Jump to content

audi 100 quattro ACE


integrale45

Recommended Posts

Заредих от една мижава газстанция,препоръча ми я един приятел с ауди и ми даде странен разход-18/100 градско с много газзззззззззззз :lol: .досега карах с гориво на лукойл-20/100 а на OMV няма какво да коментирам,на моменти едно нагорнище не мога да изкача,който иска може да я пробва намира се в русе до КАТ над бензиностанция "аванти"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 116
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами с къв мотор на каква кола си?

На мен ми дава 14-15 градско с нормално каране,ама щом пък не сте доволни от ОМВ викам да сменя дистрибутора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

газстанцията "ситигаз" продавала газ на лукойл,днес попитах, но все още ми е странна разликата в разхода ми,драстично е по нисък. Все пак 5 литра разлика не са малко :bia: Абе вярно ли е че при А4 quattro 98 г задното предаване се включвало над 2500 оборота,аз не варвам на това?

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

газстанцията "ситигаз" продавала газ на лукойл,днес попитах, но все още ми е странна разликата в разхода ми,драстично е по нисък. Все пак 5 литра разлика не са малко :bia: Абе вярно ли е че при А4 quattro 98 г задното предаване се включвало над 2500 оборота,аз не варвам на това?

Kой ти ги говори тези глупости. Много са зле повечето хора. Единственото, което се изключва е блокажа на задния мост при скорост над 30км.ч. Дори на мен един дилър на Сузуки, веднъж ми разправяше подобни глуппости ...и как 4х4 системата им била върха. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Kой ти ги говори тези глупости. Много са зле повечето хора. Единственото, което се изключва е блокажа на задния мост при скорост над 30км.ч. Дори на мен един дилър на Сузуки, веднъж ми разправяше подобни глуппости ...и как 4х4 системата им била върха. :)

не че са зле,просто не знаят , не се интересуват,не се и усъвършенстват, знаят какво е автомобил само със предно предаване,отзад не ги интересува нищо,а първите автомобили,с които се занимавах са точно със задно предаване,след това с предно,а сега и с quattro :) ,ще бъда принуден да отворя сервиз за ремонта на quattro :) "интересен въпрос в автосервиз:какво е кардам :) ,аз казвам КАРДАН се казва и е една тръба,но какво да им обяснявам,не трябва да знаеш повече от "майсторите"

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Абе вярно ли е че при А4 quattro 98 г задното предаване се включвало над 2500 оборота,аз не варвам на това?
Вярно е, ма за S3 :hilezh: Любимата ми тема... :hilezh:
Ами ACE по принцип е 4 цилиндъра.Преди малко засечено ПЛевен-София-Плевен 22 кинта,скорост 110-120км/ч
С 22 кинта не мога да изляза на магистралата ве пич. Къ ги праиш тия работи? :hilezh:

Ахааа, това на газ! Пак е много добре деба! не са ли 250 км. това?

Редактирано от monz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

здр.еми аз съм със 100 2.0Е 115 AAD коня.на газ 16-18 градско в софия говориме.извън не съм я карал на газ.на бензин извън ми дава 10/100 със скорост 160.на бензин не съм я засичал градско.но май ще махам газовата.незнам за тоя мотор дали е много подходяща???????????

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със същия мотор и мога да кажа, че на газ си върви екстра. Градското лятото не превишава 13/100 (зимата около 14/100), а извънградското е 9-10/100 в зависимост от това дали е пуснат климатика. Така, че нещо не ти е в ред - разхода, който пишеш е много висок за този мотор :bia: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми нз колега.правих я струвах я не пада и не пада тва е.върви на пушка нема никакви оплаквания,но 18 си ги кове.в понеделник ми пристига потенциометъра,правя я на бензин и махам газта.и само на бенз.тва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на бензин също да не е толкова висок разхода. Ако на бензин е нормален разхода вероятно имаш проблем със самия изпарител. Не бързай да махаш АГУ-то, първо виж какъв ще е разхода и на бензин.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано на бензин също да не е толкова висок разхода. Ако на бензин е нормален разхода вероятно имаш проблем със самия изпарител. Не бързай да махаш АГУ-то, първо виж какъв ще е разхода и на бензин.

амиии сега ще хода утре т.е.да ми я прават чак в хасково.и ще докладвам после.майстора е перфектен и дано сичко да е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...