Jump to content

80 / 90 / разход гориво


miki69

Recommended Posts

:stupid: хаиде сега да видим кои какъв разход има на бензин или газ :)

:flehan: моето е с 6/6,5-100 извън града с мотор SD със гуми 175/70/14 ако щете вярваите :)

Редактирано от miki69
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 92
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

7.6 на газ София-Варна-ама това ми е рекорд!

градско към 11 това на газ :lol: ....на бенз незнам. :hilezh:

Редактирано от loshko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

PM-бензин под 6 селско/тия дни ще опитам да засека с клима/ градско не засичам твърде :lol:

яката ралта ти извън селско сигурно 4 ше доиде

ПМ градско 10 11 бенз газ извън градо не повече от 7 газ при положение че последния път софия пловдив 2 часа :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита на 100км.връща 2л. :lol: иначе градско 16-18,дълго11-13 става въпрос за газ. (то аз го продадах миналата седмица ама да споделя)новото на старо 10 с клима в София(1,6 ада бензин) :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

граЦко 18/20.. ако е в добра кондиция,ако е сгрешено нещо или я е напекло слънцето (или мен ме е напекло) стига и до 25/30.

ИзвънградО,никога не е давала под 13.. па нагоре е качвало много.. гуми 205/50/15 сега,преди беше с 205/60/15 ма те опираха.

Само за ГАЗ говорим.. на бенз немам сърце да я карам толко много (100км) :birthday:

П.С. Багажника винаги е пълен яко,газовата 80 литрова,2 резервни гуми,огромен железен куфар с инструменти,крик хубав,но тежък,секви видове течности и подправки за колата..

Редактирано от D_I_V_A_K_A
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JN мотор градско -13-14-15 литра газ, извън градско обикновено около 8... най-добрия разход засякох преди месец, при един преход от 600км, от които около 150 градско, ми даде 8,45 точно разход, чак аз се учудих ...гумите ми са 195/60/15, номера обувки - 47ми :birthday: в града често ръчкам, а извънградско нормалното ми каране е 120 - 130км/ч

Редактирано от Martineli
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Градско МНООООО, извънградско пак МНООО. :birthday: Пускам я чист бартер за Тико, ебал съм я. :birthday:

навитк, само изчекай 2 дена, да намеря Тико

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да те чака. Тука има един симпатяга си търси такова като неговото, а има Тико. Така че дано е прочел темата :)

По темата. Тази не знам коя по ред е за разхода. Но май на никой не му се чете вече. По лесно е да се пише

Редактирано от Slav
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да те чака. Тука има един симпатяга си търси такова като неговото, а има Тико. Така че дано е прочел темата ;)

На неговото не ми харесва цвета, искам метализе. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ACE мотор с гуми(джанти) размер 205/50/16 градско 14-16 в София без климатик/климатроник (НЯМАМ :)) извънградско 9.5 - 10 (при скорост 140-160) само бензин

Редактирано от ceci145
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи тва се продава.

-чвят патлажан

-тъмни стъкла

-и най важното е на ГАЗ. <_<

Редактирано от mp5
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...