Jump to content

ЧЕСТИТ ПРОФЕИОНАЛЕН ПРАЗНИК НА БЪЛГАРСКИТЕ ПОЛИЦАИ


matey75

Recommended Posts

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ !!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ,ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И ПО МАЛКО, НО ПО ДОБРЕ ПЛАТЕНА РАБОТА! ;) ;) :gut: И НАЗДРАВЕ :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Маайк...и.. ее..ба.. :gut: . Шегувам се бе. Честито на бисквидите, по малко рушвети и ядене повече фитнес за тонус и да са по нахъсани.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шегувам се разбира се ...желая успехи на всички полисмени!! и полжелавам на тези , които не са, вече да се пробудите от към съвест ..оти мои приятели си напуснаха супер местата в полицията именно заради стващото неконтролируемо взимане на левове и безхаберност около тях..

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УУУУ върнете ми парите.... :gut:;)

Що пък им даваш?

Да е честит празника на всички служители на полицията.

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на всички полицаи! много професионални успехи на цялата ви система, и повече колежки !!! да има и за мъжете все пак :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на комплексарите, които ме прибраха през май месец, като най-големия престъпник и бяха много доволни и радостни....

Естествено след 24 часа, насрани както винаги до ушите, гледаха тъпо! Ами тва е, пожелавам ви все така да гледате и да си останете

в тарикатските канцеларийки приличащи на селски клозет, опитвайки се да измъкнете нещо от някой, който се поти без да си мръднете пръста :steinigung:

Да ме извиняват честните и стойностни хора които по неволя са колеги на гореописаните, това не се отнася за ВАС...

Честит ви празник.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите и от мен....знам как ни приемат другите,особено шофьорите....само ще ви кажа че в полицията има и много свестни и съвестни момчета....пожелавам си скоро да получим това което смятаме че заслужаваме....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ !!! ПОЖЕЛАВАМ ВИ,ЗДРАВЕ И ЩАСТИЕ И ПО МАЛКО, НО ПО ДОБРЕ ПЛАТЕНА РАБОТА! :2gunsfiring_v1::hilezh: :hilezh: И НАЗДРАВЕ :bia:

От твоите уста в ушите на..........КОМИСАР!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!

Пожелавам да си вършите работата по-съвестно, да не взимате подкупи и ще сте по-платени и уважавани!

:2gunsfiring_v1:

Ама баш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който ни мрази под нас да лази :wall:

Такива изрази НЕ подобряват отвратителния имидж на БГ Полицията!

Човек - ти служиш на това общество!

Не си показвай манталитета - ТЕ за това Ви мразят всички!

Дръж се на ниво! Така кои очакваш да те уважава!

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегите с униформа! Сред тях има и свестни, работещи, нахъсани и некорумпирани пичове....НО са много малко за жалост. На тези готините им пожелавам все повече такива колеги да имат и да бъдат подобаващо заплатени. Да си го заслужат обаче, тъй като болшинството от колегите им не им се полага и тази заплата даже, която взимат. За жалост. :wall:

Честито все пак! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

който ни мрази под нас да лази :hilezh:

Даммм ей за такива селяндури стана въпрос в първия ми пост...

Както и предполагах ти си същият! Нормално, доста голяма част от простите

селски момчета, стават като теб, с една униформичка и си мислят, аз съм властта....

ТИ СИ НИКОЙ бе чаршаф протрит, власта е в белите яки и парите, вие сте само изпълнители

на заплатка, на които ви нареждат, иди прибери онзи, иди тва направи.... и вие надъхани,

безгласни букви такива...........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам само, кой е селяндур, но ми е интересно защо на някои хора думата полицай им действа първосигнално зле. Може би си имат проблеми със закона, но това си го знаят те. Всеки плюва полицаите, но като му припари под крачетата пак при тах отива да се оплаква.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам само, кой е селяндур, но ми е интересно защо на някои хора думата полицай им действа първосигнално зле. Може би си имат проблеми със закона, но това си го знаят те. Всеки плюва полицаите, но като му припари под крачетата пак при тах отива да се оплаква.

Бухахахах правилно на милиционерите може винаги да се разчита :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...