Jump to content

Рекламата на ХОНДА - Nо 1


Recommended Posts

Невероятна е - особено след като прочетеш как е направена :D

http://merlin-magic.com/img/flash/honda-ad-300k.swf

В этом фильме нет компьютерной графики и цифровых трюков!!! Все, что ты видишь, реально происходит в реальном времени именно так, как ты это видишь. Для этого фильма было отснято 606 дублей. Первые 605 раз что-то происходило слегка не так, как было нужно. После каждого раза, естественно, нужно было все поставить заново. Команда потратила недели, снимая днем и ночью. Фильм стоит шесть миллионов долларов и создание его заняло ровно три месяца, включая время на проектирование стенда. Вдобавок ко всему, фильм длится две минуты, поэтому каждый раз когда "Хонда" транслирует его по Британскому телевидению, они раскошеливаются на столько, что любому из нас хватило бы жить припеваючи до конца своих дней. Однако, этот ролик очень быстро становится самым популярным рекламным фильмом в истории Интернета.

Руководство "Хонды" здраво рассудило, что через некоторое время он начнет окупать себя сам, только благодаря "бесплатному" просмотру. Миллионы людей посмотрят его, и "Хонда" не заплатит за это ни копейки. Когда его показали топ-менеджменту компании, они подписали его сразу и без колебаний, согласившись в том числе и с ценой.

Во всем мире есть шесть и только шесть автомобилей "Аккорд", собранных вручную. К ужасу инженеров Хонды, создатели фильма разобрали два из них, чтобы снять ролик. Все, что ты видишь там (кроме пола, стен, рампы и целого автомобиля в конце) - это части этих двух машин. Голос принадлежит Гаррисону Кейлору.

Когда фильм показали руководителям компании, он понравился им, и они похвалили его за качественную, проработанную компьютерную графику. Они чуть не попадали с кресел, когда узнали, что все снято в реальности.

О, еще пару слов об этих прикольных дворниках в середине фильма. На новых "Аккордах" дворники лобового стекла имеют датчики влажности, и начинают работать сами, как только становятся мокрыми. В рекламе это смотрится немного странно. Только одна секунда компьютерного дизайна понадобилась, чтобы соединить две половинки эпизода, когда труба глушителя катится по полу.

В другом месте три колеса катятся вверх по наклонной плоскости, потому что они в верхней своей половине утяжелены болтами и гайками.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поглдедни когато гумите се изкачват нагоре по гредата. Ако това ти се струва реално с тази скорост да се измине този път...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поглдедни когато гумите се изкачват нагоре по гредата. Ако това ти се струва реално с тази скорост да се измине този път...

Е да няма достачъно енергия за втората и третата и т.н гуми, и още куп дребни детаили, което ме кара да мисля, че е с комп направена.:respekt:

Все едно, много ме кефи Идеята!!!

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбирам много руски но за гумите мисля, че пише че са утежнени с нещо в горната си част и за това така се засилват... ?

Рекламата наистина е жестока :flehan:

А когато веднъж седнах в такава Хонда не исках да стана от там повече :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

]Не разбирам много руски но за гумите мисля, че пише че са утежнени с нещо в горната си част и за това така се засилват... ?

Рекламата наистина е жестока :flehan:  

А когато веднъж седнах в такава Хонда не исках да стана от там повече  :respekt:

А аз карах една днес, само за 15 минутки, на една приятелка на жена ми. Новичка, пък и викам, давай да ги сменяме колите мамка му!

А в Rexton-a на Шефа??? Уникален автомобил също!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, Рекстън бяха до мен на автосалона за втора година, уникално дърво е тая пародия на автомобил, поредния SsangYong, само името е сменено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай колега, Рекстън бяха до мен на автосалона за втора година, уникално дърво е тая пародия на автомобил, поредния SsangYong, само името е сменено

Здрасти колега, Уважавам твоето мнение:flehan:

Ти к'ва кола караш? Случвало ли ти се е да поръчкаш малко 2.7 моторетката? А комфорта на возията?

Не знам за теб, но аз ВИНАГИ бих го предпочел това уникално дърво пред моя автомобил:love::)

П.С. Колата ми е от подписа, и е в много добро техническо състояние:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivailo.mihailovski, в момента карам Punto, служебно, за всеки ден, ползвам за срещи W203 C220 CDI, 2,7 CDI мотора на рекстъна е на Мерцедес, познавам много добре еластичността на CDI моторите но една кола не е само мотор, даже мотора се приема в Европа за резервна част защото в талоните няма номер на мотора, само номер шаси.

Колата от подписа ти е просто страхотна, задай си въпроса тоя Рекстън като стане на годините на твоята кола на какво ще прилича, аз ще ти отговоря, на празна консерва от копърка и то още на втората година.

Рекстън наистина е новото име на СангЙонг или някоя от другите корейски и китайски чикии

П.С. Между другото ако продаваш колата си съм готов да я купя

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Иво!!!Ами аз доработвам допълнително като шофер и ми се е случвало да покарам нови коли.По отношение на Рекстъна и за мен е дърво!!!Защо мислиш че возията му е супер?Не се заяждам опитвам се да разбера гледната ти точка.Просто покарах новия Ленд Круизър и след това Рекстъна.В рамките на два часа всеки.Мисля че разликата е огромна.

Здрасти и от мен!:flehan:

Рекстъна е новичък, само на 25 000, вози много меко, удоволствието да шофираш - супер. Има всички екстри, като да кажем на ML моделите на Мерцедес. Много ми харесва колата.

Като сравнявам с моя 10 годишен автомобил,Рекстън е класи нагоре.

Тук е мястото да споделя, че това си е мое мнение, а и незнам колко са сравними двете коли.

Карам и аз от време на време новички автомобили, не говоря за по едно завойче само де, това не се брой:love:

Шкода Октавия 1.9 за последно до Кюстендил преди няколко дни, е да ти кажа няма база за сравнение във возията дори и с моето тинейджъче:respekt:

Ленд круизър не ми се е отдавало да потъркалям, предполагам, че също ще бъда очарован.

Може би да е и малко въпрос на вкус и към дизаина на колата и .н.

Абе общо казано,от където и да погледнеш: екстри, мощност, разход на гориво, сигурност и комфорт- бих предпочел Рекстън пред А6 1995 година.

Поздрави:

Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivailo.mihailovski, в момента карам Punto, служебно, за всеки ден, ползвам за срещи W203 C220 CDI, 2,7 CDI мотора на рекстъна е на Мерцедес, познавам много добре еластичността на CDI моторите но една кола не е само мотор, даже мотора се приема в Европа за резервна част защото в талоните няма номер на мотора, само номер шаси.

Колата от подписа ти е просто страхотна, задай си въпроса тоя Рекстън като стане на годините на твоята кола на какво ще прилича, аз ще ти отговоря, на празна консерва от копърка и то още на втората година.

Рекстън наистина е новото име на СангЙонг или някоя от другите корейски и китайски чикии

П.С. Между другото ако продаваш колата си съм готов да я купя

Здрасти пак,:love: Не оспорвам казаното от теб, сигурно като стане на 10 годинки този рекстън ще е много по зле от едно Ауди на същата възраст, затова и цените на новите коли са леко различни.:D

Имам предвид за моментното състояние на возилата....разбираш ме предполагам.

Относно продажбата на моята, честно казано, оше не съм решил какво да правя. :?

Съпругата ми иска да я продадем заради високите застрахователни премий- към 600 лева за гражданска до година маи?, данаци, и не на последно място, разхода на гориво.

На мен много ми харесва Аудито.

Надявам се до 1 месец да реша, понеже идва смяна андренажен ремък. Ако аз направя тази профилактика-ремъци, свещи, и още няколко дребни забележки, че стане нерентабилно да се продава.

Ще ти кажа какво съм решил:respekt:

Каня се да посетя сбирка на клуба, не се нещо се случва, та ако не ми мине "котка път" другата неделя ще се появя:flehan: Ако и ти дойдеш ще го видиш моя Дзвер.

Поздрави:

Иво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имам избор между Рекстън и Ауди А6 в еднакво техническо състояние, познайте какво ще избера :roll: :roll: :roll: Във Англия на тези коли им викат куче марка, Рекстъна е страхотна кола но до 3 години после си копуваш нов, политика на фирмата производител...

Рекстъна е новия модел на Ssang Yong произвежда се от 2002 година, предшествениците му са Корандо и Муссо. Ssang Yong е южно корейска фирма отделила се от Daewoo. Добър градски луксозен джип за хора с по-малки финансови възможности, според мен, а и в крайна сметка всичко е въпрос на вкус, аз харесвам Ауди това е, въпреки че едва ли ще имам кола от любимата марка скоро...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivailo.mihailovski, съгласен съм с теб, харесала ти е щото мирише на ново вътре и въпреки това тая кола е компромис с всичко само и само да се постигне тънка цена но всички тук знаете мнението ми по отношение на компромисите, просто не ги правя затова и е такова мнението ми за рекстън.

Ще се радвам да се видим на следващата сбирка и да видя звяра :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия 70-80хил. дето струва това чудо на техниката - рекстън ли е рейгън ли е незнам, ще си купим такава УНИКАЛНА КОЛА ЧЕ СОБСТВЕНИЦИТЕ НА РЕЙГЪН ЩЕ ГЛЕДАТ ТАКА -> :flehan::hallo::respekt:

Един приятел си купи 2.9ТД рейгън и се хапе и там където неможе да се стигне от яд че се наби така в дървения кериз!

audi » A6 Седан

2.0 TDI, 140 к.с., дизел, цена: 66950.00 лв (с ДДС)

2.4 Multitronic, 177 к.с., бензин, цена: 79270.00 лв (с ДДС)

2.4, 177 к.с., бензин, цена: 74943.00 лв (с ДДС)

2.7 TDI, 177 к.с., дизел, цена: 82937.00 лв (с ДДС)

ВИЕ СИ КАРАЙТЕ РЕЙГЪН!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...