Jump to content

Търсенето приключи


Караконджул

Recommended Posts

Батко, печката много върви, майтапа настрана ма и магарето зад волана знае, какво и как да го прави :)

Батко 1Z да върви и то много да върви може само и единствено ако го пуснеш от Витиня в отвесен полет. :hilezh: Ае стига вече глупости сме си говорили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 97
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Напълно съм сериозен и други труженички от форума, като птиченцето ти ще го потвърдят!

Имам преки впечатления от същият варел (В4 авант) ма без чип, както и от един гоуф3 пак сток!

Сравнение с тея двете тая е като колата подписа на Спънки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батко 1Z да върви и то много да върви може само и единствено ако го пуснеш от Витиня в отвесен полет. :hilezh: Ае стига вече глупости сме си говорили.

Бегай у пощата да видиш дали колета с отвъдокеанските валове дойде че ше връщам Алфата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм сериозен и други труженички от форума, като птиченцето ти ще го потвърдят!

Имам преки впечатления от същият варел (В4 авант) ма без чип, както и от един гоуф3 пак сток!

Сравнение с тея двете тая е като колата подписа на Спънки :)

Нещата па избиха на параолимпизъм. :hilezh:

Кажи ся за петако, кви екстри, ала бала, състояние, недъзи некви. Ква е хавата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти ще си с ню хард скоро иначе другият уикенд щяхме да дойдем да се пуснете (ма не от витиня) :)

Екстри, като за NG бол, но си има болежки, а и не съм очаквал да няма, смятам на първо време да сервизирам ходовата част, че от време на време се обажда дясно каре, а и лампата на АВS-a свети постоянно откак скокнах по - зверски на "котараците", ма и пак си работи, което мисля, че не е нормално!

Ма ще видим или в скайп или на "другото" място щи обяснявам :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бегай у пощата да видиш дали колета с отвъдокеанските валове дойде че ше връщам Алфата :P

Тоя тоа па мек, де се редиш при бързите с тия кенефи ве, дизелисте? С теб нема се уговарям се бегам щот всички си те познаваме къв си кец и как в деня в който трее додем те разминем ше ти изкочи мноо неотложен ангажимент. ;)

Та както винаги по тва време на денонощието щи дам препоръка, отивай пиивай си трибестана, пикай и си легай. :hilezh:

Ма тва верноо трее си некъв мноо сбъркан ЧИЧ с тая прокъсана Алфа да се редиш да се бегаш. :P:) Ей комедиант.

От твойте бавни дизелови бидони само с X3-ката ти би ми било интересно се дръпна/ма нея жена ти не ти я дава за такива раЛти/ :o С другите си кофтори невървежни се пускай с Цорци, там по имаш некъв хипотетичен шанс и пак не е сигурно. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко и да не се разбираме, хубаво е, че си намерил това, което търсиш. :)

Колега, много добре знаете, че аз до "въпросната" нощ имах доста добро мнение за вас, но Вие ме провокирахте, а и навярно аз не съм останал по назад от ваша гледна точка!

Благодаря :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя тоа па мек, де се редиш при бързите с тия кенефи ве, дизелисте? С теб нема се уговарям се бегам щот всички си те познаваме къв си кец и как в деня в който трее додем те разминем ше ти изкочи мноо неотложен ангажимент. ;)

Та както винаги по тва време на денонощието щи дам препоръка, отивай пиивай си трибестана, пикай и си легай. :hilezh:

Ма тва верноо трее си некъв мноо сбъркан ЧИЧ с тая прокъсана Алфа да се редиш да се бегаш. :P:) Ей комедиант.

От твойте бавни дизелови бидони само с X3-ката ти би ми било интересно се дръпна/ма нея жена ти не ти я дава за такива раЛти/ :o С другите си кофтори невървежни се пускай с Цорци, там по имаш некъв хипотетичен шанс и пак не е сигурно. :flehan:

Чакам те след 10 минути на НИМ, и не забравяй да туриш и валовете, маркуч :P

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, много добре знаете, че аз до "въпросната" нощ имах доста добро мнение за вас, но Вие ме провокирахте, а и навярно аз не съм останал по назад от ваша гледна точка!

Благодаря :hilezh:

Майната му, всеки има какво да каже, но това ще е като направим отново срещата с център Търново.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майната му, всеки има какво да каже, но това ще е като направим отново срещата с център Търново.

Ей тва е добра идея,ние че до Русе няма се наканим да отидем,ма поне вие и русенци ако дойдете ще се съберем. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От далеко ме гласите за въпросното агне, аааааааа :hilezh:

Бая агне ще трябва да взимаш, май към кон клонят нещата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майната му, всеки има какво да каже, но това ще е като направим отново срещата с център Търново.

Що ми се срува, че пак некой малоумен МОД е пипал дет не му е раотата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито - quattro с 2.3 двигател е най-добрата комбинация :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай честито адашче..... ма мислим,че е време за снимки...

Благодаря :steinigung:

Още не съм намерил подходящият аеробион за снимките, пък и докато ми доставят лентата, пък времето за промивка няма ти го споделям колко е :2gunsfiring_v1:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, чак сега виждам темата. Ники, да ти е честита и със здраве да си я караш! Радвам се, че намери поне най-близкото до това което искаше! :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега................... оправдания :steinigung:

Благодаря и на теб Тишо :2gunsfiring_v1:

Редактирано от Караконджул
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде сега................... оправдания :steinigung:

Не съм редовен във форума тия дни, кво да праа. Давай да я видим куклата :2gunsfiring_v1:

Редактирано от doc_mc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито ти АУДИ Ники :hilezh:

Много километри удоволствие и безпроблемно джиткане ти пожелавам :hilezh:

Основното дет трееше си го зел, тва че не е авант е логичен компромис в случая.

По-добре седан с куатро, отколкот коНби без :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...