Jump to content

A6 C4 2.0 16V


Martin_Lozanov

Recommended Posts

По-добре не го мий, че винаги има "странични" ефекти :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А какво ще кажете за миенето на вдигател... чудя се много, а баща ми държи да се измие. И още един въпрос, при включен климатроник от време се появява много дразнещ звук - все едно някое вентилаторче се ебава.. църрр се чува :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе понеже не сме обсъдили темата искам да питам...какво мислите за двигателя на ауди АЦЕ дето е 103 киловата?

и по специално дали може да се мие и с кое веро е най-добре да се пере?

а ако го пусна в пералнята дали ще му стане нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е нали ви пивах.Къв е този зор да ги миете,искате да ги направите като по автокъщите ли?А за виенето,според мен или е боклук някакъв,или са четки на мотора,провери филтъра на климатроника,в какво състояние е,и дали изобщо го има.

Редактирано от Nikieva
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измита е от всякъде, другата седмица ще я пастират и съм намислил едни Мишелин Алпин да й взема за зимата - да не се пързаля много ;)

Нямаше проблеми с двигателя изми се и веднага запали - той до сега не е бил мит и не се виждаше никъде какво има ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Измита е от всякъде, другата седмица ще я пастират и съм намислил едни Мишелин Алпин да й взема за зимата - да не се пързаля много :)

Нямаше проблеми с двигателя изми се и веднага запали - той до сега не е бил мит и не се виждаше никъде какво има :)

Те проблемите с електрониката тепърва ще се появяват от окислени конектори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз не мога да разбера....ти защо питаш за нещо, което мислиш да направиш, а като ти се каже да не го правиш ти все пак го правиш?

за последно мих двигател на кола преди 6-7 години....тогава ми се прееба некво реле на витарката (4-5 дена след миенето) и вече никога не мия двигател.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно и на мен ще ми е за последен път, все още нищо не е излязло, но... Сега предстои да посетя майстор и да видим какво има д й се прави :hilezh: Надявам се да няма нужда от много :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво мислите за слагане на спортен филтър на А6 C4. Дали ще има някаква промяна в мощността или пък ще се скапе нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги какво мислите за слагане на спортен филтър на А6 C4. Дали ще има някаква промяна в мощността или пък ще се скапе нещо?

ще бръмчи повече - друго нищо няма да се промени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да попитам на тази А6-ца, може ли да се види среден разход по борд. комп. Защото на мен ми показва само темп, а никъде не виждам да се отчита разхода...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно трябва да е този бутон, и какво трябва да преставлява? А иначе си я има тази функция, нали? Днес ще се загледам по-внимателно и дано да го открия, защото тези градуси не ме топлят особено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да имам Борд. , но нямам такова копче. Само температура ми показва, а онзи ден като се качвах на Витоша до градусите на температурата ми се появи и някаква снежинка - за какво е тя. Иначе от тия дисплеи на климатроника можело много неща да се видят. Надявам се ако някой знае какви са функциите да ми каже, или от някъде да си взема ръководство, за да знам как и какво мога да гледам като информация на това табло. Колата е А6 95 година 2.0 16V

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва за климатроника е съвсем друго,натискаш едновременно бутоните "стрелка нагоре" и този за рециркулация.

А за борда как реши,че го имаш,имаш ли дисплей освен този за температурата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има едно, което е срещу водача под всичко друго, което мига ако има проблем, и там ми показва само градусите... Нз. борд. ли е, или не? :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата май няма показател за моментен разход. Както повечето АСЕ-та. И по-добре - това е нарочно пропуснато с цел намаляване на пътните инциденти. Аз ако имах такъв показател бих скочил в движение. :flipoff: Това ни най-малко не означава, че не съм доволен от автомобила...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми дава около 13 разход и мисля, че е нормално. Просто от любопитство исках да знам. А да ви попитам за климатроника, от тези дисплеи какво може да се види???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...