Jump to content

арматурното табло цъфна в крайщата


leo

Recommended Posts

Колега не се заблуждавай с това BMW те не им цъвтят таблата защото къде си виждал на къруца да и се разлепи табло. За марката нищо лошо ама в сравнение ауди и бмв от една и съща година бмв имат много да гонят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 63
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колега не се заблуждавай с това BMW те не им цъвтят таблата защото къде си виждал на къруца да и се разлепи табло. За марката нищо лошо ама в сравнение ауди и бмв от една и съща година бмв имат много да гонят.

Колега и аз така смятам и мене аудито по ме кефи и за това си взех такава, но просто ме е яд на тези дребни косури

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф добре че попаднах на тая тема. Купувам си аз август една а4-ка и забелязвам след няколко дена този приятен "пролетен" цъфтеж на таблото и кво си мисля първо - не се знае какво са ми прайли из таблото, че да са го отваряли, а то ква била работата :hilezh: , бахти аудитата кефят ме ама нещо почвам да се разочаровам от тях и да се обеждавам, че БМВ 3-та 93г - 98г. са доста по качествени като изпълнение :hilezh:

Не ме разсмивай :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещо немога да кача снимки и за това ще го направя в Word doc.

Редактирано от leo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве, ама предната част се подпира на стъклото и не си личи и не изглежда грозно. А в страни кат цъфне и направо срам....

Да бе ама като опре в стъклото и неможе да ти дува на джама и си стой испотен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове ше ме спукате :P Дръжте се здраво бе! :steinigung: Все пак караме на немците отайките,няма как кола на толкова години с това пластамасово табло да няма такива проблеми.Ми пичовете с опелчетата /Astra/ какво да кажат.....в колкото такива Astri като полицейските съм влязъл на толкова са има изгорели целите табала.Караме си стари коли момчета ама тва не е болка според мен за умиране.Аз карам B4 верно е че са им по здрави таблата и изобщо материала е по качествен ,но все пак НЕ Е ВЯРНО че не скърцат и седлаките скърцат и дръжките на вратите и те скърцат и така.Всички коли скърцат.Шефката ми има чисто ново рено на 1 месец,верно рено е ама е чисто ново обаче и то скърцва леко от тук и там.След 2 години ще е ад.И най-важното което е както казват повечето колеги тук в тая тема със лепило някакво ,както гледам по избор е лепилото :flipoff::flehan: става работата,защото моя най-добър приател и колега кара A4 на него само в единия края му беше цъфнала ,едно лепило и работа се оправи :hilezh: сега не се вижда нищо все едно не се е разлепяло. :2gunsfiring_v1: Аиде дръжте се здраво и не се заглеждайте в такива простотии че заради тея тини ще ви заминат нервите....все пак не карме Rolls Royce :hilezh: :hilezh: ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе ама като опре в стъклото и неможе да ти дува на джама и си стой испотен...

Доколкото знам на А4 за стъклото духа от решетката която е на таблото горе, а не от някъде точно до стъклото:flipoff:

Поправи ме ако греша :birthday:

Редактирано от didoya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото знам на А4 за стъклото духа от решетката която е на таблото горе, а не от някъде точно до стъклото:musik:

Поправи ме ако греша :hilezh:

Веднага те поправям.Духа по цялата широчина на таблото в основата на стъклото+решетката по средата :)

Затова там където ми се е разлепило таблото си остава запотено местенце...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага те поправям.Духа по цялата широчина на таблото в основата на стъклото+решетката по средата :hilezh:

Затова там където ми се е разлепило таблото си остава запотено местенце...

Хм, трябва да видя, може пък и аз да съм в грешка....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ми е силно изпотено стъклото и пусна да духа напред, що се оформя първо ивица точно над решетката и постепенно се разнася?

Духа само от решетката!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ми е силно изпотено стъклото и пусна да духа напред, що се оформя първо ивица точно над решетката и постепенно се разнася?

Духа само от решетката!

При мен духа отвсякъде ! Неможе на Голф3 да духа по цялата основа а на А4-ката да духа само по средата :lol:

При мен си остава испотено там където е цъфнало таблото в основата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Абе само в средата духа, но все пак решетката има наклон и въздуха се разнася накъдето трябва...

Щом предното стъкло не се поти, не виждам проблем :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
Ей пичове ше ме спукате :P Дръжте се здраво бе! :hilezh: Все пак караме на немците отайките,няма как кола на толкова години с това пластамасово табло да няма такива проблеми.Ми пичовете с опелчетата /Astra/ какво да кажат.....в колкото такива Astri като полицейските съм влязъл на толкова са има изгорели целите табала.Караме си стари коли момчета ама тва не е болка според мен за умиране.Аз карам B4 верно е че са им по здрави таблата и изобщо материала е по качествен ,но все пак НЕ Е ВЯРНО че не скърцат и седлаките скърцат и дръжките на вратите и те скърцат и така.Всички коли скърцат.Шефката ми има чисто ново рено на 1 месец,верно рено е ама е чисто ново обаче и то скърцва леко от тук и там.След 2 години ще е ад.И най-важното което е както казват повечето колеги тук в тая тема със лепило някакво ,както гледам по избор е лепилото :D :D става работата,защото моя най-добър приател и колега кара A4 на него само в единия края му беше цъфнала ,едно лепило и работа се оправи :D сега не се вижда нищо все едно не се е разлепяло. :hilezh: Аиде дръжте се здраво и не се заглеждайте в такива простотии че заради тея тини ще ви заминат нервите....все пак не карме Rolls Royce :D :D ;)

На служебната Астра Г 2005г - 130000км таблото не е мръднало, не издава никакъв звук дори при каране по паваж. Службно пежо 206 2004г на около 140000км скърца тропа хлопа и таблото му издава всевъзможни звуци. Просто е ужасно! Бащата има астричка 93 набор таблото и не е мръднало, понаскърцват и вратите. Така че мисля че аудитата не са мн. по-добре от опел(за таблото става въпрос) да не кажа обратно.

Не съм фен на опел! Ауди е моята кола. Просто не винаги всичко лошо е в опел, а доброто в ауди и мерцедес!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...