Jump to content

audi 100 quattro ACE


integrale45

Recommended Posts

Ами доколкото съм засичал на бензин горе доло е така,ама с бабешко каране,особено за в града

Ти кой разход мислиш че обявяват производителите? Естествено най-ниския, демек бабешко каране.

Те ако обявят реалния или при спортно каране, кой ще им купува колите. :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

като стана въпрос за оборотите спорред мен този двигател се държи най-добре между 3000-4000 оборота там му е максимума даже ако не се лъжа бях чел в нета някъде, че оптимален въртящ момент се достига на 3450 оборота(там някъде). :dance: що се отнася до разход не мога да дам коректно становище защото се оказа че доста време съм я карал колата с едно разядено бензиново маркуче от което си е пускало бензинец :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги, може ли ако има проблем в изпарителя да е голям разхода на газ при условие че само като се докосне педала на газта,колата се изтрелва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай да завиеш кранчето дотолкова,че да не може да се форсира,после отвий половин оборот,и виж как е.

Аз предната седмица с големо вървене докарах 22л/100 градско,ама няма нужда от толкова,ако искам да ми върви ще си го карам на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвай да завиеш кранчето дотолкова,че да не може да се форсира,после отвий половин оборот,и виж как е.

Аз предната седмица с големо вървене докарах 22л/100 градско,ама няма нужда от толкова,ако искам да ми върви ще си го карам на бензин.

това съм го направил градсо 20/100 извън 12/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз от експерименти съм правил бая разход,ама сега ми е около 16+/-1литър.И съм по тежък от теб и съм куатро.

Този разход в последствие ли започна да ти го дава или от самото начало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5 предавка в града с 1500 карам с 60 и като ръгна 2 и изчезвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Какви са тези разходи бе колеги :steinigung: дето ми пишете аз на моя стотак като сложа 40л газ карам 450км /смесен разход/ А живея в Смолян и тук прехода не е ПОЛЕТО а ПЛАНИНАТА....АЦЕ двигател.....а виждам че доста колеги гледат на този мотор с едно наум МОТОРА Е СУПЕР с добра центровка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм много доволен от мотора, на газ късам баварчета 318 и мерцедеси 190Е :flipoff: дори и по баирите,е как да не гори 20/100 с тези гуми ,4х4 и много др неща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

100 C4 Avant ACE Quattro 17л./100км бензин; 20л./100км газ :hilezh:

Ок колеги, благодаря Ви,дотук разбрах, че разходът ми на газ е нормален :huh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не ти е много нормален,да ти кажа честно,височък е,не знам кви са ти критериите,ама на А6 куатро ми е 16 съвсем нормално каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера извънградско със скорост 130-140 ми изгоря под 11/100 газ, ама бяхме двама души, а аз досега я засичах извънградско, като е напълно натоварена 4+1наистина не е нормално в градски уславия разхода да е два пъти по голям от извън,ама айде съдбата така е решила

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола не мога да я разбера:напълних бутилката догоре и като изминах 260 км я с допълних-20лв-26 литра 10/100 :flipoff: със скорост 120-140 км/ч и накрая като ударих чертата изминах 650 км от които 50 градско с 50лв гориво-68 литра,защо според вас извънградско ще ми гори 10/100, а градско 20/100?Аз съм се примирил вече ,но нямам логично обяснение :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо според вас извънградско ще ми гори 10/100, а градско 20/100?

защото градското ти каране е 3-4 км пауза от няколко часа и пак 3-4 км. колата ти просто не работи в нормален температурен режим. ако имаш нерви запали колата и след като изгориш една бутилка в града виж какъв ще ти е разхода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами при 4 засичания с 45 литра изминавах около 230 км градско през зимата,сега ще видя лятото какъв ще е ефекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...