Jump to content

A4 3.0 L


king Ding-a-ling

Recommended Posts

здравейте всички,нов съм тук но имам няколко вапроса

имам audi A4(B6) 3.0 л 220 hp 2002г. в понеделник ще я качвам на контеинер за бг( аз живея в сащ)

вапроса ми е има ли нещо различно по двигателя и дали мога да намирам части за нея

или ще трябва да си ги доставям от там и другото което искам да ви питам как мислите,дали да сменя маската намерих един саит каде то се продават

и се чудя вие какво ще кажете за нея да ли си струва да го правя

ако всичко е наред след 45 дни ще си карам колата в бургас

благодаря ви много

post-21276-1224404226_thumb.jpg

post-21276-1224404245_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега! Сигурно си знаеш, но имаш уникален автомобил. Браво за избора! :flehan: Само дано не ти дотежат разходите за гориво в БГ с тукашните цени! Иначе мисля, че с частите няма да имаш проблем, само може би ще ти е по-евтино да си ги доставяш от USA.

За маската не знам, хем наистина стои добре, хем малко бие на тежък тунинг, което не се връзва много точно на този модел. Аз не бих го направил.

Айде пък като дойдеш да се похвалиш и да напускаш снимки! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, моля те не разваляй хубавата работа! Имаш страхотен автомобил, много време да му се радваш

Какво ще стане като крайна цена, с докарването, контейнер, акциз на 220-те магарета, регистрация, данъци тук в БГ-то? Ако не е тайна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, моля те не разваляй хубавата работа! Имаш страхотен автомобил

смятам да я карам с щатски номера без акцизи и други

само контеинера ще платя около 2000$ и ако евентуално ако сменч маската и бронята което ще е около 1500$

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам да я карам с щатски номера без акцизи и други

А каско? :)

Може и daks да каже как стои въпроса за каско с чужди номера.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ако може някои наистина да каже не6то за каско с щатски номера ще сам благодарен

аз имам един приятел които си докара А8 2005 тои си направи каско ама ми казва 4е е около 3000 лв на год

незнам дали е така ако някои знае моля да каже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакъм, да не развалиш колицата. Не я пипай перфектна е така както си е. :hilezh: За каското няма да има проблеми, независимо от това че е с щатските номера. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а след колко време ще трябва да си я върнеш в САЩ? Щото знам че може да стои известно време и после...марш от дето си. Иначе Технотест, акциз ДДС и т.н.....

Иначе каското се смята лесно...около 5%-6% от стойността....т.е. за 100 000 лв. = 5000 лв годишно. Но ако е от САЩ дали този процент не е по-висок?

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си се завърнал в Бургас.

Аз доколкото разбрах снимките са от въпросния сайт. Това не е твоята кола, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата на снимките е свалих от този саит само за да питам за мнение

не е моя които иска да го разгледа www.lltek.com

има интерсни неща не само за ауди

а за излизането от страната след 6 месеца трябва да напусне страната

но не значи че трябва да се ходи пак до сащ

може да ходя до турция че ми е по близко да пия кафе и пак обратно в бг

трчбва да излиза на всеки 6 месеца а каде тях не ги интересува

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смятам да я карам с щатски номера без акцизи и други

само контеинера ще платя около 2000$ и ако евентуално ако сменч маската и бронята което ще е около 1500$

Ако натовариш две ще е по-евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата си е твоя и можеш да докажеш, че си живял поне 1г. в щатите и че следващите 6м. - 1г. ще живееш в БГ няма да плащаш нито акциз, нито ДДС, нито мито.

Консултирай се с адвокат. Има разни хубави неща дето ги пишат в законите... стига да има кой да чете...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако колата си е твоя и можеш да докажеш, че си живял поне 1г. в щатите и че следващите 6м. - 1г. ще живееш в БГ няма да плащаш нито акциз, нито ДДС, нито мито.

Консултирай се с адвокат. Има разни хубави неща дето ги пишат в законите... стига да има кой да чете...

И аз съм чувал, че веднъж (май) на 10 години можеш да си вкарваш кола и да не и плащаш ни акциз, нито мито ни ДДС... консултирай се с адвокат или митническа агенция. Там трябва да са по-наясно от нас. Мисле, че даже някой беше писал във форума за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...