Jump to content

Колеги дайте малко инфо за тези Kитайските GSMи


Recommended Posts

Ако някой има някакви по обстойни наблюдения моля да сподели . Сега съм се спрял на този модел на снимката.... T88 TVmobile sс две SIM карти е

но нямам никаква представа дали се надеждни (поне една година да изкара) иначе цените са атрактивни.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само знам, че са тояжки! Един познат си взе преди време нещо подобно и след 1-2 дни искаше да го продава (не знам дали е намерил на кой да го продаде). Ниско качество, няма програми. Китайско им работа. Друг познат пък си беше взел някаква "китайска нокиа"... той си мислеше че е нокиа де... :hilezh: Аз бегам далече от такива телефони... по-добре да си нося 3 телефона с мен от колкото да нося 1 от тия китайски тояжки... :hilezh:Иначе идеята не е лоша и дано някой от свестните производители да направи нещо подобно... Удобно е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също бях предубеден, но телефоните, които работят с две карти са САМО китайски и не съжалявам. Телефонът не ми харесва много - бавен е и клавиатурата не е много удобна, но с това недостатъците се изчерпват, а предимството да носиш един телефон по-малко определено компенсира всички недостатъци. Ползвам го само от няколко месеца, вече съм го изтървал няколко пъти и засега съм доволен. Става дума за привилег без ТВ, модела не помня точно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за коитайска стока добри отзиви чувал ли си ?

п.с. аз на въпроса с въпрос отговорих ама карай да го Е :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо им няма на китайските GSMи вече 3 различни модела пробвах всичките са добри засега нито един от 3те не се е счупил - имат хубав силен звук и голям дисплей, touchscreen, 2 SIM карти абе всички екстри ... :hilezh:

Само софтуера нещо им е малко куц ама за тея пари - толко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжът ми си донесе от Китай миналата година - ми не са хубави, бавни, менюто е направено изключително тъпо, тъч скрина е голямо дърво /сравнявам със НР, а сигурно и много по-добри има/. Смени го.

Почнах аз да го ползвам, добре че детето го удари в земята, та си купих Нокиа.

Не го препоръчвам на никой.

А относно китайските стоки - това, което продават тук е боклука на боклука. Иначе в Китай качеството е много добро...на сравнително прилична цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще взимате телефон с 2 сим карти си вземете модела на Самсунг !!! поне е марково. тия китайските са супер бъгави...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам Привилег,купих го от човек който посещаваше форума февруари 2008г изключетелно съм доволен за сега от машинката,единствен недостатък от опцийте на Нокия,е че няма функцията "тихо" когато някой ти звъни!

Редактирано от koky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има ли вече ГСМи, които да не се правят в Китай..? Май останаха HTC в Тайван и всичко друго вече е made in China....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще взимате телефон с 2 сим карти си вземете модела на Самсунг !!! поне е марково. тия китайските са супер бъгави...

Не ми казвай, че ти ползваш такъв и си доволен. Защото, ако не си ползвал, по-добре не давай компетентни съвети!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не не ползвам такъв... предпочитам да си носята двата телефона от колкото някоя бангия. Колегата ми в офиса се занимава с ремонт на телефони. В заняата е от доста време нямате си на представа колко китайки с по две карти съм видял разглобени и тн... Та като изказвам мнението си го казвам с доказателства, които съм видял и каквото съм чул от колегата ! Не обичам да се изцепвам като ч*кия на мокър песък.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тогава не е зле да се поинтересуваш как точно работи препоръчаният от теб Самсунг с две карти. По точно какво е необходимо за да набираш от втората карта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да ви кажа колеги , общо взето са голямо дърво ,ама много голямо един познат вече трети взема и се дъни .Та първият направо :( се стопи

докато гледаше телевизия по него. Вторият даде дефект в софтуера . Сега е с трети такъв . абсолютни дървета Бягайте на далече от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е благодаря на отзовалите се, аз обаче го взех този телефон за който питах в началото..... не съм си продал Нокиата за всеки случаи.....но вече го ползвам от известно време и като недостатък мога да кажа -

1. Много тихо се чува когато водя разговор (ужеличен е до край)

2. Не мога да оправя това с двете сим карти - да ми звънят и от двете едновременно - но зная че е въпрос на настрийки.

3. Понеже е сложен уред нацвъкан с доста екстри иска доста повече пазене от хайдушката Нокиа - един проятел го взе с мен и вече му разказа играта пукна дисплея-иска много пазене

За дтуго не се сещам като недостатък според мнен, и затова бих казал че има доста +ове за телефон от 200 лв.

Който си е наумил да си вземе нека го направи, не е толкова очайвашо положението колкото ще чуете и ще прочетете а телевизията е с много добро качествдори и си е супер екстра за тези който могат да го оценят.

Аз съм доволен.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...