Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

Много на време почваш с идеите, хвала :hilezh:

Това упрек ли беше :love: , по напред в темата писаха че точно това им е проблема на тея джаджи 0.5мм се кривят.

Мерих това дет го имам и е точно 1мм.

Та за това казах докат не ги е почнал да се знае дан стане бау.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Още веднъж си променям поръчката - не са 5, не са 6, а 7 ключодържателя. Поръчвам ги на едно за всички които сме от Габрово. Това е окончателната бройка и повече няма да я променям

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахме се с човека.

Цената към крайните клиенти /към вас/ ще е 5 лв. Неговата цена е 4.80 лв., за по-лесно ще остават по 20 ст. в касата на Клуба. :hilezh:

До края на седмицата ще сме ги поръчали и другата седмица, живот и здраве, ще си ги ползваме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрахме се с човека.

Цената към крайните клиенти /към вас/ ще е 5 лв. Неговата цена е 4.80 лв., за по-лесно ще остават по 20 ст. в касата на Клуба. :hilezh:

До края на седмицата ще сме ги поръчали и другата седмица, живот и здраве, ще си ги ползваме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно не сте се сетили че и аз ще искам един? :respekt:

но май късно виждам темата.

ако пък има - супер .. само някой да ми каже..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А какъв е начина на плащане, последно? Че искам и аз 3 броя, заявил съм си ги по-горе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са готови и вече са в мен!

Материалът е добър, няма да се криви. Размерът е минималния, за да са удобни и да не пречат в джоба. Цената остава 5 лв. за бройка. Считам, че се получи доста добре!

Остава да създадем организация по раздаването им. Има ли доброволци в София и из страната, които са съгласни да се заемат с раздаването им и събирането на парите? :unsure:

СНИМКА ТУК

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

когато уточните кой-как ще пазаруваме, аз искам три парчета да си кажа отсега.

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са готови и вече са в мен!

Материалът е добър, няма да се криви. Размерът е минималния, за да са удобни и да не пречат в джоба. Цената остава 5 лв. за бройка. Считам, че се получи доста добре!

Остава да създадем организация по раздаването им. Има ли доброволци в София и из страната, които са съгласни да се заемат с раздаването им и събирането на парите? :steinigung:

СНИМКА ТУК

Супер е станало !!! Неможели да се замисли неква среща тая неделя :flehan:)) и колото дойдем да ги земем и да видим кой как може да помага на другите колеги да си ги земат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И за мен 3 броя (за сега, но не по-малко)

Бройката си ми остава, кажете само как мога да си ги получа, според мен най-удачния вариант е чрез Еконт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой какво иска С-Е-Г-А, но бройките бяха заявени ПРЕДВАРИТЕЛНО... Така че, който е поръчал навреме - честито. За останалите - каквото остане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са готови и вече са в мен!

Материалът е добър, няма да се криви. Размерът е минималния, за да са удобни и да не пречат в джоба. Цената остава 5 лв. за бройка. Считам, че се получи доста добре!

Остава да създадем организация по раздаването им. Има ли доброволци в София и из страната, които са съгласни да се заемат с раздаването им и събирането на парите? :flehan:

СНИМКА ТУК

Едно предложение - колегите да кажат дали е удачно.

Да се изпратят по градове на един определен колега, който ще се заеме с раздаването на срещите които си организират.

За Русе предлагам на martinich :steinigung: дано не ми се разсърди :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е станало !!! Неможели да се замисли неква среща тая неделя :flehan:)) и колото дойдем да ги земем и да видим кой как може да помага на другите колеги да си ги земат

И аз това си мислех :steinigung:

S8_TDI Vasko - със сигурност няма изпращам по 2-3 бройки по куриери - ще трябва да се комбинирате по някакъв начин. Нямам желание следващите няколко месеца от живота ми да протекат в работа с куриери. Съжалявам. Точно затова помолих за отговорници от отделните региони, които да получат бройката за региона и после да преразпределят!

Адаш, има 100 бр. - мисля, че са достатъчно. Ако не стигнат, ще поръчаме нови и ще ги имаме за 1-2 дни. Така че бройката не е НИКАКЪВ проблем, ще има за всички, които искат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз това си мислех :hilezh:

S8_TDI Vasko - със сигурност няма изпращам по 2-3 бройки по куриери - ще трябва да се комбинирате по някакъв начин. Нямам желание следващите няколко месеца от живота ми да протекат в работа с куриери. Съжалявам. Точно затова помолих за отговорници от отделните региони, които да получат бройката за региона и после да преразпределят!

Адаш, има 100 бр. - мисля, че са достатъчно. Ако не стигнат, ще поръчаме нови и ще ги имаме за 1-2 дни. Така че бройката не е НИКАКЪВ проблем, ще има за всички, които искат!

ентусиаста за Варна не беше ли Diters-а,там чаши,стикери от него си взех? Да продължим традицията?

(Митак да не взема те набутам нещо :wub: ,пу-пу)

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се преброим от Бургас и да се изпратят на един човек. Обикновено редовния отговорник при нас е kinjal-а, но не знам дали сега е заръчал нещо и дали ще се наеме пак с тая нелека задача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...