Jump to content

Само какви сравнения правят!!!


ReXcHo

Recommended Posts

Вижте какво мислят момчетата от VW клуб.Как може да убиждат така? Вие на какво мнение сте.

"Koito ne obicha VW Vento,Golf,Passat i taka na tatak e pulen idiot . Za6toto VW e edna ot nai dobrite koli proizvejdani nqkoga i taka i 6te si ostane !!!!!"

вижте сами: http://vwclub-bg.org/articles.php?id=15

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кои каквото ще да ми разправя..аз съм си доволен много от моита Б4-ка и не бих я сменил за Венто....(освен ако не е 95 и е 1.9 ТДИ всички екстри :evil::lol::evil: ) Нека си говорят..даже не съм сигурен дали са и карали Ауди тия пичове до са :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха питай ме кога ще се кача на Пасат Комби мечтата на дивия селянин :evil::lol::evil::evil: Ше ми говорят че VW с Аudi мисля че разликата е голяма :roll: :roll: :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно за тва говоря.Как може да правят такива сравнения :roll: Просто може би завиждат , че немогат да си позволят такъв автомобил и затова говорят така. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събират си ги от дъвки "Turbo" :evil::lol::evil:

Всеки има право на мнение ама поне да е малко обосновено !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е айде са, и аз съм си ги събирал такива като малък! Обаче сега въж кво карам а :lol: Който не обича Ауди 80, 90, 100, А2, А3, А4, А6, А8 - той е пълен идиот. Защото Ауди е една от най-добрите коли произвеждани някога и така ще си остане 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8) 8) Не разбирам защо трябва да се заяждаме с феновете на VW. Поне ме кефят, че са спокойни, като нас. Авторът на статията е приложил елементарният трик да преувеличи плюсовете на Венто и да опише до минимум минусите и така се постига лъжлив(без грам лъжа!) положителен ефект. По отношение на Аудито е сторено обратното. Обаче самата истина е, че VW държат високи цени втора ръка и стават сравними с тези на Ауди, въпреки, че двата автомобила се различават значително. За съжаление това е един от феномените на пазара за употребяваните автомобили. Тук виновникът е този който брои парите за VW, а не този който го продава.(като поговорката за зелника) :evil::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не мога да разбера защо толкова се интересуваме какво пишат по другите форуми за нас??!?

Както не веднъж съм казвал, има 2 стойностни марки - Ауди и БМВ - всички други са на светлинни години, винаги са били (с изключение на Мерцедес) и винаги ще си останат.... Така че кой каквото иска да си говори - да си карат бързите голфове и да не се занимават с нас, дето караме коли 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, бе, братя, все си мисля, че щом някой си разпуска газовия пръстен от кеф при гледката на голф 2-ка :!: :!: :!: ...

... мнението му за ДРУГИ коли не струва и пет пари :? Ма те на тая възраст мненията са като г*зовете - всеки си го има! :evil:

Та не се връзвайте... Манете ги да си заменят интеркулерите с PVC-тръби, за да вървят повече Голф-стиковете (демек - пръчките)... :evil::evil::lol:

Знаете ли мен лично, как ме боли к*ра за тяхното мнение? Що се палите?... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да поясня с цел прекратяване на излишните дразги.

1.това е статия написана от Vento на 01.12.2003г. преведена /предполагам/от чуждо издание.

2.язвителните коментари под статията са написани от незнайни потребители и са под всякаква критика. :oops:

3.статията е в портала на VW клуб http://www.vwclub-bg.org/index.php

а не във форума http://www.vwclub-bg.org/forum/index.php

:evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не съм могъл да се начудя откъде им идва на хората мерак и най вече как не ги мързи да се занимават с толкова тъпи и тотално безсмислени спорове....

аз карам ролкови кънки и всички вие с тротонетките сте кретени...хиииихихихихихихихи не се сдържам просто...

е-добре-и кво значение има всичко това?

май никой не може да даде смислен отговор защо би се сбил и загубил зъб или два с фен на другия отбор :?: :lol::lol:

те зъбките никога повече няма да ти поникнат-а другия отбор дори и да знае че са избити в негова чест-боли го шнура...

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙ!!!

ГОЛЕМИ ХОРА СМЕ БРЕЕЕЕЕЙЙЙЙ!

А СЪБУДЕТЕ СЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

никога не съм могъл да се начудя откъде им идва на хората мерак и най вече как не ги мързи да се занимават с толкова тъпи и тотално безсмислени спорове....

аз карам ролкови кънки и всички вие с тротонетките сте кретени...хиииихихихихихихихи не се сдържам просто...

е-добре-и кво значение има всичко това?

май никой не може да даде смислен отговор защо би се сбил и загубил зъб или два с фен на другия отбор :?: :):lol:

те зъбките никога повече няма да ти поникнат-а другия отбор дори и да знае че са избити в негова чест-боли го шнура...

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙ!!!

ГОЛЕМИ ХОРА СМЕ БРЕЕЕЕЕЙЙЙЙ!

А СЪБУДЕТЕ СЕ!

:lol::lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...