Jump to content

А4 ТДИ 116 или 131


Recommended Posts

...имам 3 притеснения по въпроса:

1.116 кс. се прави само 1-2 години според повечето каталози-ЗАЩО лИ?

2. Дали тази версия се предлага със 6 скоростна кутия?

3. Да се "напна" ли още 2-3000 лв за 131 кс версия?

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ok ...напъните започват........само да кажа,че вчера карах 3 1,8Т куатро за проба и за съжаление не съм никак впечатлен от динамиката....наистина куатрото взима доста кс от ДВГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм от 3 години на 1.9TDI 115 коня и мога да ти кажа, че разликата до 131 е абсолютно чувствителна и напълно си заслужава да се напънеш да си вземеш такова!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за Б7-цата 2.0TDI, к'во мислите? :bia:

Понавървя ли?

Верният отговор отново е :

Става почти като 1,8Т сток. Но върви де. Кат за дизел. :flehan:
:):hilezh: Редактирано от 4ring avus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 1.8Т бях вложил доста мерак-но,както казах,не ме впечатли с вървеж-всичко ставаше доста бавно и тромаво-не знам защо?!?:

Не е било читаво явно, обикновенно хората които се качват на 1.8т за пръв път очаквайки вървеж като за мотор 1.8 слизат доста впечатлени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може , но пък останал впечатлен от дизела :rotcol: !?

Може лесно да се впечатлява, знаеш ли?. :)

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,явно няма какво да правите и обърнахте темата на лафче-ама няма проблем де: Слизам от Авенсис Д4Д-126кс.-нищо кои знае какво-просто казвам,че Аудито,което карах за проба ме разочарова и това ме накара да търся друга алтернатива за ДВГ/задвижване.........дали не е възможно вие да ме повозите на някое 'вървящо' 1.8Т----аз не въртя гуми-искам да мога да изпреварвам нормално,без да се налага да развивам дългосрочни стратегий?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата - аз сега съжалявам , че не си взех 131 к.с., а си взех по препоръка на "майстори" ТДИ 110 к.с. , а разхода и на двата мотора е сходен :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е,явно няма какво да правите и обърнахте темата на лафче-ама няма проблем де: Слизам от Авенсис Д4Д-126кс.-нищо кои знае какво-просто казвам,че Аудито,което карах за проба ме разочарова и това ме накара да търся друга алтернатива за ДВГ/задвижване.........дали не е възможно вие да ме повозите на някое 'вървящо' 1.8Т----аз не въртя гуми-искам да мога да изпреварвам нормално,без да се налага да развивам дългосрочни стратегий?

наистина си пробвал тотално невървящо 1.8Т:hilezh:

1.8Т ако не друго то поне върви дооооста добре, доста, дори и сток и едва ли ще те накара някой път да се чувстваш несигурен при изпреварване, купето на А4 го изтегля повече от добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...