Jump to content

Видях го копеленцето ама докато сляза...


Ivanov

Recommended Posts

Днес се разделих с CD-то си! Посред бял ден ( 2-3ч. ) един нещастник ми разби ключалката и го открадна. Тъкмо се бях прибрал от работа и чувам алармата ми свири - отивам на прозореца и какво да видя вратата на колата отворена и вътре апаша си действа :hilezh: де..ба и копеленцето нещастно :hilezh: След няма и 10 сек. ония вече беше навънка и си тръгна най-спокойно. Като слязах обиколих карето няколко пъти и никой.

Та, не правете моята грешката да си оставяте панелите в колата, аз по принцип го махам но се случва да го забравя ако бързам нещо. Ония не прощават.

Аиде със здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно.. поне ще си вземеш по-хубво CD.

Ама ключалките са гадно нещо за правене... :hilezh:

Тия некадърници вече само с мечи лапи действат и не си играят.. Аматьори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се разделих с CD-то си! Посред бял ден ( 2-3ч. ) един нещастник ми разби ключалката и го открадна. Тъкмо се бях прибрал от работа и чувам алармата ми свири - отивам на прозореца и какво да видя вратата на колата отворена и вътре апаша си действа :flipoff: де..ба и копеленцето нещастно :flipoff: След няма и 10 сек. ония вече беше навънка и си тръгна най-спокойно. Като слязах обиколих карето няколко пъти и никой.

Та, не правете моята грешката да си оставяте панелите в колата, аз по принцип го махам но се случва да го забравя ако бързам нещо. Ония не прощават.

Аиде със здраве!

къде това?

софия

кой квартал ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ходя по застрахователи за ключалката, добре че работят Евроинс в Събота.

Това нещо става в София - Сухата река, ама но навсякаде ги има тия гадини.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след подобни случки в/у един от автомобилите ми дежурях няколко дни с бата...

За жалост никои не пребих с изключение на един случае ДРОГАр дето се въртеше около колата и изяде шамарите... :flipoff:

Но така ми беше напушило, че мислих каква ли не шантави сценарии за телесни повреди...

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямой хване от тия лайна да свирка да му се отбия, че толко съм им набрал... може даже да го кача в багажника да си го закарам и да го вържа в мазето... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако нямой хване от тия лайна да свирка да му се отбия, че толко съм им набрал... може даже да го кача в багажника да си го закарам и да го вържа в мазето... :hilezh:

Ти пък... ще вземе да ти двига шум у мазето! Караш го на Алеко, събуваш му чипиците и го оставяш надолу пеша по чорапки. :bia: Класика!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в хотела където работя на един от клиентите се опитаха да откраднат колата в 1,30 сутринта. Ауди А4 Б6, видях ги, но не мога да ви опиша за какви секунди става въпрос.... добре,че аудито огасна след 10 метра и понеже вече се бях развикал го оставиха и се качиха на друга кола и отпрашиха. Най-наглото е, че колата е спряна на 5 метра от мен аз и виждам покрива през прозореца и не съм чул как са разбили ключалката... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......ама ако е имала - какво крадат тия ?)

Не прочете ли? Крадат Ауди А4,Б6 :hilezh: .

П.П. Стига с тия застраховки. Няма такава дето да ти дава гаранция ;). Има само такива дето да привличат джамбазите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера в хотела където работя на един от клиентите се опитаха да откраднат колата в 1,30 сутринта. Ауди А4 Б6, видях ги, но не мога да ви опиша за какви секунди става въпрос.... добре,че аудито огасна след 10 метра и понеже вече се бях развикал го оставиха и се качиха на друга кола и отпрашиха. Най-наглото е, че колата е спряна на 5 метра от мен аз и виждам покрива през прозореца и не съм чул как са разбили ключалката... :)

Бахти и хладкръвните копелета, страх нямат!!!!!!!!!!!!!!!!! :):nixweiss::flehan::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти да не си тестер на това лекарство та чак и вкуса му знаеш :)

.......аудито огасна след 10 метра.....

Аматьори :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аудито беше с немски номера, за тва сигурно са си позволили. По-надолу имаше едно същото, само че с Бг номера. А и имаше къде къде по хубави коли от тва, ама явно кат не е регистрирано в нашия КАТ и тогава е много по-лесно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм нов във форума и съм от Плевен,но ако щете вярваите някъде 2004-та ми откраднаха касетофона 'Кенууд"без панела,които година по-късно продадох за 30 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я аз пак малко офф да вметна, та понеже ходих да давам показания кво съм видял чул и т.н. по повод опита за кражбата и след това собственика като е ходил. Ония му били казали, че се съмнявали в мен, че някой неща не били пасвало... Баси изродите нещастни, 2-ри път няма да стъпя там ако не е задължително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко се краде бре хораа :D в заложните къщи е пълно с такива Сидита без панели-то наркоманчето като му наближи абстиненцията не гледа кво краде :blink:

Затова трябва да ви е навик -като излизате преди да си заключите колата да си вземете панела

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...