бруте? :dance:

мислех че аз съм най хахав

А бе май се конкурираме с тебе по ментални проблеми. :respekt: Не знам кой е по-вманиачен, но е факт, че в резултат колите ни са малко по-различни от масовите и хората им се кефят. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки се радва на хубавото баце ...ама аз тоя път те преварих

И кво сложи?????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всеки се радва на хубавото баце ...ама аз тоя път те преварих

Аз па не се състезавам с никой.... :(

Иначе честито, хубави са. Тряа ги видя на живо обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе май се конкурираме с тебе по ментални проблеми. :flehan: Не знам кой е по-вманиачен, но е факт, че в резултат колите ни са малко по-различни от масовите и хората им се кефят. :bia:

старите беха много по-хубави Тони :) (лично мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

старите беха много по-хубави Тони ;) (лично мнение)

Всеки има право на мнение и го уважавам. :bia: Аз обаче ги намирам новите за много по-елегантни и изглеждащи по-големи заради дизайна с тънкия изкаран до края на борда лъч. Това съм целял винаги-изчистена, финна, тънка петолъчка. А и новото си е ново. :bia: Трябва да им видиш перлата в боята на слънце как стои и пак ще коментираме. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...