Jump to content

В помощ на децата от дома в Горна баня


RED-AUDI

Recommended Posts

Адаш, сакън недей да обясняваш на банковата служителка такива неща, че ще я докараш до самоубииство :hilezh:

Точно това се оказа неприятен проблем, но до петък ще захраня сметката!

Извинявам се за забавянето.

Редактирано от KOKO 100 C4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сметката е заверена с 115 лв. :flipoff:

Основание: "Дарение от колектив за дом за сираци Горна Баня".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още 50 лв лично от мен. Дано донесат поне малко радост...

Ники

Утре взимам заплата,сумата няма да я коментирам..ще помогна :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Мда, а какво ще кажете някой слънчев уикенд да направим и едно дворно парти с децата ?

Нещо около Великден, говорим за някоя слънчева неделя.

Или по-добър вариант - да ги заведем на кино/театър/ зоологическа и после в РОМАНСА ?

Вече слънчевите уикенди са повече, а Великден мина.. :flipoff:

Имаше ли някакво събитие, което да съм пропуснала или предстои?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко информация към момента:

Предстоят абитуриентските балове на 2 деца от дома. Говорих със счетоводителката на дома, тя ми потвърди, че абитуриентите са готови за баловете, включително са успели да намерят и спонсори за бижутата. Т.е. децата ще са облечени, обути, даже и със златни накити. Когато разговарях - липсваше социалната работничка, за да уточним - ще имат ли нужда от някаква скромна сума - джобни пари. Защото няма по-отвратително нещо - да идеш на бал и да нямаш даже и пари за такси, да не говорим, за разходите в една дискотека...

Счетоводителката ме помоли за друго - сега, лятото, децата трябва да идат на летен лагер, вероятно към морето. Въпреки, че ползват държавни почивни станции, всяка година срещат ОГРОМНИ затруднения с плащането. А извън плащането на разходите по самата почивка, транспорт и т.н. - имат един куп допълнителни разходи за бански, кърпи и т.н. за децата. Та молбата на жената е следната - ако може събраните пари да подпомогнат именно организацията за тази почивка. Ясно е, че няма да покрие цялостните разходи, но ще е важно перо в погасителната част.

--------------------------

Относно организирането на някакъв общ празник, между АКБ и децата там - МИСЛЯ, ЧЕ Е ВРЕМЕ ВЕЧЕ.

Датата 31.05.2009 г. е чудесна, защото е точно преди празника на детето, а е неделя.

Аз, за съжаление, няма да съм в СОфия цялата седмица от 26 до 31, включително и няма да мога да се включа на 100% в начинанието, включително и да присъствам на самия празник.

НО не бягам от отговорностите, които съм обещала да поема, а именно - да направя организация за дома, да разговарям с директорката за всички позволени мероприятия и т.н. и да предложа тук поне 2 варианта за развитие.

Ще бъде наложително поне 2ма човека от АКБ да поемат организацията от страна на форума - както беше предния път, ако се налага - да се напазаруват храни, напитки, дрехи, аксесоари., но нека да стигнем до там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом за бала са уредени, остава парите, които са събирани до момента (нямам представа каква е сумата) да се използват за този летен лагер!?

30-ти май се отработва официално и за мен 31-ви май е страшно неудобно...предполагам и за повечето колеги, които ще работят в събота.. :lol:

П.С. Извинявай, не чета внимателно "ако може събраните пари да подпомогнат именно организацията за тази почивка." :lol:

Редактирано от vivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека другите колеги които имат желание да вземат участие в общ празник мду децата и АКБ да дадат мнение за датата 31 май.

Колежката vivanova каза че е неудобна дата, но не невъзможна :hilezh:

Аз мога да дойда специално за целта до София, и на 31 да свърша каквото трябва, но преди това не мога да взема участие, ако има някаква подготовка.

Мисля че трябва да има някой от предишните организтори, за да не се лутаме като мишки там.

Но хайде да се задействаме да направим една среща, защото от коледа говорим затова...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, аз мога да отида и да закупя необходимите храни и напитки при положение, че се разбере какви продукти и в какво количество ще са необходими.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...