Jump to content

Recommended Posts

какво ми се случва днес сутринта, стоя си на червен светофар и си чакам, зад мен спира голф 2 , пуснати фарове, дава газ, форсира се,зеленото, тръгвам си леко аз в средната лента от 3 лент, ама след кръстовището в най-лявата лента имаше спрели 2 - 3 коли, и той да ме изпревари, трябваше да изчака да минем спрелите коли, и той не си кара зад мен и да чака, ами лепна ми се на бронята, леко излязал в ляво, и ме издразни, минават колите и той взема да се пъни с голфа, аз съм на 3 - та с 40 км, и голфа ве4е е до задната ми гума, викам си тоя пич сега, да видим дали му върви голфа, и на 3 от 40 до към 120 го опънах, за 250 метра му направих 2 - 3 коли, и изостана, не можа да ме изпревари, ама се набира зад мене, и се дърпам в дясно да заминава, мойе пук да бърза за някаде, и какво следва, изпреварва ме, сече ми пътя, трябва да спра от 90 на 20 - 30, и ме блокира, оф дясно не ме пуска, от ляво не ме пуска да мина, така 10 пъти, свиря му аз, спира той, викам му колко коня е, явно се изнервил, вика ми, не ти върви колата, келеш, не можеш да караш, гледа ме, чуди са дали да ми скача, и реши да си подкара 20 годишната бегачка, ама колата много зле - пуши като дизел,като нова сигурно е вървяла, ама сега състоянието и беше много лошо, чак ми стана смешно, винаги има по -бърза кола от твойта, и какво-да се гоним и да се засичаме понеже някой е по -бърз от тебе ли.. селска работа,ако аз го бях засякъл, с нови накладки и гуми съм, той трябва в багажника да ми влезе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За такива "рацерчета" само бой по тиквата с нещо твърдо :hilezh:

Сходен случай имах аз преди месец - само че не ставаше дума за гонка, а за това че бях свирнал на един педал с "Мерцедес" очиларка комби, тъй като правеше неправилен завой и ме накара да отида в едни стъкла :steinigung: После тръгна след мене и ме засичаше отпред :angry:

Как ме беше яд само че не бях с някоя служебна кола - жална му майка тогава :lol:

Редактирано от Fibrom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не се лекуват така тия голфове. Начи първо е трябвало да му дадеш да те изпревари и след това да го дръпнеш. И да го насереш.

Аз оня ден точно се връщам от Варна (карал съм 4-5 часа в колона) и съм си вече в СЗ и си карам и гледам едни фарове постоянно зад мене. Ама по едно време оня тръгна да ме изпреварва на 10 метра от едно островче преди завой и с коли в насрещното, при което без малко да ми отнесе калника. Е сори ама имаше 15 секунди клаксон, втора, 6000, 3-та... и го издухах тоя заек до светофара. Иначе голфа 3-ка, затъмнени стъкла, двуцевка не знам си кво... моята само с бели мигачи на калниците... :hilezh:

Даже и не съм сложил надписите TURBO :D

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такива винаги е имало и най-лошото-ше продължава да има

оправия няма,затова аз съм дал свободно на подобни случки,защото зарад едната такава глупост може да стане белята..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Париж към Дунав мост, аз по принцип в града си карам бавничко - 60 , особено през деня като има "шофори", а бързаците ги пускам да заминават, страх ме е в града с разните му там деца и бавно пресичащи пенсионери и излизащи от преките таксита без да се оглеждат

Редактирано от STEFAN8898
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз първо си мислех че е случайно ама явно наистина има такива - как можеш да му сложиш един тир разлика и после оня да дойде и да те убеждава че твойта кола не върви и че той всъщност те е бил. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от Париж към Дунав мост,

напъваш го до последно и след моста преди пресечката за психото го пускаш да те размине. там чака добрия чичко полицай с палката. зимата бях пуснал да пасе една матзда, когато бях със Б4-та. не можеш да си представиш каква физиономия направи дупето в оризарника като го спряха.

ПП. Ограничението е 50, но ако си добре насмукан може с 150 да минеш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя с голфа да му вградиш един ключ 40-ка в зъбите, че да заспи! Много мразя такива помаци, няма значение с какви коли са, само да почне да ме засича, глей кво го прая! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия състезания кадето си правите градко е пълна селения... нищо лично.. не виждам смисъла? :flipoff:

То много неща нямат смисъл, но носят удоволствие в различни форми... Кефа сам по себе си смисъл ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не мога да схвана това какво е Тунинг / Концепти / Спорт / Подвизи.Май са ПОДВИЗИ нещо май не сме пораснали още :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да го закрият тоя подфорум, или да го прекръстят от ПОДВИЗИ в НА МАСАТА и без това повечето сме силни там.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тия състезания кадето си правите градко е пълна селения... нищо лично.. не виждам смисъла? :)

Какъв по голям смисъл в живота от това некой да се пъне и доказва и ти, правейки се на разсеян, да му туриш един ластик и мазна ехидна усмивка да ти се разлее по лицето от кеф. :):D:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажи кво пиеш да те почерпим :) Ти си страшен,ти си върха просто си номер 1 :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предлагам да го закрият тоя подфорум, или да го прекръстят от ПОДВИЗИ в НА МАСАТА и без това повечето сме силни там.

'Найш ли кЪ ме е яд, че няма секция "СтраОтни истории" като в БМВ форума, там най-често се забавлявам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво страотно, тука напишеш че си дал газчица малко за кеф и оп изневиделица се пръкнат някви превъзпитатели чувстващи се длъжни да дават акъл. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво страотно, тука напишеш че си дал газчица малко за кеф и оп изневиделица се пръкнат някви превъзпитатели чувстващи се длъжни да дават акъл. :flipoff:

Борим се да намалим статистиката за размазаните дупета, ма надали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупетата ще си дават газ винаги. Единствения начин да ги спрете е да им направите писта където да си се трошат сами. Ама като гледам държавата как се е засилила да подпомага спорта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дупетата ще си дават газ винаги. Единствения начин да ги спрете е да им направите писта където да си се трошат сами. Ама като гледам държавата как се е засилила да подпомага спорта...

То пари за детски площадки няма, ти за писти ми говориш... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...