Jump to content

полезно за каско


antipop

Recommended Posts

http://www.moitepari.bg/Zastrahovka-Kasko/avtokasko.aspx

сравнение на каско оферти

Да, но само на 6 компании. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.moitepari.bg/Zastrahovka-Kasko/avtokasko.aspx

сравнение на каско оферти

Не че съм нещо нескромен, но тъкмо така ще може да се оцени по-ясно моята оферта. :hilezh:http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=30746

Нови или до 5 годишни автомобили се сключват на 4.5%, над 5 г. на 5.6%, а над 10 г. на 6.4% и при това без никакво оскъпяване при плащане на вноски. Сравняването е лесно. :wub:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много полезен калкулатор. Видно, че в Дженерали е най-изгодно да се застраховаш не само от най-ниските тарифни числа но и обслужването при щети е на ниво /споделено от приятели/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много полезен калкулатор. Видно, че в Дженерали е най-изгодно да се застраховаш не само от най-ниските тарифни числа но и обслужването при щети е на ниво /споделено от приятели/.

Аз пък ще ти споделя, че Дженерали ме наебаха с около 200 лв. Така, че има 2 страни на монетата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избор на застрахователна компания и поръчка онлайн

http://www.sdi.bg/onlineInsurance/service.jsp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Женерали колите ги отнасят, като сладолед на клечка... :D

Само на тях ли ги отнасят. Можеби защото Дженерали е с най-ниските тарифи и е единствената компания в БГ в коята маркирането не е задължително за да покрива риска кражба на автомобила. Явно работят по Европейски /Италиански/ и не се съобразяват с така наречените борчески методи за печелене на клиенти. Аз съм За /Не купувам крадени части/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Евроинс" дава "Заместващ автомобил"

Клаузата "Заместващ автомобил" в застраховката "Каско" на "Евроинс" няма еквивалент в България. Много често фактът, че колата ви се нуждае от сервиз, не е най-големият проблем. По-страшното е, че по време на ремонта се лишаваме от личен транспорт, което пречи на ежедневните ни ангажименти. Следвайки политиката си да предлага иновативни продукти, "Евроинс" е преди всички в сферата на автомобилното застраховане с най-новата си услуга "Заместващ автомобил". Всеки, който сключи "Автокаско" за 12 месеца в "Евроинс", включвайки допълнителната клауза "Е" в полицата си, ще има право да получи заместващ автомобил напълно безплатно, докато собственото му возило е в сервиз. Клауза "Е" е атрактивна дори и за собствениците на джипове, тъй като от компанията обещават заместващ автомобил от същия клас на застрахованото превозно средство.

Редактирано от Fory
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Евроинс" дава "Заместващ автомобил"

Клаузичката обаче се доплаща към първоначалната сумичка, която и без това при тях не е ниска. За коли над 10 000 лв. тия пичове изискват монтирането на GPS система за сметка на клиента :( и после ежегодно соленко обслужване пак за сметка на клиента. :bia: Това обаче го разбираш чак там на място в офиса. Знам го от един техен директор-отдел. Не че са ми конкуренция(точно па те), но е хубаво хората да знаят. Заместващия автомобил го плащаш многократно така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А заместващите на Евроинс се взимат от МЕН! :flehan::hilezh: Завишението за клаузата e 0,3%! Иначе е 0,9% за заместващ автомобил и удължена гаранция!

SDI не са брокер, а писачи на полици! Разликата е огромна, повярвайте! Иначе и Армеец има доста добри тарифи, и не много трудно може да се достигне до тарифите на ЛевИнс посочени по-горе! ;) Първоначалното тарифно чилсо от 6,9% почти ниога не е такова! Има доста отстъпки особено за редовни клиенти! За автомобили над 5000лв и до 12г, лесно се стига до 5,52% тарифно число! А скоро промниха и тарифата "Лоялен Клиент"! Всяка година ти пада с 5% тарифното число, ако нямаш щети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек който ми каже че е доволен от Булстрат или те първа ще се застрахова там го признавам за мазохист.....! Все си мислех че няма да ме ядосат токлкова,но чашата днес преля.

Като ми правеха застраховката ми оцениха колата на няколко ХИЛЯДИ по-ниска стойност от реалната.Помолих ги за преизчисляване,но ми беше обяснено че за такава кола е толкова.Системата им за завеждане на щети е изключително мудна,неясна и не спазват сроковете на плащане.

Горното написано бледнее ако почна да коментирам сумите които изплащат при щета.Повечето от активните форумци четоха темата ми за това как ми беше надрана кола,та днес си взех паричките за въпросната щета които са в размер на 89 ЛВ.Става дума за заден десен калник,които при кола с 2 врати е големичък детаил и част от предната врата.Прегледах си бланката за завеждане на щета и всичко е точно попълнено,даже съм представил и бележка от 7мо РПУ .

Разбира се попитах на какво се дължи размера на сумата и как е калкулиран и естествено локичен отговор НЕ получих.

А дали някой може да ми препоръча бояджия които да ми боядиса 2 големи детайла и то качествено за 89 лв. ......?! :flipoff:

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...