Jump to content

Смяна на регистрационните табели с нови имащи европейски звезди?!?


sre4ko

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Гледах днес по новините, че въвеждат нови регистрационни табели имащи европейски звезди на мястото на българското знаме. Сега ще следва пак едно редене, едни ядове и нерви. Министър Михаил Миков каза, че подмяната ще е поетапно и цената на новите табели е 70лв. Питам се какво още се измислят в тази държава?!? Само пари да събира. Моля който иска да сподели своето мнение. Не можеше ли да се измисли друг вариант - да се лепи лепенка със евро-звездите върху знамето?!?

Поздрави,

sre4ko

P.S. Извинявам се ако темата не е за главен форум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 83
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

майка му стара снощи сънувах че си сменям номера на колата и сутринта се чудих добро или лошо означава , а то кво било...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умиране има, оттърване няма от тази полицайщина и идиотщина в нашата китна България. Който го е измислил това, колкото са звездичките на новите номера толкова цирея да му излязат на задника! :flipoff:

Редактирано от Митака
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

майка му стара снощи сънувах че си сменям номера на колата и сутринта се чудих добро или лошо означава , а то кво било...

Ти си виновен :puke:

То се е видяло, че пак ще сменяме номерца... и да си пишем - все тая.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, чули - недочули, на плюене сте силни... Това, което аз прочетох беше, че нашите номера НЯМА да се сменят. Новите номера ще се слагат само на новорегистрираните коли :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Гледах днес по новините, че въвеждат нови регистрационни табели имащи европейски звезди на мястото на българското знаме. Сега ще следва пак едно редене, едни ядове и нерви. Министър Михаил Миков каза, че подмяната ще е поетапно и цената на новите табели е 70лв. Питам се какво още се измислят в тази държава?!? Само пари да събира. Моля който иска да сподели своето мнение. Не можеше ли да се измисли друг вариант - да се лепи лепенка със евро-звездите върху знамето?!?

Поздрави,

sre4ko

P.S. Извинявам се ако темата не е за главен форум.

Ами лепенка за 70лв.(а и някои лев такси)къде си виждал.Всичко е за пари,ние сме по европеици вече от всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, чули - недочули, на плюене сте силни... Това, което аз прочетох беше, че нашите номера НЯМА да се сменят. Новите номера ще се слагат само на новорегистрираните коли :)

Е и аз така знам. Това се разискваше много в медийното пространство при слагането на тези с българския флаг. Всички журналисти питаха защо слагаме такива, като след година ще слагаме от новите? Тогава казаха, че тези с флага няма да се сменят, ще важат и двата варианта! :puke:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз така знам. Това се разискваше много в медийното пространство при слагането на тези с българския флаг. Всички журналисти питаха защо слагаме такива, като след година ще слагаме от новите? Тогава казаха, че тези с флага няма да се сменят, ще важат и двата варианта! :puke:

Сега не бързай да си слагаш лайстни на номерата, че ще се прецакаш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, чули - недочули, на плюене сте силни... Това, което аз прочетох беше, че нашите номера НЯМА да се сменят. Новите номера ще се слагат само на новорегистрираните коли :)

Точно така е, просто при регистрация на автомобил в кат ще се слагат от новите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм от половин година с такава лепенки с звездите.От Шел за 2 лева

Точно това щях да кажа, че ги има тези лепенки по бензиностанцийте от доста време. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само не ми е ясно защо трябва да лепя нещо върху българското знаме...

:flipoff:

Нито пък на мен, но в "абсурдистан" вече няма какво да ме учуди....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, абсурдистан е целия ЕС. Абе какви хора сте вие, бе? Тука един колега системно си пише бълХария, абсурдистан било, други умишлено пишели България с малка буква...

Баси, не съм някакъв краен националист, но пък такова робско и стадно мислене ме изкарва извън равновесие, честно. Обидно ми става да чета такива неща :bia: И по-абсурдистан ще ставаме, с народ като този :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то народ има ли :bia: (лично мнение).

Аз няма пипам докат не ме накарат да пипам.

Имам си номер дет са ми го дали, като искат друг да ми се обадят и да го сменят в удобно на мен място и време :flipoff: .

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама то народ има ли :flipoff: (лично мнение).

Няма, много ясно... Има сбиротак от странни хора, които като стадо почват да плючт по всичко и по всички във всеки удобен момент, за по-интересно преди още да са разбрали за какво става въпрос.

Пък за това "лично мнение" да не ти казвам... Какво се застраховате с него всеки път? То е ясно, че е лично, щом ти си го писал :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...