Jump to content

Какви амортисьори са MONROE REFLEX?


Recommended Posts

А бе дават 3 години гаранция от ЕМ-комплект,та им се чудя що да не ги взема.Ще питам Audi_90,той няма начин да не знае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за съвет' date='бива ли ги,маслени ли са,газови ли са,що са?[/quote']

Е това е оферта какво ще кажете???

Здравей,

предлагам ти цени на марката "MONROE"

предни - 49лв./бр.

задни - 59лв./бр.

Амортисьорите имат 2 години гаранция, но за да важи гаранцията трябва да се сменят прахозащитните маншони, които струват 23лв./к-та

Цената на услугата е 50лв. за четирите амортисьора.

А, щях да забравя да напиша, че имате 10% отстъпка от частите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моето мнение е че .....

Само ще кажа от какво се подразних....

Технологията на двутръбен амортесор с газ с ниско налягане (за да не се пени маслото) е измислена мнооого отдавна.. и изведнъж ми я представят като нещо космическо.

Не обичам продукти на рекламата, аз съм традиционалист и мисля че по-добро от еднотръбен газов с високо налягане все още няма.

Но наистина цената е много добра.. може да се замисли човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен майсторът ми казва, че само едни Мънро били добри, а останалите - пълен боклук. Трябва да го питам кои точно. Едва ли са тия. Ама и да не са - за тия пари са си сделка... :wink::heiss: И, ако не ти се дават парички, стават като оферта. :?

Иначе - за мен едно е ясно - BOGE. Нашите "инджиниери" не случайно ги вграждат фабрично... И аз скоро ще сменям, ама май ще е след празниците. :wink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е явно не само аз казвам 4е не стават за нищо.....

но когато на човек не му се дават пари пак и няма....и това е вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес смених предни амортесьори с KAYABA. казаха ми че били перфектни, оригинални японски и нямат ментета. влагат се в тойота и мицубиши. цената също е приемлива 86лв/бр. + 38лв комплекта маншони и тампони=210лв.

Майсторите от БФАС (Бълг. Фед. по Авт. Спорт) казаха че това истински амортесъори...а мога да им вярвам защото подържат какви ли не коли...вкл. и моята - 100 Avant 87г.

ако някой се интересува ще му кажа къде съм ги купил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам познат таксиджия и той ми каза че Монро са боклуци. Аз досега амортесьори не съм сменял и сигурно щте го послушам човека и щте се насоча или към ZF или към Kayaba

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От къде купи KAYABA?

AUTO HELP

Авточасти - LUK, INA, KYB KAYABA, FEDERAL MOGUL, AE, DANA, VICTOR REINZ, ATE BREMSEN, GKN, MANN FILTER, TRW, LUCAS, NISSENS, NGK, VERNET, CIFAM, BOSCH

Tел.: 02/973-46-14, Офис: 02/980-09-44

предполагам че тел. на склада на "Искърско шосе" е 9734614

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих "Kayaba"-88лв./бр.+35лв. комплект прахоуловители+130 лв. комплект тампони+60лв.труд.Това всичкото в един сервиз на ул."Гео Милев".Едва от няколко дена я карам,така че още не мога да дам оценка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какви са.Майстора каза,че тампоните за "KAYABA" за моята кола са 130лв. без лагерите,а с лагерите двойно-260.Сърце ме заболя,може и да ме е изпързалял,ама... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа ако ще си сменяш амортиьорите сложи си BILSTEIN да видиш как во се казва амортисьор каябата не издържа а офертата де то е малко по нагоре не се отняся за REFLEX-а това са цени на обикновенните на монро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...