Jump to content

бели мигачи (халогени)


Deeper

Recommended Posts

Здравейте.Току що се регистрирах,тъй като от скоро притежавам автомобил,подтикващ ме към разглеждане на вашия форум :hilezh: Сега...към въпроса...интересува ме от каде мога да си набавя някои козметични консумативи за ауди купе като : Бели мигачи(халогени) тъй като оранжевото нещо не ме влече ,капак (защото кита на моя го е набръчкал като 112 годишна бабичка,а е едва на 18 ) и прочетох,че тук един от колегите си е направил вътре пластмасите по таблото метлни или нещо такова...Надявам се,ако някой може да даде някакво инфо да не се стеснява :bia: А пък после може и да ви позволя да я видите :Р

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет.

Ако искаш пусни тема в раздел - Купува / Продава с нещата който търсиш. :hilezh:

Редактирано от loopfellaz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... Бели мигачи(халогени) .......

Дано не те види един виден и "голям" мод във форума. Халогени и мигачи са ДВЕ РАЗЛИЧНИ НЕЩА. Пишеш ЛС на emsi_audi и си намираш бели мигачи без проблем.

А иначе за халогените - съгласно подписа на същия :

Градски, халогенна крушка е вид крушка. Също както ксенона е вид крушка.

Та, на онова дето у село му викате ХАЛОГЕНКИ, всъщност се нарича ФАРОВЕ ЗА МЪГЛА. Ае бегай да раздуеш!

Дано не придобиеш славата на ChioChips по постове, че лошо.

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради б4,ако имах нужда от критики,щях да се обърна към някой друг.Не е необходимо да обсъждаме невежеството на хората,посещаващи този форум.До колкото знам,идеята му е изграждане на враски м/у тях и създаване на вид приятелство.И след като вместо да си дадеш добронамерения съвет,предпочете да изпъкнеш със строг интелект и да съдиш незначителната ми грешка със тази на някой друг,мога само да ти благодаря за Колегиалността.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради б4,ако имах нужда от критики,щях да се обърна към някой друг.Не е необходимо да обсъждаме невежеството на хората,посещаващи този форум.До колкото знам,идеята му е изграждане на враски м/у тях и създаване на вид приятелство.И след като вместо да си дадеш добронамерения съвет,предпочете да изпъкнеш със строг интелект и да съдиш незначителната ми грешка със тази на някой друг,мога само да ти благодаря за Колегиалността.

кво ся

човека ти отговори

обърни се към emsi_audi и хем халогени,ем мигачи,ем квото ти требе ше си набавиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ради б4,ако имах нужда от критики,щях да се обърна към някой друг.Не е необходимо да обсъждаме невежеството на хората,посещаващи този форум.До колкото знам,идеята му е изграждане на враски м/у тях и създаване на вид приятелство.И след като вместо да си дадеш добронамерения съвет,предпочете да изпъкнеш със строг интелект и да съдиш незначителната ми грешка със тази на някой друг,мога само да ти благодаря за Колегиалността.

Никак добро начало не бележиш в тоя форум,батенце и единственото ,което се опита да направи Ради е да те "светне" за несъществената разлика между халогени и мигачи.

А сега можеш да продължиш с оборудването на едва 18 годишната си колица без да се правиш на отворко...М/у другото,идея си нямаш какво словоизлеяние може да те споходи една следваща забележка към въпросния Ради :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yavor20V братле,никой не се прави на отворко и с никого не съм си и помислил да правя словесни споеове.Единственото от което имах нужда бе малко помощ от ваша страна,тъй като,както вече си запознат,не съм особенно запознат с техническите наименования на компунентите за моята 18-годишна колица :flehan: Не мисля,че критиката беше най-уместна за въпроса ми...има и по човешки нначин за просветление на незнаещите :flehan: А сега-извинете ме ако с нещо съм обидил някого :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен трудно ше засегнеш или обидиш,но това е друг въпрос.Не съм имал за цел и обратното,нито Ради според мен!

Надявам се имаш отговор на въпроса ти,колегата emsi_audi може да ти помогне ,както се написа по-горе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и при мене няма бели мигачи втора употреба, имам само оранжеви или жълти както ви харесва ,имам в момента и само един бр. ляв халоген, нови мигачи бели могат да се намерят на симеон цената им е 30-40 лв на Депо, оригиналните на Хела са по доста по скъпи :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренно ви благодаря за полезната информация.Днес един пич ми е писал на ЛС и утре живот и здраве ще ми ги изпрати.Остава само да си намеря и въпросното уплатнение м/у предното стъкло и капака.Ужасно е да влиза вода в купето :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.....Остава само да си намеря и въпросното уплатнение м/у предното стъкло и капака.Ужасно е да влиза вода в купето :)

.......е това вече го има при emsi audi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен трудно ше засегнеш или обидиш,но това е друг въпрос.Не съм имал за цел и обратното,нито Ради според мен!

Надявам се имаш отговор на въпроса ти,колегата emsi_audi може да ти помогне ,както се написа по-горе....

;)

Явка, дано колегата да не се налага да идва при теб по повод професията, която упражняваш... ;)

Това може да е в причинно следствена връзка от задълбан конфликт с търговец на халогени, примерно.... :flehan:

Редактирано от RaDi_b4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

;)

Явка, дано колегата да не се налага да идва при теб по повод професията, която упражняваш... ;)

Това може да е в причинно следствена връзка от задълбан конфликт с търговец на халогени, примерно.... <_<

Дис гоус дйректли ту Фън ъф форумс No.14 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....тука вече няма нищо общо с темата/заглавието,всеки си говори квото му е на език..ха-ха

Колега, то и в заглавието на темата няма много общо с действителните артефакти, които търси колегата, но нейсе....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 years later...

Привет :)

 

Някой може ли да сподели от къде да закупя бели мигачи за Audi 80 B3 и само стъклото ли се сменя или целите се закупуват .

 

Ето как изглежда с оригиналните,но мисля,че бели ще стоят по-красиво.

 

http://prikachi.com/images.php?images/100/7824100B.jpg

Редактирано от Dobrevsk1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш оригинални търсиш втора употреба от б4, защото нови са доста скъпи.Друг вариант е да отидеш в магазин за авточасти и взимаш мигачи на ДЕПО, аз ги взех по 9лв./бройката. Пасват добре горе долу. Иначе се сменя целия мигач, захванат е с помощта на щипки.... Вземи си и оранжеви крушки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш оригинални търсиш втора употреба от б4, защото нови са доста скъпи.Друг вариант е да отидеш в магазин за авточасти и взимаш мигачи на ДЕПО, аз ги взех по 9лв./бройката. Пасват добре горе долу. Иначе се сменя целия мигач, захванат е с помощта на щипки.... Вземи си и оранжеви крушки.

Благодаря колега  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех спомени спомени по отминали времена :D

Първата ми тема в този форум... не толкова успешна и същевременно толкова забавна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...