Jump to content

Ключодържатели с логото на АКБ


duvi

Recommended Posts

Новата партида вече е в мен.

Освен за Габрово, по-големи пратки за друг град ще има ли?

Желаещите от София ще могат да получат на редовната среща идната неделя на НИМ.

за Ямбол колегата dope_hat се ангажира да ги получи,не знам дали се разбрахте нещо,но доколкото съм запознат ставаше въпрос за 10(десет) бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 561
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

за Ямбол колегата dope_hat се ангажира да ги получи,не знам дали се разбрахте нещо,но доколкото съм запознат ставаше въпрос за 10(десет) бр.

Разбрахме се с него :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо му изтървах края. Неразбрах с нашите майна какво става? :rolleyes: Филибето искаме и ние ключодържатели... Аз си бях поръчал два, а доколкото знам и другите колеги искаха бройки. Кой ще ни ги достави на нас? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре или най-късно в сряда ще изпращам по Еконт. И това ще са последните куриери, с които ще се занимавам! Така че ако искате, трябва бързо да се организирате и да ми дадете бройка и лице за контакт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са Габрово, Велико Търново, Видин и Ямбол са изпратени! Очаквайте ги утре! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втората партида се изчерпа :hilezh:

На печалившите - честито. Останалите - на следващия тираж! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втората партида се изчерпа :hilezh:

На печалившите - честито. Останалите - на следващия тираж! :bia:

бройте ме с 1 за следващите - София

дано се информирам на време следващия път

Редактирано от mama_zmeica
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втората партида се изчерпа :lol:

На печалившите - честито. Останалите - на следващия тираж! :lol:

Баси мамата, верно надминаха очакванията ми тея ключодържатели като интерес -_- .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са Габрово, Велико Търново, Видин и Ямбол са изпратени! Очаквайте ги утре! :wall:

:wall: преди час ги взех, страхотни са :wall: който не си е поръчал, да го направи :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:wall: преди час ги взех, страхотни са :wall: който не си е поръчал, да го направи :wall:

не ни дразни...пак късно се усетихме с колегата ми, а искаме 4.... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който не си е поръчал, да го направи :wall:

Сакън, недей :wall: Бройки няма вече!

Радвам се, че ви харесват :wall::wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са мн хубави и най-вече компактни (няма да ми къса джоба). :) Поздравления за инициатора на идеята :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"tsvet40", ще има ли скоро пак?

Бях си заръчал 3бр още в началото на инициативата, ама... :hilezh:

Както и да е, кога ще има пак даси взема моите златни 3бр ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега аз нямам намерение да поръчвам трета партида. По-натам може и да пуснем още една.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам да откриваме черния пазар. :flipoff: Естествено,цената ще е над номинала.

Шегата настрана,по назад в темата трябва да има координати на майстора.Предполагам,че няма да откаже и единични поръчки.Това за нетърпеливите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koординати и аз ще дам, няма проблеми, но почти съм сигурен, че няма да прави еденични бройки. Ако създадете някаква организация, може да се направи още една поръчка. Но, тъй като досегахората не бяха достатъчно организирани /както обикновено/, а аз нямам време да се занимавам с всеки поотделно /имам над 100 ЛС само за тези ключодържатели/, на етапа не се наемам за трета поръчка. По-натам, ако ми дойде пак мерака, може :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Koординати и аз ще дам, няма проблеми, но почти съм сигурен, че няма да прави еденични бройки. Ако създадете някаква организация, може да се направи още една поръчка. Но, тъй като досегахората не бяха достатъчно организирани /както обикновено/, а аз нямам време да се занимавам с всеки поотделно /имам над 100 ЛС само за тези ключодържатели/, на етапа не се наемам за трета поръчка. По-натам, ако ми дойде пак мерака, може :hilezh:

не си навит на още един сеанс :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами така като гледам от нашия край сигурни сме Аз,Недко и Николай=5бр.+още някой който не е видял темата,може да се пратят едни 7-8 броя,аз ще ги взема(платя) от Еконт
Аз съм се заел ве началник :hilezh:
Как се зае,като прави втори път поръчка за ВТ :blink: ,щот държиш да ги заръчаш ти,па после да ме молиш да ида ти взема пратката от ЕКОНТ
Но, тъй като до сега хората не бяха достатъчно организирани /както обикновено/

Ето пример за добра организация :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...