Jump to content

Голям проблем със спирачките


pepkata

Recommended Posts

Здравейте, карам А4 1,9TDI 2001г. Имах проблем със спирачките, бяха ми блокирали предните колела и без да имам голям избор отидох в най близкия голям сервиз, където ми казаха спирачна помпа, серво и още нещо си там и срещу една солидна сума ги смениха. Но по лошото започна след това. Сега педала на спирачката е плътно горе и колата почти не спира, карам с 20км/ч. и ми казаха че сега идвало ред на вакум помпа и още 1100-1200 лева. Явно мислят че парите аз си ги печатам. Ще съм много благодарен на някой колега ако даде някой по евтин вариант за преди празниците, за да не се убия по улиците с тая кола. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, карам А4 1,9TDI 2001г. Имах проблем със спирачките, бяха ми блокирали предните колела и без да имам голям избор отидох в най близкия голям сервиз, където ми казаха спирачна помпа, серво и още нещо си там и срещу една солидна сума ги смениха. Но по лошото започна след това. Сега педала на спирачката е плътно горе и колата почти не спира, карам с 20км/ч. и ми казаха че сега идвало ред на вакум помпа и още 1100-1200 лева. Явно мислят че парите аз си ги печатам. Ще съм много благодарен на някой колега ако даде някой по евтин вариант за преди празниците, за да не се убия по улиците с тая кола. Мерси предварително
Ами защо казваш "имах".....Ако не са ти раздвижили спирачните апарати, все още имаш проблеми.....
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами защо казваш "имах".....Ако не са ти раздвижили спирачните апарати, все още имаш проблеми.....

Защото сега колелата ми се въртят спокойно и си имам нормална инерция, просто педала е много твърд и много трудно спира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, карам А4 1,9TDI 2001г. Имах проблем със спирачките, бяха ми блокирали предните колела и без да имам голям избор отидох в най близкия голям сервиз, където ми казаха спирачна помпа, серво и още нещо си там и срещу една солидна сума ги смениха. Но по лошото започна след това. Сега педала на спирачката е плътно горе и колата почти не спира, карам с 20км/ч. и ми казаха че сега идвало ред на вакум помпа и още 1100-1200 лева. Явно мислят че парите аз си ги печатам. Ще съм много благодарен на някой колега ако даде някой по евтин вариант за преди празниците, за да не се убия по улиците с тая кола. Мерси предварително

братчед евала за отличния български език,една от малкото добре написани теми ,(с малкото изключение-ВакуУм :hilezh: ) във форума!!!

(е има и други естествено,ама тая е една от пресните)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братчед евала за отличния български език,една от малкото добре написани теми ,(с малкото изключение-ВакуУм :hilezh: ) във форума!!!

(е има и други естествено,ама тая е една от пресните)

Ето ти още един такъв пример:

ЦЪК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля че като начало трябва да смениш сервиза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ти още един такъв пример:

ЦЪК

бе видях го и аз,ама чак криво ми стана и........отидох да рива в ъгъла отчаян..... <_<

и още един (+1) СИЛЕН глас за нов сервиз! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за коментарите,колеги. Със сигурност вече няма да стъпя в този сервиз, но предложете ми някой в който сте ходили и знаете че вършат работа наистина, а не само да гледат как да ти приберат парите, без да ги интересува какво се случва с тебе след като излезнеш. Мерси предварително и весели празници на всички !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...