Jump to content

Ауди а3


digitan

тип/цена  

62 гласа

  1. 1. ???? ?3 ?????? ?? ? ?

    • ??
      11
    • ??
      31
    • ????? ? ?? ??-????? ????
      20
  2. 2. ? ???????? ?? ?? ?????? ?? ? ( 7-10 ???? )

    • ??
      52
    • ??
      10


Recommended Posts

Я са да видим. :blackey:

Нещо около мене много смотаняци се навъдиха дето ми казват че била женска и не си заслужавала парите.

Дайте да заформим една дискусия защо Ауди а3 пред други доста по-евтини, и защо Ауди а3 не е женска. И обратното - защо Ауди а3 е мега скъпа, женска, и получаваш кашкавал в замяна.

Коментирай народеее :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен колата съвсем не е женска, евтина поддръжка и си заслужава парите.Единствения минус са 2-те врати, в един момент човек и добре да живее се жени :blackey: тогава вече не му върши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе супер си е колата, да си карат там 'евтините' опели, хонди и т.н. като им се вижда скъпа. За мен този автомобил си заслужава всяка стотинка, формата му и дизайна са супер вървежни (8L се произвежда все пак до 2003г.), поддръжката си е нормална и как носи на тунинг този автомобил.. не е истина! Гроздето било кисело после, не съм чул някой който кара А3 да не е доволен от колата си..., а главно такива които имат желание за А3, но ги спира финансовата бариера! :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странна анкета :hilezh: И защо кола, която втора ръка върви към 8-9K трябва да се води скъпа?
При положение ,че Ровер като този на аватара ти е 3 максимум 4 хил.лв. на този фон два до три пъти по висока цена за А3 на приблизително същите години как ти се струва?Да не говорим,че по -нова година А3 спокойно прехвърля 10 хил.лв.,което е доста повече от цената на всяка една кола от този клас на втора ръка и затова се счита за скъп за класа си автомобил .

Иначе съвсем нормална кола си е както всяка една от този клас,еднакво подходяща и за двата пола ,като за разлика от останалите в класа е доста по-качествено направен автомобил със стилен изчистен дизайн.На мен си ми харесва и ако бях намерил читаво с четири врати 1.8 Т и на прилична цена щях да си купя А3 вместо сегашната ми А4.Аз лично не смятам ,че е типичната дамска кола ,а по скоро този имидж идва от това ,че беше една от любимите колички за мутрески ,преди да стане модерно да им купуват джипове :flehan: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кола с най-слаб двигател 101 коня ... Дали ще е женска ? Да не говорим за 125, 150 коня ... Женски за мен са - Форд Ка, Опел Корса, Фиат Панда и други там "калинки". Само като видя такава заобикалям като колоездач защото знам, че се карат от жени или слаби шофери :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

8-9K за кола с климатроник, ел. огледала и гаранция, че ще кара доста време без съществени проблеми и при крайно приемливи цени на частите няма как да струва по-малко.

Автомобили като Rover и Alfa Romeo, примерно, имат ниска пазарна цена, която се "избива" в последствие. На Алфата ми сервизирането излиза около 800 лева.

Цената на една кола може да е "висока" ако не си заслужава парите. Аз лично не мисля, че за Audi A3 може да се каже подобно нещо.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения минус са 2-те врати, в един момент човек и добре да живее се жени :steinigung: тогава вече не му върши работа.

Е тогава баш става женска кола, а ти се мяташ на комби или ЖИП да разкарваш децата напред-назад :hilezh:

По темата: Четох във Форбс, че наистина е женска кола, защото според статистиката се кара над 50% от жени. Като изключим това не виждам какво му е женското... Карам А3 и не се смятам за жена. Това е малка кола, идеална за града, която предоставя най-добрия лукс в този клас. Друга кола, която да идва фабрично с опции като кожа, климатроник, подгряване на седалките и много пъргави двигатели не можах да намеря. Тук таме се мярка някое голфче, ама е мъка да се намери с такива екстри.

Недостатъци бих казал, че ако си мъж е кола за 2ма човека. Ако сте повече от двама -> само в града!!! Изключително удобна и стабилна извънградско, с приличен багажник за да се отиде на почивка, но пак - ако сте 2ма. Да не говорим, че и разхода за тия екстри които предлага е изключително добър - 7/100 извън града при каране според знаците за бензиновия вариант, дизела и още по-малко. Очаквам предложения, коя кола в тоя клас и произведена преди 2000 г. може да предложи такъв лукс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Женски за мен са - Форд Ка, Опел Корса, Фиат Панда и други там "калинки". Само като видя такава заобикалям като колоездач защото знам, че се карат от жени или слаби шофери :hilezh:

Едната ми кола е Опел Корса - това по твоята логика ме хвърли в отбора на жените и на "слабите шофери"....Доста си елементарен колега....Изброените от теб коли НЕ са женски, а по целия свят се водят градски....Не знам дали си чувал за икономия на гориво, за икономия на място и на кой са му нужни Коне в адското задръстване....Скоро бях в Италия и един от шефовете на доста вървежен завод за дограма в Милано си кара Панда, може би защото е практичен човек, а не комплексар с проблеми в личния живот!!!

Пожелавам ти да си купиш А8 и да заобикаляш "калинките" с А4..... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едната ми кола е Опел Корса - това по твоята логика ме хвърли в отбора на жените и на "слабите шофери"....Доста си елементарен колега....Изброените от теб коли НЕ са женски, а по целия свят се водят градски....Не знам дали си чувал за икономия на гориво, за икономия на място и на кой са му нужни Коне в адското задръстване....Скоро бях в Италия и един от шефовете на доста вървежен завод за дограма в Милано си кара Панда, може би защото е практичен човек, а не комплексар с проблеми в личния живот!!!

Пожелавам ти да си купиш А8 и да заобикаляш "калинките" с А4..... :hilezh:

Ти па кво се засегна тука та го нахрани здраво ... човека е прав Карсата не е женска - тя е педалска - да не говорим пък за А3 мечтата на нежния мъж. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...да не говорим пък за А3 мечтата на нежния мъж. :steinigung:

Не е добре да съдиш за всички по твойте собствени мечти!!! Все пак е добре, че сподели ! То вече има държави дето може да и да се оМъжиш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека да не го превръщаме в спор. Все пак споделяме мнение. Аз смятам, че А3 е създадена, за да се хареса повече на жени. Тъй като обаче пичовете от Ауди за пореден път се справят блестящо, тя се превръща в идеален избор и за много мъже. Хем е по-евтина от А4ка, хем е по-малка и удобна в града. За мен кола с две врати не е кола..Просто не ги възприемам добре този тип автомобили. Това обаче си остава моето лично мнение. Бая съм висок и в една такава кола някакси не пасвам добре. Ще помоля колегите, които споменават на кой кое му е скъпо да се въздаржат от подобни коментари...че ако на тях не им беше скъпо нямаше със сигурност да са на А3ки. Мисля, че няма две мнения, че с неограничени средства се намират по-добри варианти от А3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

етова е българина-един комплексар--и то не само на тема коли.на квато тема и да го бутнеш той се ""това малко другото слабо""езатова тая държава никога няма да са оправи.докато си караме ГОЛЕМИТЕ БЕГАЧКИ дето западняка ги хвърля и докато си мерим пишките хората отидоха на луната а ние тука в гъбите си чоплим.sory за жаргона ама са изнервих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че а3 си е много добра кола независимо дали някой я смята за женска или не удобна е за града,а и на дълги разстояния се пътува комфортно.Така че който си я има да си я кара с здраве.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а3 е гАйска кола, така де...правена е с гайки и болтчета.

а3 е скъпа кола за подръжка, ако си зел кофтор за 5 хилки ... скъпа ще е къде ще иде...

кой ти ги разправя тия неща за "гадната" а3...кажи му че акъл го лъже :multi:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...