Jump to content

Стопове като на формула


Recommended Posts

Карам си днес по "Оборище" и пред мен една Б4. Дотук всичко ОК ама като натисна спирачката и стоповете му замигаха като на Формула 1... т.е. доста привличащо вниманието! Като го доближих видях, че си е сменял пича стоповете с LED светлини (иначе стоповете си бяха абсолютно оригиналните за Б4). Не можах да го питам какво е направил щото светна зелено и той отпраши към Орлов мост, ама ми се стори доста добра идеята... Нямой да е виждал таз кола или нещо подобно, че се амбицирах?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този се е постарал доста :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително се е постарал, АМА пак е било доста самоделна работа... На мен не ми се занимава така... Бях намирал тук там готови китове със светодиоди на цокъл за стопове/габарити и си мисля този пич да си е сложил такъв светодиоден кит, като само го е накарал да мига... Имам идей да потърся нещо такова и за това питам ако някой някъде е засичал такова....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам сериозни подозрения, че отговора ще е "НЕ"... Намирал съм доста китайски аналогчета тук-там, ама нещо по истинско не съм... А и то само със смяна на крушката със светодиод все още мигането не се появява...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не карам хъмър с ролбари та като ми засвятка некой такъв пернишки голф да му пребера стоповете при мотора :bia:

Хора не си правете експерименти и циганийки с сигналните светлини на автомобилите си! Светещи пръскалки може, от там нататък НЕ !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не карам хъмър с ролбари та като ми засвятка некой такъв пернишки голф да му пребера стоповете при мотора :hilezh:

Хора не си правете експерименти и циганийки с сигналните светлини на автомобилите си! Светещи пръскалки може, от там нататък НЕ !

Що не караш Хамър ли? Ми не си си купил :bia: Споко човече що са впрягаш? Поне виждал ли си за какво става дума? Гледал ли си Ф1? Да ти прави впечатление, че НЕЗАВИСИМО колко силно вали и каква вода хвърчи зад колата стоповете се виждат? Е за това ми е думата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Принципно новите коли като част от обурудването си имат така наречените адаптивни стоп светлини. Ако си натиснал спирачките нормално стоповете си светят нормално ако си наритал педала яко или се е задействал спирачния асистент то тогава мигат много бързо. Тази екстра за мен е много полезна припомнете си как ако ви се наложи на магистралата да спрете поради някаква причина как веднага със спирането натискате и аварийките за да разберат тези от вас че спирате до откат.

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледах сайта!Без проблем може да се поръча!Имат доствка до Б-я(5$),Имат и сума за която трябва да напааруваш-25$.Само не разбрах как да се регистрирам в сайта?!?!(необходимо условие за да се купува)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избираш каквото си си харесал и като дадеш "complete order" ти излиза регистрацията

Това май е бланката за плащане,надолу се попилва адреса на доставката,данни за кредитната карта,а най отгоре пише If you have already purchased from us and registered then login here: и има празни полета за емайл и парола???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй де....ако вече си пазарувал оттам само си въвеждаш мейла и паролата , другите данни вече ги имат. Ако купуваш за 1ви път , попълваш формата която е под mail/pass ....аз поне така го разбирам :D

Едит : след полето password e написано " Enter a password here if you would like us to remember your customer information for future purchases."

Редактирано от BeOnEdge
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой ще пазарува тази глезотийка, предлагам да се организираме и да минем с една поръчка. Така като гледам доста съфорумници ще се включат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Дреме ми,аз само се возим на него,не съм го правил :hilezh:

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дреме ми,аз само се возим на него,не съм го правил :hilezh:

Е то по принцип е не до правено :hilezh:

п.п. майтап ти да не се засегнеш на марка :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...