Jump to content

29.06 последен мирен протест 11.07 възтанието започва


Recommended Posts

А бе не мисля, че ние сме ги избрали. Да не забравяме многото автобуси от Турция, с които докараха "българи" да гласуват. Да не забравяме и купените гласове от баби и дядовци, които гласуват за "третия от горе надолу". Заеби. Това не е демокрация, това е излагация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 60
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

При нас само монархично управление може да постигне нещо. Така ще краде само един човек ( една фамилия ). Което си е 239 пъти по-малко :hilezh:

Па и беден крал няма. Един Крал обича да се хвали колко му е яка монархията, т.е. има някакъв минимален шанс да тегли повече към държавата, от колкото към джоба. Естествено това към джоба няма да спре. Да се махне изцяло парламентарното управление. Властта да бъде в ръцете на един. Като не ни кефи краля, утрепваме го и прекия му наследник става крал. И те така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При нас само монархично управление може да постигне нещо. Така ще краде само един човек . Като не ни кефи краля, утрепваме го и прекия му наследник става крал. И те така.

Пу ти да си следващия :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..................

има и друг начин, обявяваме война на САЩ, Германия, Турция или някоя по развита страна. капитулираме след една седмица и се надупваме да ни оправят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крал ? Не, аз не обичам да крада :hilezh:

Ша крадеш за родата, за мен, за АКБ...ти само стани крал <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да стана като Наполеон - да се самокоронясам. Лошото е, че ако го направя, ще ми намерят страхотен трон.... в Карлуково. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве на мен не ми се нрави тва да протестираме се едно сме неква туристическа групичка, маршрут ала бала, бах ти протеста бах ти смеха, некой ще ми определя от де да мина, чак маршрут ни бяха начертали кукерите итн. Протест означава някъв вид несъгласие, а ние със старирането му се примиряваме по един или друг начин, ся на тоя протест очаквам да ни забранят и да свиркаме с клаксони, хич не бих се учудил. Хора осъзнайте се, докато правиме някви псевдо мирни протести ефект не трябва да очакваме, наще политици са отдавна доказани гьонсурати и крайни наглеци, не че нещо ма се си мисля, че с такъв тип хора комуникацията трябва да е на малко по-друго ниво.

Абсолютно съм съгласен и за това предлагам като едни бакшиши да обсадим парламента в делничен ден. Тегаво ще е с организацията, ама иначе няма да стане. Освен това ако не видят отблизо всенародната обич в очите ни, колците и мотиките в ръцете :lol::lol: , едва ли ще се трогнат.

Това с блокирането на пътища няма да го бъде, съдейки по предишния протест. Виж парламента със 100 коли може да го обградим.

Редактирано от nikidd
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на протеста имаше само едно Ауди - моето. Или поне аз не видях друго.

Следващия протест е на 11.07.2008 г. (Петък) от 8:30 ч.

Край на мирните протести.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има и друг начин, обявяваме война на САЩ, Германия, Турция или някоя по развита страна. капитулираме след една седмица и се надупваме да ни оправят.

Това го бях писал в едно есе в Университета ;) Заглавието беше "Как шъ съ опраи блгария" Там обаче капитулирахме докато дебаркират американците и ги чакахме с хляб и сол ;)

По темата: Защо не направим ПЕШЕХОДЕН протест. Хем ще можем да носим плакати, хем по-дълго време ще се движим по улиците! Хем и по-дълго време ще блокираме улиците и повече хора ще ни псуват, че протестираме :lupe:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление на протеста имаше само едно Ауди - моето. Или поне аз не видях друго.

Следващия протест е на 11.07.2008 г. (Петък) от 8:30 ч.

Поздрави

Тогава съм след нощна, но ще направя всичко възможно да дойда. Щом няма да е мирен протест... ега най- накрая си запаля новогодишните ракети дет ги карам в багажника :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според последния брой на капитал, в който има сравнение между България и Франция, част от цената на дизел е следната (в лв/литър):

цена на препработка + печалба:

България - 1.01 лв/литър

Франция - 0.58 лв/литър

Акциз:

България - 0.60 лв/литър

Франция - 0.84 лв/литър.

При положение, че стандарта ни на живот и минималните ни аплати са в пъти под френските е нормално да имаме по-нисък акциз. Въпроса е, ЗАЩО ПЛАЩАМЕ ДВОЙНО ЗА ПРЕРАБОТКА?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според последния брой на капитал, в който има сравнение между България и Франция, част от цената на дизел е следната (в лв/литър):

цена на препработка + печалба:

България - 1.01 лв/литър

Франция - 0.58 лв/литър

Акциз:

България - 0.60 лв/литър

Франция - 0.84 лв/литър.

При положение, че стандарта ни на живот и минималните ни аплати са в пъти под френските е нормално да имаме по-нисък акциз. Въпроса е, ЗАЩО ПЛАЩАМЕ ДВОЙНО ЗА ПРЕРАБОТКА?

Еми за да плащаме билетче от левче за градския транспорт :f_ck_you:

Има много въпросителни в цялата ни мила родина.Защо плащаме винетки освен данъка (който според мен също не е малък) , а единствените пътища които са ОК са международни , които са спонсорирани от ЕС.Защо в ЕС средната работна заплата е 20 евро на ЧАС а в БГ - 1,60 евро.Защо румънците които бяха много много по-зле от нас , сега заплатите са им двойно на нашите и са много по-добре от нас.

Просто хората вече са толко обезверени от тия тъпанари който държат властта че знаят че каквито и мерки да се вземат пак ще стане "кучето си лае , керванът си върви".Проблема е че всеки мисли само как да върже двата края и като успее си вика "я съм си добре баце , вънка нека си вали"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗАЩО ПЛАЩАМЕ ДВОЙНО ЗА ПРЕРАБОТКА?

за да има кой да ги спонсорира тия убавци утре пак да са на власт и да поддържат висок стандарт на живот затова Жоре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за да има кой да ги спонсорира тия убавци утре пак да са на власт и да поддържат висок стандарт на живот затова Жоре.

То това е ясно, въпроса беше реторичен :hilezh: Това е малко по една от свързаните теми, където разни хора разправяха, че нямало как да се бърка пазарната цена на горивото. Най-интересното от статистиката е, че въпреки че цената на горивото расте, потреблението също се катери.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не разбирам какво искаш да кажеш, но ако имаш предвид, че трябва да уточня какво искам да кажа, то нека горният ми пост да се чете като "пич, заглавието ти е неграмотно"

поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май са от първия протест.Имаме и колеги,които не са силни зад клавиатурата само :)

1036890_orig.jpg

1036892_orig.jpg

1036893_orig.jpg

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе не мисля, че ние сме ги избрали. Да не забравяме многото автобуси от Турция, с които докараха "българи" да гласуват.
да не забравяме огромната маса от млади хора, негласували

"Държал съм лекции" по този въпрос не един път и не само тук, но и където стане дума. До голяма степен от негласуване става така. Даваме им гласовете си на ония резаните от автобусите, кога ще го осъзнаем най-после??? Айде на следващите избори пак да си стоим вкъщи или да ползваме евтини оправдания и после пак да бучиме зад клавиатурите как са ни били кецали! Ние си се кецаме колеги, а и май вече си се пристрастяваме. :hilezh:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя с коженото яке до Инкозито е от БМВ клуба /Nico/

Този с коженото яке съм аз колега :hilezh: Доколкото знам не съм член на БМВ клуба :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоя с коженото яке до Инкозито е от БМВ клуба /Nico/

ко ма напраи, целия у кръФ :hilezh: Аз не съм бил там ве смотан, откак те онодих и ме виждаш навсекаде дееба.............. :hilezh::bia::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...